adana ışık dersanesi

Konusu 'Dershaneler Ve ÖSS' forumundadır ve 0707ugur tarafından 3 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. 0707ugur

0707ugur New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar ben lise 3 geçtim adana ışık dersanelerine gidiom bu diğer illerde ismi farklı maltepe körfez gibi yani oraya gitmeyen arkadaşlar o dersanede aklını yıkıyorlar diyor ben 2 sene gittim daha öle bişe görmedimn ayrıca ışığa(adana dışında farklı isimde) askerlik sınavlarına(teğmenlik) girip kazansa alınmıyomuş öyle bişe duydum doğrumudur?
    :ex100:
  2. canyigitli

canyigitli New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu söylenti çok büyük başarı gösteren bu dershaneleri karalamak maksadıyla çıkarıldığını düşünüyorum. Çünkü benim bir tanıdığım hatta 2 tanıdığım Askeri okulları kazandı ve okudu. Bazı emekli askereler para karşılığında (rakip kuruluşlar tarafından verilen paralar) bu dershaneler le ilgili olumsuz beyandada bulunabiliyor.
  3. FringlesFlues

FringlesFlues Member

Aldığı Beğeni:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    türkiyede bi tane doğru düzgün dersane görmeden adamları aklı fikri panoya bi kaç kişi çıkarıp diğerleri sömürge gibi kullanmak...
  4. cansu06

cansu06 Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    52
    Ödül Puanları:
    48
    dersanelerın tek amacı ogrencılerı somurmek bızım dersanede dıncı bence dıncı dersaneler daha ıyı oluyo ben devam etcem valla lıse3te de maltepede gerçekten bı asırı dıncılık varmıs bızım arklar orda bı yıl fln gıttıler ya ıste buyuk ablalar unıv felan okuyonlar cemahat evlerıne feln cagırıyolarmıs ama ben yasamadım bılemem belkıde dıgrı deıldır gozumle gormeıdım
  5. mansharved

mansharved New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    gercekler

agbi ben bu tür dersaneye gitim hocalarımızın sigara içmeyişi içki kumar karı kız muhabetti yok herseyde iyi niyetben cok begendim .............onlara tesekür
  6. esnqL

esnqL New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cvpLarınızı bekLiyorm

slm arklar ben lise 2 ye geçtim ve ışık dersanesine yazılmayı düşünüyorm. adanada en ii dersane olarak ışığı öneriyolar.ama ben bi türlü emin olamıyorm..bana bazı kişiler ışık deranesine gidenlerin ilerde devlet memuru olamadıklarını ve askeri mesleklerde çalışamayacaklarını solediler...acaba bunların ne kdrı doğru.lütfen bana yardımcı olun. şimdiden teşekkürler...[]
  7. selvi2009

selvi2009 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: adana ışık dersanesi

ya canım sen böle şeyler için kafanı doldurma sadece derslerine çalış.devlet memuru olduğunda sana hangi dersaneye gittin die mi soruyorlar.benm bildiğim bi çok kişi hem polis olan da devlet memuru olan da var.ben deışığa gidecm ve o dersaneye güveniyorm.
    Last edited by a moderator: 12 Ağustos 2009
  8. Misafir

Misafir Misafir

daha bu senem yeni olmasına rağmen çok memnunum dershanemden walla bazı hocaların aksaklıkları olsada dershanemiz çook iii
  9. egitimsetleri

egitimsetleri Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    6

sen rahat ol
  10. izafet uye

izafet uye Misafir

duyduğun çok doğru oraya gidenler askere gidiyo da alınmıyo işte yani duyduğun doğruuuuu
  11. izafet uye

izafet uye Misafir

ben lıse1 ogrencısıyım sınavlara netten nasıl basvurucam arkadaslar ne olur yardım edın yha :D
  12. izafet uye

izafet uye Misafir

amannnnnnnn boş ver
  13. izafet uye

izafet uye Misafir

1 0cak ışık tatilmi
  14. izafet uye

izafet uye Misafir

ışın değil ışık akıllım
  15. NUray Dülger

NUray Dülger Misafir

öğrencilerimize haftasonu girecekleri sınavda başarılar diliyorum
  16. Misafir

Misafir Misafir

Polislik sınav sorularını veriyorlarmış doğru mu ?