dostluk nasıl olur okuyun işte böyle olur

Konusu 'Dini Hikayeler' forumundadır ve cemo26 tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. cemo26

cemo26 Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    iki dost varmış birbirilerini çok seviyorlarmış birisi çok safmış biriside çok kurnazmış bu kurnaz oln saf olandan para istemiş bu vermiş neyse birkaç gün geçmiş sonrada adamın nışanlısını istemiş saf olanda benim o arkadaşım ne olursa olsun demiş tamam demiş nışanlısınıda vermiş bu gözü açık olan çok zengin olmuş bir fabrikada patron olmuş arkadaşı gidip iş istemiş ama vermemiş sonra yaşlı bir adam görmüşler sengin olan yardım etmemiş saf olan yardım etmiş ama adam hastaymış sonra mirasını ona bırakmış yardım ettiği için sonrada adam ölmüş saf olanın evine bir gün yaşlı bir kadın gelmiş su istemiş oda eve almış ve birgüzel karnını doyurmuş kadın demişki benim kimsem yok adam da benim yanımda kal nasılolsa brnde yalnızım demiş evin işlerine bakarsın demiş adam sonra bu saf olan başka biriyle nişanlanmış ve herkese davetiye vermiş o benim dostum ne olursa olsun onada göndereceğim demiş ve onada göndermiş düğün günü gelip çatmış düğün günü damat eline mikrofonu almış başlamış başından geçenleri işte benim bir dostum vardı bana bunları yaptı deyip başlamış anlatmaya ve arkadaşıda ordaymış dayanamamış çıkmış oda ortaya alır eline mikrofonu oda başlamış anlatmaya brn ondan nişanlısını istedim çünkü ona layık değildi benden iş istedi vermedim çünkü onu nasıl emrimin altında çaliıştırırdım o yaşlı adama yardım etmedim çünkü o benim babamdı ömrü kısaydı o yardım etsin de mirası ona kalsın diye ona yaşlı kadın gönderdim ona yardım etsin diye oda benim annemdi şimdide kız kardeşimi gönderdin onunla evlenmesi için işte bizdeki dostluk böyle birşey ...
  2. ppp17

ppp17 Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Cevap: dostluk nasıl olur okuyun işte böyle olur

saol güzeldi
  3. Bağımlı Bağımsız

Bağımlı Bağımsız çaylak

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    228
    Ödül Puanları:
    63

bunu biliyordum ama mükemmel bi dostluk hikayesi

benimde dünyaya bedel bi dostum var kardeşim var sanıp yanılmıştım:mad:

sonra T. hem sevgili hem en iyi arkadaşım oldu

T.yi de kasıtlı kaybettim

arkadaşlığını çok özlüyorum yaa:(

olsun hayat tecrübem oldu artık kimseye dostum demiyorum duvarım var

ama böyle bi dostluk dünyaya bedel

yaşayabilene ne mutlu
  4. Kader Katibi

Kader Katibi GöNüL DoSTu

Aldığı Beğeni:
    627
    Ödül Puanları:
    113

İşte dostluk böyle bişey,azda olsa rastlanır.Çok şükür benimde iki üç
    tane dostum var Allah eksikliklerini vermesin.

Arkadaş çok amma dost gibisi yok

Sayfayı Paylaş