Aydınlık Gazetesi Köşe Yazarı Doğu Perinçek

Konusu 'Siyaset Gündemi ve Güncel Konular' forumundadır ve E=mc² tarafından 5 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. E=mc²

E=mc² Müslüman&Laik

Aldığı Beğeni:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yakinlastirin cok iyi okunuyor fotoğraf makinası ile çektim en önemli yer bombalar önce karakol 2 saat sonra gecekondu çatısında bunu ulusal kanalda bile görmedim oraya bile daha hiç açıklayamamış yeni söylüyor adam ve polislerin atatürke genel kurmaya hakim savcılara hakaretini meclis ve mahkemeye taşımak istemiş onları bile açıklayamamış! Sanırım bunlar bak kanıt video al izle diye verilen olay yerinde ki polis kamerasından videoları anlatıyor. Baskıyı anlayın ışte ve polisin bu rolünü... 139 hizbut sehvenide unutmayın burada 2 soru var 1 normalde kimin telefonuna yüklencekti 2 neden mühürlenip saklanmadi telefon, emniyetin onu alması kapatıp mühürlemesi gerekir iddanamede 2003 te ki sözde yapılack darbe için 2007 de açılan sözde darbeye yardımcı derneklerin yer almasını ve bunun da sehven(yanlışlık olmasını) unutmayın show tv aramıştı 163 tutuklamada bir generalin avukatını ismini hatırlamıyorum adam diyor sadece bizim iddanamede 47 yanlış tarih var açıp okusun lütfen herkez diyor ve basına sitem ediyor
    http://resim.zipirforum.com/uploads/e8b82cee3d.jpg
    Last edited: 5 Mart 2011

Sayfayı Paylaş