ÉEOSE Nedir?

Konusu 'Sağlık' forumundadır ve cyberci tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. cyberci

  cyberci Member

  Mesajlar:
  34
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  EEOSE NEDİR ?
  ÉEOSE Laboratuvarları, uzun süren ArGe çalışmaları sonucunda ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum'u geliştirmiş, cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatmayı ve gürleştirmeyi başarmıştır. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini ve sadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!

  ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, içeriğindeki PEPTIDE COMPLEX sayesinde cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpik köklerine ulaşır, kirpiklerin büyümek için ihitiyaç duyduğu maddelerle EEOSE kirpik ve kirpik köklerini besleyerek gelişimlerini hızlandırır. Kirpiklerin yapı taşları olan keratin genlerinin üretimini ve böylece kirpik üretimini stimule eder, uzun, gür ve doğal kirpiklere kavuşulmasını sağlar.

  ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum kullanımından 2 hafta sonra kirpik boyu ve yoğunluğunda gözle görülür bir etki göstermeye başlar. 1 kür yani 6 haftanın sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenen seviyelere ulaşılır.

  ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum'un etken maddesinin etkinliği ve güvenilirliği Almanya ve Amerika'da yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Yapılan klinik çalışmalarda; kullanımından 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25 artırdığı, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın %72 'lere vardığı kanıtlanmıştır.
   

Sayfayı Paylaş