Charı bugda kalanlar içeriye...

Konusu 'Silkroad Online' forumundadır ve Sürç-ü Lisân tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

1. Sürç-ü Lisân

Sürç-ü Lisân EngineeR

Aldığı Beğeni:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Charı bugda kalanlar içeriye...

Arkadaslar benım basıma Hotan guıld kasasının orda çok kötü bir şey geldı çarım bugda kaldı bunun sonucunda yaklaşık 3 hafta boyunca silkroada giremedim, girdiğim zamanlarda ise dc oluyordum.
    Herkesin bu konuda sıkıntı yaşadığını biliyorum, bu herkesin başına başına heran gelebilir, ee rehber yapmak benim için bir zevk olduğuna göre başlayalım
    Şimdi herkes tarafından yanlış bilinen birşey var, bu hiç bir şekilde Salı günleri geçmiyor.Benim charım inspection olmasına rağmen halen bugta kalmıştı yani bunun için mutlaka bug report yapmalısınız
    -Bunun için gerekenler

*Resmi bir dilde yazabilicek kadar ingilizce
    *Ve karakteriniz sıkışmış oldugu haldeki SS ( screenshot) fotoğrafıda diyebiliriz.
    Size nasıl bug report yapacağınızı anlatacağım

Öncelikle JOYMAX.COM - Global Hub of Fun :: SilkroadOnline adresine giriyoruz, login olmamız gerekiyor herhalde login olmayı bilmeyen birilerinin olacağını düşünmüyorum sol üstte Logine tıklayarak hesabımızın bilgilerini giriyoruz. Login olduktan sonra anasayfaya otomatik olarak geri dönüyoruz eğer o Login in yerinde Logout yazıyorsa login olduk demektir
    *Şimdi asıl geldik zor tarafına
    [​IMG]Resmi Orjinal Boyutta Görmek Istiyorsan TIKLA: 1024 x 768[​IMG]
    Support un yanindaki + ya tıklayarak contact support a tıklıyoruz.
    Burda Sol altta yer alan Type contente tıklıyoruz. Burası bizi sorunumuzu yazacağımız yere yönlendiricek.
    Geldik asıl olaya arkadaşlar

Category de Game playi seçin, sizden istenilen bilgileri doldurun. Adrese birşey yazmanıza gerek yok --- gibi işaretler koyabilirsiniz. Title başlık manasına gelmektedir. Başlığı atıyorum karakteriniz fortress war da sıkışmışsa '' My Character Has Stucked In Fortress War'' veya Hotanda guıld kasasında sıkısmıssa '' My Charecter Has Stucked İn Hotan Guıld Keeper '' veya baska yerde sıkısmıssa Fortres War veya Hotan guıld keeper yazdıgımız yere çarınız nerde sıkıstıysa oranın adını yazmanız yeterli..
    Önemli Not : Bug reportun içersine karakter bilgilerinizi koymayı sakın ama sakın unutmayın. Özellikle server ve nick, pw ye gerek yok
    Kırmızı ile işaretlediğim yerden SS yükleyeceksiniz. Oyun içindeki printscreen a basarak çekebilirsiniz. Çekilen resimler Silkroad / Screenshot klasörüne gider.

Benim kullandığım bug report bu oluyor. Fakat bug reportta ticketi daha yeni aldığım , sıkıştığım tarih,ve character bilgilerimde var. Aman siz bunu direk kopyalayarak yollamayın, sadece bir örnek.

'' My charecter on Has Stucked In Hotan Guild Keeper '''

During the Hotan guild keeper on the 23nd Jule,my char stuck so whenever I connect, I get disconnected .
    I believe there is a bug in the game
    Could you please fix my problem AS SOON AS POSSIBLE because I have just bought a premium ticket
    and I can''t wait to use it.
    Many thanks for your assistance.
    Respectfully
    Im on pluto , my char named High_Black ty.

Birkaç gün içinde cevap veriyorlar, sizede kalıyor beklemek. Ben yaklaşık 1 hafta bekledim, 2 hafta bekleyende var 3 haftada. Yoğunluğa bağlı tabi. Joymaxın size cevap verip vermediğine bakmak için..

ARKADASLAR BENDEN BU KADAR SORUNLARINIZ OLURSA EGER BURAYA YAZMANIZ YETERLİDİR

2. Lé kATuVale

Lé kATuVale ALIKANKA007

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    264
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Charı bugda kalanlar içeriye...

Teşekkürler Arkadaşım Benim :D

3. Sürç-ü Lisân

Sürç-ü Lisân EngineeR

Aldığı Beğeni:
    190
    Ödül Puanları:
    63

Ne demek alicim :) Bi sorun olursa her zaman ben burdayım. Profilimi ziyaret etmen yeterli :p

4. musakoşak

musakoşak New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

benım charım bugta kaldı yardım edermısınız

Sayfayı Paylaş