3 beden zayıflatan bitkisel sihirbaz

Konusu 'Estetik ve Diyet' forumundadır ve Coyness' tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. Coyness'

  Coyness' Well-Known Member

  • Platin Üye
  Mesajlar:
  10.840
  Aldığı Beğeni:
  308
  Ödül Puanları:
  83
  Yaz geldi. Deniz, havuz sezonu açılıyor. Özellikle kadınlar kilo verme telaşında. İşte mucize öneri.


  Form kazanma ve naturel gençlik ve güzellik alanlarında bitkisel çözümler üreten Herbalium'un uzmanlık alanı doğa, bitkiler, naturelliğe ait her kavram.

  Bitkileri kilolu beden hemen tolere ediyor

  Firma müdürü Volkan Kurt, piyasaya çıkardıkları ve "formun altın bitkileri" olarak söz edilen 5 bitkiyi barındıran özel form çaylarının kadınların fenomeni olduğunu anlatıyor:
  "Başka hiç bir yerde bulunmayan, sadece Herbalium'da üretilen bitki özünü de düzenli kullandığınızda 1.5 ayda bütün kilolarınızı gönderiyorsunuz. Hem de herhangi bir sarkma yaşamadan 1.5 veya 2 ayda 3 beden birden incelerek fit halinize kavuşuyorsunuz. Ancak kullanılanlar gerçek bitki olmalı. Doğanın koynundan, en sağlıklı ortama sahip çimenliklerden, Anadolu'nun sağlıklı topraklarından zamanında toplanmış ve gölgelik yerlerde kurutulmuş, sağlıklı bitkiler kullanılmalı. İncecik olma hayalini gerçekleştiren bu şifalı bitkiler ve otlar vücudun zararlı maddelerden arınmasını da sağlıyor. Formunu korumak isteyenler bu sezon 5 bitkiye bu nedenle merak sardı. Bizler bunları hiç bir kimyasal işlemden geçirmeden sadece öğütüyoruz ve sunuyoruz. "Gerçek" etiketli oldukları için içerdikleri bir çok madde ile bedende süzgeç etkisi yaparak yağları hemen idrara gönderiyor. Bazılarının sahip oldukları mineral ve vitaminler tüketeni tok ve zinde tutuyor. O nedenle 'sihirbaz' olarak anılıyor zayıflatan bu özel bitkisel çözümler''
   

Sayfayı Paylaş