apartman aidatı toplanması hakkında

Konusu 'Soru - Cevap Bölümü' forumundadır ve cinar844 tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. cinar844

cinar844 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Allah aşkına bir arkadaş yardımcı olabilirmi acaba iki sorum var
    1.binalarda toplanan aidatta her ay toplanan aidattan bahsediyorum bütün daireler eşit miktarmı verir vermezse neden vermez daire metre karesine göre değişirmi
    2.normal aidata bunun içinde elektrik su asansör elektriği vede apartmanda ihtiyaç olan herhangi bir harcamada daire sahibi mi yada kiracımı öder
  2. eylulsuflora

eylulsuflora New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: apartman aidatı toplanması hakkında

1. binalarda toplanan aidat eşit verilir metreyle ilgisi yok
    2.evet siz hiç evde apartmanda otururken su elektirik aydat
    meselah bir çocuğun okul aydatı gibi
  3. Nokta [.] *

Nokta [.] * Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    501
    Ödül Puanları:
    113

Normal metrakaere ile alakası yoktur fakat teras gıbı olanlar daha fazla para öder..

kiracı olayına gelınce o kiracı ıle ev sahıbı arasındadır ıster yarı yarıya öder ister hepsını kıracı oder ıster hepsını ev sahıbı oder..
  4. izafet uye

izafet uye Misafir

Merhaba ben 4 katlı 12 daireli apartman da oturuyorum 4 tanesi 2+1 1 tanesi dublex 7 tanesi de 1+1 daire ver kez kez 20 tl veriyor ve sadece apartman temizliği ve elektirik var bunun için de bu çok fazla ben ce bu aydat neye göre belirleniyor asansör su vs olmamasına rağmen 20 tl çok para bana yardımcı olun vermek istemiyorum bu kadar fazla para bu aydat kaç para olmalıdır bunu nasıl belirleyebiliriz ve nereye başvurmam lazım itiraz için

Sayfayı Paylaş