E-Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

Konusu 'Network ve İnternet' forumundadır ve Defne Demir tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Defne Demir

Defne Demir New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar.
    İşimi e-ticarete taşımaya karar verdim ancak bu konuda yeterli bilgim yok .Biraz araştırma yaptım ama paket fiyatları çok yüksekti . Bu konuda bildiğiniz güvenilir ve ücret talebi yüksek olmayan firmalar varsa yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

2. oVo

oVo New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, mobil uyumlu tasarımları ve sınırsız desteğinden dolayı RGS Yazılımı öneririm. Birçok e-ticaret firması yıl içerisinde bant genişliği web alanı gibi bahanelerle ek ücretlendirme yapıyorlar. RGS Yazılımda limitleri aşsanız dahi hiçbir ücretlendirme olmuyor. Birde tasarımsal destek hizmetlerini ücretsiz yapıyorlar. Güler yüzlü personel ve Seo altyapısı için kaliteli bir e-ticaret yazılımı düşünüyorsanız kesinlikle öneririm.

www.rgsyazilim.com

3. lisayazilim

lisayazilim New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Web Tasarım , olarak e-ticaret siteniz için size özgün ve şık tasarımlar ile en uygun biçimde tasarlayarak size sunma imkanı veriyoruz.Daha detaylı ve kesinlikle mobil uyumlu olan e-ticaret web tasarım sitesi yaptırmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lisa WEB | Web Tasarım, SEO, Web Yazılım

Last edited: 16 Ağustos 2016
  4. furkankoctrk

furkankoctrk New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sayfayı Paylaş