Bir erkek nelerden etkilenerek karşısındaki kadına aşık olur?

Konusu 'Erkekçe Serbest Alan' forumundadır ve McClane tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. McClane

McClane Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    293
    Ödül Puanları:
    83
    Etkileyici bir gülümseme mi, hülyalı bakışlar mı, yoksa yüksek topuklu ayakkabılar mı? Beğendiğiniz erkeğin size aşık olması için hangisi gerekli?

Beğendiğimiz bir erkeği kendimize aşık etmek için çoğu zaman her yolu dener, kendi sınırlarımızı bile zorlarız. Öte yandan kabul etmek gerekir ki; erkekleri kendimize aşık etmek, onların bize aşık kalmasını sağlamaktan daha kolaydır. Peki, bir erkek nasıl ve nelerden etkilenerek karşısındaki kadına aşık olur? Etkileyici bir gülümsemeden mi, hülyalı bakışlardan mı, yoksa yüksek topuklu ayakkabılardan mı? İşte bir erkeğin size aşık olmasını sağlayacak 4 neden...

* İÇTEN BİR GÜLÜŞ
    İçten bir gülümsemenin açmayacağı kapı yoktur. Gözlerinin içi gülen hülyalı bakışlı bir kadın da hemen her erkeğin aklını başından alır kuşkusuz. Soğuk ve kibirli tavırlarıyla cool imajı çizmeye çalışan kadınlar, etrafındaki erkeğin takdirini değil, korkusunu kazanır. Erkekler, Akdeniz sahilleri kadar sıcak ve samimi kadınlara aşık olurlar.

* TOPUKLU AYAKKABI
    Erkeklerin çoğu her ne kadar inkar etseler de ilk görüşte yüksek topuklu ayakkabı giymiş bir kadını, bez ayakkabı giyen kadına tercih ederler. Çünkü yine inkar etseler de bir çoğu ayak ve ayakkabı fetişistidir. İncecik bir bel, uzun dalgalı saçlar, mini bir etek ve seksi yüksek topuklu ayakkabılar!

* ANNE ŞEFKATİ ŞART
    Erkeklerin çoğu annelerine aşıktır. Hiç şaşırmayın, bu gerçek yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Hayatlarına giren ilk kadın bir prens gibi büyütür onları... Onun annesiyle aranızdan su sızmıyorsa, en az annesi kadar güzel yemek yapıyorsanız ve tabii en önemlisi de annesi gibi içeceği suyu dahil ayağına getiriyorsanız, size aşık olmaması için hiçbir neden yok.

* ZEKA KAZANDIRIR
    Kim demiş erkekler zeki kadından hoşlanmaz diye? Aksine erkekler ayakları üzerinde durabilen, akıllı ve zeki kadınlara bayılırlar. Onun size aşık olması için gereken en önemli kriterlerden birisi de ondan daha zeki olduğunuzu düşünmesini sağlamak. Size danışabileceğini düşünen bir erkek zekanıza da hayrandır. Bu hayranlık da beraberinde aşkı getirir.

2. izafet uye

izafet uye Misafir

Cevap: Bir erkek nelerden etkilenerek karşısındaki kadına aşık olur?

kimseyi kendine aşk edemeyiz aşk doğamızda var

3. izafet uye

izafet uye Misafir

erkekleri aşık etmek kadar zor bi şey yok.ama boşver kendileri bilirler

4. Misafir

Misafir Misafir

sıcak kanlılık önemli ortasını bulmak gerek erkekleri aşık etmek kadar kolay bişy yoktr bnm için çoğu kadında öledir..

5. Misafir

Misafir Misafir

bana gore bu sacmalalık erkekler en guzl ve bakımlı kadınlara asık oluyoo

6. Misafir

Misafir Misafir

bnce bakmlı bir kız olmalı insan her zamn kızın qrnsünü etkleyn en önmli sey saclarıdr we bakmlı olması qerekr o yzden yaqlı qrnn saclar iğrenc kızlar..
    doğal olmalı ama cokta doğal değil..
    karsısındaki erkeği sıkmamalı surat yapmamalı her zaman pozitif enerjili ve havalı olmalı kesinlikle :)

7. Misafir

Misafir Misafir

Cok sacma , her erkek ayni deyildir , hepiside farkli bakarlar,farkli dusunurler,farkli severler...
    Erekegi seviyorsaniz ,onu nasil kendimnize asik etmeyi bilirsiniz

8. Misafir

Misafir Misafir

ewt ya erkekler bakımlılara aşık oluyo....

9. ToReBeL

ToReBeL Banlandı

Aldığı Beğeni:
    25
    Ödül Puanları:
    0

erkeğin aşık olması için sadece etkilenmesi gerekmez etkilenmenin yanında bağımlılıkta kazanması gerekir yoksa bırakılan etki erkekte bir haftada kaybolur. Bayanlar etkilediği içinmi aşk doğuyor sanki etkinin üzerine bağımlılık kazandırabilirse kadın aşk doğar devam eder... Ve bilinmesi gereken en önemli şeyde erkekler bağımlılıklarından kolay kolay vazgeçmezler...

10. Misafir

Misafir Misafir

off ya o erkeklerin hepsi aynıı.. hepsi sinirlerr.. her gördüğü güzel sexsi kıza aşık olurlar. sizin söylediklerinizin hepsini yapıyorum. ona çok iyi davranıyorum, sevdiğimi azda olsa belli ediyorum.. istediğini yapmaya çalışıyorum hoşlandığı şeyleri yapıyorum ilgi gösteriyorum.. ama olmuyo işte anlamıyo sevdiğimi.. belkide işine gelmiyo anlamak. o sevmiyo herşeyi yapıyorum onun için. bakımlı olmayada çalışıyorum.

11. Misafir

Misafir Misafir

bence bakımlı olması ile bir alakası yok insan sevdiği kişiyi her haliyle sever

12. Misafir

Misafir Misafir

yha ne uğraşıyorsunuzki gidin ben gibi bir erkeğe SENİ SEVİYORUM diyinn bu kadaar, eminimki o da bu cesaretliliğinizden etkilenecektiir!.. :alsana:

13. Misafir

Misafir Misafir

erkekler hep güzel kızları seviyor işte kim nederse desin ona yakın davrananlardan hoşlanıyorlar Kezban olmayan yani bakımlı ve çok çok güzel fiziğin olacak :meleksin: bence tabii:smi:

14. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    618
    Ödül Puanları:
    113

kaderde varsa bir şey yapmana gerek yok,aşk seni bulur.

15. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    138
    Ödül Puanları:
    63

Bu diksiyonlu hatunlara karşı bi zaafım var hem diksiyon hem göğüs dekoltesi olunca da gendimi gaybediyom nabcam bilmiyom.. Acil RT pls.. :diss:

16. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    618
    Ödül Puanları:
    113

sen ve [MENTION=215179]éKüRi[/MENTION] ve uzman olduğunuz konular :p kadınlar :pis:

17. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    138
    Ödül Puanları:
    63

Ama çok seviyorum nabıyım.. :eek:

18. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    618
    Ödül Puanları:
    113

sevmeye devam abisi,sevmek size yakışıyor :pis:

19. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    138
    Ödül Puanları:
    63

Deme öyle kendimi dekolte canavarı gibi hissediyorum.. :eek:

20. balamnaz

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    618
    Ödül Puanları:
    113

hahahaha :D:D yok valla masum bir canavar o bence tabi :D:D

Sayfayı Paylaş