Başbakanlığa istek ve şikayetlerinizi bildirin.

Konusu 'Hayatın İçinden' forumundadır ve Anestezi. tarafından 10 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Anestezi.

Anestezi. aykrı sorular

Aldığı Beğeni:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    T.C.
    BAŞBAKANLIK
    ÖZELLEŞTİRME İDARESİ BAŞKANLIĞI

Başbakanlığa istek,şikayet,ihbar,görüş ve önerilerinizi bildirin.

buradan:
    BİMER

BİMER’ e Yapılacak Müracaatların Kapsamı Nedir?
    Bilgi Edinme Hakkı Kanunu, Dilekçe Hakkının Kullanılması Hakkındaki Kanun, Kamu Görevlileri Etik Kurulu’na yapılacak müracaatlar ile İnsan Hakları İhlallerine ilişkin müracaatlar BİMER’ e yapılabilir.
    Bilgi Edinme Hakkı Kanunu Kapsamındaki her türlü bilgi BİMER aracılığı ile talep edilebilir. Ancak bilgi edinme talebinin yazılı yapılması zorunluluğu bulunduğundan “Alo 150” hattı üzerinden sözlü bilgi talebinde bulunulmaz.Kaymakamlık, Valilik ve Bakanlıklar’ ın Halkla İlişkiler Müracaat Bürosu’na şahsen gelinerek bilgi edinme talebinde bulunulabileceği gibi, Başbakanlık web sayfası üzerinden de bilgi edinme talebinde bulunulabilir.
    Dilekçe Hakkının Kullanılması Kanun kapsamındakiher türlü istek, şikayet ihbar, görüş ve öneri BİMER üzerinden tüm iletişim seçenekleri kullanılarak yapılabilir. BİMER’ e Dilekçe Hakkının Kullanılması Hakkındaki Kanun kapsamında yapılacak ihbar veya şikayet müracaatlarında, müracaat sahibinin kişisel bilgilerini bildirme zorunluluğu yoktur.Ancak müracaat sahibinin kişisel bilgilerini vermeme durumunda kendisine müracaatına ilişkin bilgi verilemez.Bu durumda müracaat sahibi sistem tarafından kendisine verilen numarayı bildirerek “Alo 150” hattından veya ...:::<<< | BAŞBAKANLIK ANA SAYFA |>>>:::... adresinden müracaatının durumunu öğrenebilir.
    Kamu Görevlileri Etik Kurulu'na yapılacak müracaatlar BİMER aracılığı ile yapılabilir. En az genel müdür veya eşiti seviyedeki kamu görevlilerinin etik davranış ilkelerine aykırı uygulamaları hakkındaki müracaatlar sistem üzerinden Kamu Görevlileri Etik Kurulu'na gönderilir. Kurul tarafından müracaata ilişkin yapılan işlem sisteme kaydedilerek müracaat sahibine bilgi verilir. Diğer kamu görevlilerinin (genel müdür seviyesi altındaki unvanlar) etik davranış ilkelerine aykırı uygulamaları hakkındaki müracaatlar, ilgili kurumun yetkili Disiplin Kurulu'nca incelenmek üzere sistem üzerinden ilgili kurumlara gönderilir. Burada yapılacak işlemler sisteme kaydedilir ve müracaat sahibine bilgi verilir.
  2. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    588
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Başbakanlığa istek ve şikayetlerinizi bildirin.

bimeri ben kadar kullanan yoktur:D
  3. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    138
    Ödül Puanları:
    63

Seni kadar şikayetçi bir kız görmedim zaten :diss:
  4. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    588
    Ödül Puanları:
    113

duyarlı vatandaş diyoz biz ona:D:p
  5. mağdur :(

mağdur :( Misafir

kpss sınavında her soruya bir dk deniyor her soruya bir dk olmuyorki :( ayrıca optik işaretlemede var. Sorular işlem kalabalığı şeklinde zaten Matematikte bir sorunun içinde birkaç konu var yani bir soru zamanı çok alıyor çok yoruldum o kadar çalışıyorum bi türlü olmuoyor :( hayırlısı umarım bu zaman problemini çözersiniz teşekkürler...
  6. Misafir

Misafir Misafir

ben danaimarkada yasamakta olan tayfun ozdemir bir gurbetciyim haberlere bakiyorumda selden yuzme bilmeyen vatandaslar bozuluyor ve danimarkada ilkogretimde yuzme ogrenmek mejburi ve bunun tr de ayni sekilde olmasi taraftariyim hem ozaman bogulma ve faciyalari onlemis olur hemde vatandaslarimiz bogulum sel faciasinda yuzme bilmediginden dolayi ziyan olmaz saygilarimla ...
  7. Misafir

Misafir Misafir

ben danaimarkada yasamakta olan tayfun ozdemir bir gurbetciyim haberlere bakiyorumda selden yuzme bilmeyen vatandaslar bozuluyor ve danimarkada ilkogretimde yuzme ogrenmek mejburi ve bunun tr de ayni sekilde olmasi taraftariyim hem ozaman bogulma ve faciyalari onlemis olur hemde vatandaslarimiz bogulum sel faciasinda yuzme bilmediginden dolayi ziyan olmaz saygilarimla ... 004571590158
  8. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    588
    Ödül Puanları:
    113

arkadaşlar konuya değil,şikayetlerinizi ...:::<<< | BAŞBAKANLIK ANA SAYFA |>>>:::... buraya yazacaksınız.
  9. Misafir

Misafir Misafir

10. Misafir

Misafir Misafir

Kpss A kadroları için yaş sınırlaması kalksın istiyoruz.
  11. duygu koç

duygu koç New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sayın başbakanım ben duygu koç van üzüncü yıl üniversitesine bağlı olan erciş meslek yüksek okulun da eğitim ğörmekteyim vereceginiz bursa gerçekten çok ihtiyacım vardı fakat öğrenim kredisi bana çıktı bunu alamyacağım çünkü benimle birlikte okuyan 4 kız kardeşim daha var evimiz de çalışan bir tek babam var oda isin den çıkarıldı şu an eğitimi me sizin vereceğiniz bursla devam edebileceğimi tarafınıza bildirir gereken bursun tarafıma verilmesine arz ederim.DUYGU KOÇ
    --- Mesajlar birleştirildi , 19 Aralık 2013 ---
    sayın başbakanım ben duygu koç van üzüncü yıl üniversitesine bağlı olan erciş meslek yüksek okulun da eğitim ğörmekteyim vereceginiz bursa gerçekten çok ihtiyacım vardı fakat öğrenim kredisi bana çıktı bunu alamyacağım çünkü benimle birlikte okuyan 4 kız kardeşim daha var evimiz de çalışan bir tek babam var oda isin den çıkarıldı şu an eğitimi me sizin vereceğiniz bursla devam edebileceğimi tarafınıza bildirir gereken bursun tarafıma verilmesine arz ederim.DUYGU KOÇ
  12. engin ırmak

engin ırmak New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sayın başbakanım öncelikle ergenekon davası.da cıkanlar cok haksızlık etdiler adam bi deşekurbile atmediler ben o cıkanların birinin adına sayın sedat peker adına bn sizden akp adına cok teşekurler ederim saygılar sevgiler sunarım başarılar dilerim alllah başımızdan eksik etmesin sizleriiii engin ırmak
  13. asdfghj

asdfghj Active Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    burdakiler ne kadar komik ya :DSFA:D:S:A burdakileri okuyucak yani tayip olum site linki var lan A:FD:SAF dur çaktırmıyorum ;

berkini geri ver tayyeap
  14. kalyon34

kalyon34 Editör

Aldığı Beğeni:
    476
    Ödül Puanları:
    83
    BİMER

arkadaslar üstedeki linkten ulaşabilirsiniz burdan okuma olmuyor
    Tanju bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş