El İşçiliği, Orjinal Deri- Süet Kemerler

Konusu 'Moda ve Giyim Tarzı' forumundadır ve miraycan tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. miraycan

miraycan New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kemerlerimiz mükemmel bir el işçiliği ile üretilip gerçek deriden imal edilmektedir. Modellerimiz özgün olmakla beraber tasarımları bize aittir. Kemerlerimizde kullandığımız malzemelerimiz doğaldır. Üretimimizde su bazlı boya ve yapıştırıcı kullanmaktayız.

Serüven Kemer Hakkında
    Serüven Kemer çağdaş tasarım anlayışı ile üretim kalitesiyle 1975 yılından günümüze benzersiz ve 1.sınıf kalitede deri kemerler üretmekte olan bir firmadır. Modern tasarım ve yüksek üretim kalitesini ürünlerinde birleştiren firmamız, gerçek deri ve özel tekniklerle ürettiğimiz kombinasyonlarıyla deri tutkunları için modaya farklı bir yön vermeye devam ediyor.

Last edited by a moderator: 14 Kasım 2014
  2. miraycan

miraycan New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.Sınıf Hakiki Deri - Süet Erkek Kemerleri

Kemerlerimiz mükemmel bir el işçiliği ile üretilip gerçek deriden imal edilmektedir. Modellerimiz özgün olmakla beraber tasarımları bize aittir. Kemerlerimizde kullandığımız malzemelerimiz doğaldır. Üretimimizde su bazlı boya ve yapıştırıcı kullanmaktayız.

Serüven Kemer Hakkında
    Serüven Kemer çağdaş tasarım anlayışı ile üretim kalitesiyle 1975 yılından günümüze benzersiz ve 1.sınıf kalitede deri kemerler üretmekte olan bir firmadır. Modern tasarım ve yüksek üretim kalitesini ürünlerinde birleştiren firmamız, gerçek deri ve özel tekniklerle ürettiğimiz kombinasyonlarıyla deri tutkunları için modaya farklı bir yön vermeye devam ediyor.

005-01.jpg

3. miraycan

miraycan New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.Sınıf Orjinal Deri- Kot- Süet Erkek Kemerleri

Serüven Kemer Hakkında

002-02.jpg

4. Misafir

Misafir Misafir

Cevap: El İşçiliği, Orjinal Deri- Süet Kemerler

satış yerlerini yazabilen biri varmı ?

Sayfayı Paylaş