Ayın Fıkrası

Konusu 'Komikler' forumundadır ve Mıknatıs tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. Mıknatıs

Mıknatıs Womanizer

Aldığı Beğeni:
    396
    Ödül Puanları:
    83
    Yırtık külotlu canavar

Birgün ingiliz fransız ve Temel bir otele gitmişler.bir oda kalmış fakat içerisinde bir canavar varmış adıda yırtık külotlu canavarmış.ingiliz gitmiş camdan atlamış korkudan.fransız gitmiş o da camdan atlamış. temel gitmiş canavarı görmüş ve canavara para uzatmış al şu parayı da git pazardan kendine külot al demiş

Ne içelim

Birgün 2 arkadaş cafede otururken ne içeceklerine karar verememişler ve garsonu cağırmışlar garson da bir yöntem bulmuş.dışarıdan içeriye erkek girerse çay kadın girerse kahve içeceksiniz der . ve içeriye fatih ürek girmiş ne içmişler? [​IMG]

hass..
    bir gün cocuk babasına gelmiş ve baba öğretmenim bana cok kızdı demiş babsı neden demiş:

baba öğretmen geldi 3x2 kaç dedi 6 dedim
    2x3 kaç dedi
    baba:hasss. ikisi de aynı
    cocuk : aynısını ben de hocaya dedim demiş [​IMG]

sucuk makinası:

birgün babası cocugunu yanına cağırmış ve oğlum boş boş gezeceğine gel benim makinalarımda calıs demiş.cocuk makinalarda calışmaktan mutluymuş inekler giriyormuş ve sucuk çıkıyormuş.

cocuk:baba bu makinaların tersi yok mu ?
    baba:nasıl yani
    cocuk: baba mesela sucuk girsin inek cıksın
    baba: olmazmı olm anana bi sucuk soktum senin gibi inek çıktı demiş [​IMG][​IMG]

GÖzlüklü öğretmen
    baba :lm bugün öğretmenin gözüne girebildin mi ?
    cocuk: yok baba öğretmenin gözünde gözlük vardı giremedim demiş

Sayfayı Paylaş