damar sözler

Konusu 'Aşk SMS Sözleri' forumundadır ve duygu_seli08 tarafından 14 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. duygu_seli08

duygu_seli08 bhirtexHEn

Aldığı Beğeni:
    83
    Ödül Puanları:
    48
    ICTIGIM SARAB OLSUN...
    CEKTIGIM ESRAR OLSUN...
    SEVDIGIM KIZ MUSLUMCUYSE BU CAN ONA FEDA OLSUN.

aLaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

Ayağıma prangalar vurulmuş olsa bile. Nemli baltalarda yürüyüşümüz var arkadaş. Ne dostlarım arar ne düşmanlarım sorar. Kaderime terk edilmiş bedenim var arkadaş. Biz öyle insanlarız ki kimimiz park köşelerinde. Kimimiz ise hücre evlerinde yaşarız. Çok konuşma gardiyan sanada bi üçlü sararız..

ßiz isyankar sokaklarda buyuduk kizim. anlamayiz senin gibi balli ekmek yameyi. Biz 17 yasinda dunyaya, 18 yasinda kasip kavuran asklara isyan etmisiz, bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi. Satmayiz 10 kurus icin bize.., bize hakki olan sevenler

YÜREĞİNİN ÇÖLLERİNE NEHİR SAÇLARININ TELLERİNE ESİR OLDUM. BENKİ ASİ BOYUN EĞMEZ BEN Kİ ÇILGIN SÖZ DİNLEMEZ SENİN İÇİN HEMDE KAÇ KEZ YAŞLAR DÖKTÜM İNANMADIN. BAKMA BEN SANA COK KIYMET VERDİM AĞLATTIN İNLETTİN BEN YİNE SENİ SEVDİM KENDİNİ BULUNMAZ İLAHMI ZANNETTİN. SENİDE BIRAKIP GİDENLER OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR KAHBECE SIRTINDAN VURANLAR OLUR SENİDE TERK EDİP GİDENLER OLUR...

Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!

öpüyorsam AYRILIĞI gözünden,
    söküyorsam YÜREĞİMİ göğsünden,
    geçiyorsam gözlerinin içinden,
    sana olan SEVDAMDANDIR bilesinnn...

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !!!

Elli elli yüz biz müslümcüyüz:: Arabesktir tarzımız müslüm baba baş tacımız

Ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir herbir sattırım kırk yılın başında halim hatrım sorulsa ne yazar sorulmasa ne !!!

Kadere rest cektim İSYANLARDAYIMMMMMM !!!

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

Esrarı çekmişim gözlerim kanlı yürüyorum yolda gönlüm yaralı var kolumda 3-5 jilet yarası oda ZaLiMiN SoN hatırası!!!

DUYMAN İÇİN DEĞİL SESLENİŞİM, GELMEN İÇİNSE HİÇ DEĞİL ÇAĞIRMALARIM,
    BU YÜREK DUYMADAN SESLENMEYİ BİLİYORSA…
    GÖRMEDEN SEVMEYİDE BİLİR.

Ne müslüm ne ferdi bilir bendeki derdi sen söyle müslüm baba ""NEREDEN SEVDİM O ZALİMİ""

Alemlerde Yer Yapan Delİkanlinin Elİnde Olan ÇarŞafla Sarilip Dumanla Yok Olan Esrara Deİl Sana MÜptelayim MÜslÜm Baba

2. Suň_DáRk

Suň_DáRk Kader-i Sitem

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    302
    Ödül Puanları:
    83
    Emeğine sağlık

3. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    GençLigimizi yakanLara ,
    Sevdiqimizi eLimizden aLanLara ,
    Kolumuza jilet attıranLara ,
    Kadehi eLimize tutuşturanLara,
    Her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara
    isYanım aLLah'a degiL Tüm ALLah'sızLara..!

Günahkar SokakLarın tövbekar
    DelikanLısı

4. Suň_DáRk

Suň_DáRk Kader-i Sitem

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    302
    Ödül Puanları:
    83
    Bu söz bence çok süper ''isYanım aLLah'a degiL Tüm ALLah'sızLara..! ''

5. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    evet gercekten guzel bende cok sevıyorum sunu cok ıyı bılıorum kı eger bı ınsan ısyankarsaa mutsuz sa onun sebebı olan ınsan hakıkaten ALLAHSIZDIR

6. Suň_DáRk

Suň_DáRk Kader-i Sitem

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    302
    Ödül Puanları:
    83
    :ex195::ex195:

7. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    BİZ HER NE KADAR LOŞ IŞIK ALTINDA MİNİ ETEKLİ KIZLARLA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE MAHALLE KÖŞELERİNDE YAGMUR ALTLARINDA DELİKANLICA SEVMESİNİ HERKESTEN DAHA İYİ BİLİRİZ...

bı tane daha yazayım

8. Suň_DáRk

Suň_DáRk Kader-i Sitem

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    302
    Ödül Puanları:
    83
    Ah canımı çektirdin bende yazıyım bari :D
    Sen sosyete çocuğu sen sosyetenin lise fakültesini okurken ben ben ise hayata res kadere sitem, ölümle dans ediyordum…

Bizde sabah olmaz,bizde güneş doğmaz.biz isyankarız kızım.bizle dost olmak size yakışmaz…toplumda hep itiliriz sanmaki buna istekliyiz,biz sadece sevdiklerimizin eseriyiz.

Hayat deiğin oyun elbet bir gün bitecek.arkada bıraktığın ahtıralar bir gün bitecek.sanma bana yaptığın yanında kar kalacak.seninde karşına bir gün seni yakan çıkacak.Ozamn ağlayacak ve beni hatırlayacksın.İşte ozaman senin bana söyleidğin son sözleri hatırlatacağım:ARDIMA BİLE BAKMADAN HATIRALARDAN KAYBOLUCAM…

Aşk Eşkiyanın hayata itirazıdır. Susarsa çatışma, konuşursa savaş,
    yazarsa destan, severse DEVRİM olur. tut ki ben bir eşkiyayım.

Öyle dertliyim ki bu gece bu gece yağmur olup yağacağım bu gece şimşek olup çakacağım bu gece sel olup taşacağım baktımki olmuor kafama sıkıp bitireceğim

Nese bide serseriyle ilgili resim aradım ama bulamadım yarına inş.

9. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    sEnLe BiRlİkTeİkEn SaAtLeRe YeTiŞeMeDiM;SeNdEn AyRıLdIkTaN sOnRa DaKiKaLaRa ErİşEmEdiM

Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz...Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın...

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...!

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez

Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedimmi

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

Ben bir çocuğum aşka kandırılmış.
    Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış.
    Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.
    Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.

BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, ŞEHRIN TUTSAKLARINI SALAYIM KALBIMDEN, BENI YUREKLENDIRECEK BIR SOZ SOYLE, KURSUNU BEYNIME SIKAYIM OYLESINE.

Düne kadar gözlerinden aşkı içtiğim, dudaklarında yüreğimi erittiğim, uğruna bıçaklar çekip dünyaya meydan okuduğum ey sevgili nerdesin? Kimlesin?.. kimlerlesin?..Ben hala burada, terk edip gittiğin yerdeyim...

10. Suň_DáRk

Suň_DáRk Kader-i Sitem

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    302
    Ödül Puanları:
    83
    Hö bende bu kadar söz yok pass

11. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez !Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez:(

SİTEM ETMA ALLAHA GÜNAHKAR OLURSUN,GÖNÜL VERME KULUNA İSYANKAR OLURSUN

Dizlerimin Üzerinde Yaşamaktansa İki Ayağımın Üzerinde Ölmeyi Tercih Ederim...
    Aşk Kız Arkadaşının Dudağından Öpmek Kadar Ucuzsa Bende O Aşkı Satacak Kadar Şerefsizim :mad:

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız...(ßu aL£md£ H£rk£s£ iSyAn..)

BéN SaNa YaR DéMéDiMMi, YaNıMDa KaL DéMéDiMMi, CaNıMı aL DéMéDiMMi, GöZüNü TopRaK DoYuRSuN.. ( SéVDiMDé Né oLDu : ToRBaCıLaR éN iYi DoSTuM, éFéS PiLSéN iSé ZéNqiN oLDu )

Aldanma hayatın cilvesine,Benim gönlüm Serseriyse sanane,Sanma bunları söyleyen kindir,Bilirmisin sen Sarıyer'li kimdir,Aldanır bu cihanda en mutlu olanlar;Ey Sosyete Güzeli sil o gönlündeki eseri,Çoklarından üstündür,Şu terk ettiğin SeRsErİ....

EY VEFASIZ BIRAKIP GİDERKEN HİÇ DÜŞÜNMEDİN Mİ Bİ ESRARKEŞ OLACAĞIMI SENİ ARAYIP BULAMAYINCA CANIMA KIYACAĞIMI HANİ TEK BENİMDİN TEK BENİ SEVERDİN NERDE SÖZLERİN NERDE YEMİNLERİN GENÇLİĞİMİN KATİLİ OLDU SENİN O ESRARLI GÖZLERİN

USTURAMA JİLET TAKARIM VÜCUDUMA DERİN FAÇALAR ATARIM ALEMİN KRALI OLSAN NE YAZAR BE GÜLÜM SENİDE MERMİ MANYAĞI YAPARIM

BİR KIZ SEVDİM VERMEDİLER SEN SERSERİSİN DEDİLER ARAMA AŞKIN CİLVESİNDE BAHANE BEN SERSERİYSEM BUNDAN SA-NA-NE

Sigaranın ucunda aşkın tüter bu aşk ancak mezarda biter benden başkasını seversen onun kollarında geber ..

SENİN RUHUN FAHİŞE OLMUŞ GÜZELİM BEDENİN BAKİRE OLSA NE YAZAR..........BENİM YAŞADIKLARIMI SEN HAYAL BİLE EDEMEZSİN.......................BEN SENİNLE TOPRAGA GİRERİM DİYENLERİ ÇOK GÖRDÜMAMA BEN ÖYLE DİYENLERİ TOPRAGA ÇOK GÖMDÜM..............

Ölmek! kalbin durmasıı değil be güzelliim! giden sevgiliniin sırtından vurmasıdır :(

12. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi

EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER.....

SaBıKaSı YoK BeLLi SuÇu aŞıK oLmaK SeNin iÇiN SoKaKLaRDa YaTmaK SeNin NiYeTin BenDen uZaK DuRmaK YaKıŞTımı Bea GüLüm Beni BöYLe aRKaDan VuRmaK

MüSLümCüYüZ JiLeT aTaRıZ ŞiFaLıYıZ Can YaKaRıZ aLem DeDiKLeRi BuYSa öLüMüNe isYanKaRıZ

aLıRıZ eMaNeTi BoZaRıZ aDaLeTi maHaLLemiZDen GeÇiLmeZ eLimiZDen Su iÇiLmeZ ŞiFa ÇoCuĞuYuZ BiZ BiZe RaJon KeSiLmeZ >>> BozKurT <<<

DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!

GİDENE KAL DEMEK ÇARESİZLERE KALANA GİT DEMEK PİÇLERE HAK EDENE YOL VERMEK BİZE YAKIŞIR.

HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo............................. AMa hiç KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

13. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    ÖmrÜm Senİ Beklemekle GeÇecekse
    Ve ÖlÜm Senİ Beklerken Gelecekse
    Bİlkİ Senİ Orda Da BekleyeceĞİm..

14. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim...

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım gelene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolay mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolay mı be Güzelim sevilmeden sevmeK

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm..

15. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Kralin Yaninda KralİÇe Olmak Varken, Pezevengİn Yaninda ****** Oldun, Ama BoŞver Layik OlduĞun Yerİ Buldun...

16. mert.17

mert.17 Member

Aldığı Beğeni:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    süperr......

17. mateja19

mateja19 Member

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Senİn Ruhun FahİŞe OlmuŞ GÜzelİm Bedenİn Bakİre Olsa Ne Yazar..........benİm YaŞadiklarimi Sen Hayal Bİle Edemezsİn.......................ben Senİnle Topraga Gİrerİm Dİyenlerİ Çok GÖrdÜmama Ben Öyle Dİyenlerİ Topraga Çok GÖmdÜm..............

18. tugcecombs

tugcecombs Active Member

Aldığı Beğeni:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    güzel sölzer ama bana gre değil ellerine sağlık kardeş:)

19. SiFaLi_aSiKurT

SiFaLi_aSiKurT New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    KaRDeŞ HeRŞeY ii HoŞ GüZeLDe Şu SaBıKaSı YoK BeLLi SuÇu aŞıK oLmaK SeNin iÇiN SoKaKLaRDa YaTmaK SeNin NiYeTin BenDen uZaK DuRmaK YaKıŞTımı Bea GüLüm Beni BöYLe aRKaDan VuRmaK

MüSLümCüYüZ JiLeT aTaRıZ ŞiFaLıYıZ Can YaKaRıZ aLem DeDiKLeRi BuYSa öLüMüNe isYanKaRıZ

aLıRıZ eMaNeTi BoZaRıZ aDaLeTi maHaLLemiZDen GeÇiLmeZ eLimiZDen Su iÇiLmeZ ŞiFa ÇoCuĞuYuZ BiZ BiZe RaJon KeSiLmeZ >>> BozKurT <<<

DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS

BaRe ŞiFaLı KaLDıRSaYDın ÇünKü Bu SözLeRi YaZan BeNim ŞiFaYı TaKma Yane

ŞiFaLıYıZ pSiKoPaTın aLLaHıYız

20. pisliq__61

pisliq__61 Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    147
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlık...

Sayfayı Paylaş