Elvin Tekstil perde koleksiyonu

Konusu 'Ev Dekorasyon' forumundadır ve Kadı Kızı tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. Kadı Kızı

  Kadı Kızı Özün Sözü

  • Platin Üye
  Mesajlar:
  51.240
  Aldığı Beğeni:
  1.609
  Ödül Puanları:
  113
  Farklı desen çizgileri ve tasarımları ile perde sektöründe dikkatleri üstüne çeken ünlü markalardan biri Elvin Tekstil, yeni yıla girdikten sonra çıkardığı özel tasarım modelleri ile evlerinizdeki havayı değiştiriyor. Ev görünümündeki güzelliği yansıtan en önemli etkenlerden biri perdelerdir. Perdeler sadece evin iç görünümünü yansıtmayacağı gibi ayrıca dışarıdanda görünebilmektedir.
  Elvin Tekstil perde koleksiyonu için dekore edip farklı desenlerle tematik özel tasarımını oluşturmuştur. Elvin Tekstil yeni perde koleksiyonları ile minimal alanların dekore edilmesinin dışında, metalik rengi olan perdelerinde fon ve yumuşak dökümlü metal tüller yer almaktadır. Çeşitli koleksiyonları ile öne çıkan firma metalik renk, ıslak görünümü olan perdeler, pamuklu ve ketenli ürün gruplardından oluşmaktadır. Kumaş perde tarzlarıda sizlere sunulmuştur.
  Klasik mekanlarda kullanın fonluk perdeleri; klasik desenler, bronz, gümüş ve altın ışıltıları sergilemektedir. Yeni tasarlanmış olan fonluk perdeler her mekan için uyumlu hale indirgenmiş ışıltılı ve hafif tüller ile birlikte tarz ve imaj görünüm sağlıyor. Perde koleksiyonlarındaki özelliklerden bir diğer unsur ise; perdeler ile aynı renk ve çizgilerde olabilen yatak örtüsü yada yastık başlıkları kumaşlarıyla uyumlu hale getirilebilir.


  Baharın geldiği bu aylarda tüllerin oluşturacağı canlılık ve şıklığı evinize yansıtmak, mobilyalar ve diğer aksesuar ürünleriniz ile birlikte ahenk içerisinde olabilecek bu perdelere Elvin Tekstil koleksiyonları ile sahip olabilirsiniz.
   
  Last edited by a moderator: 19 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş