En Aci İtİraflar

Konusu 'Komikler' forumundadır ve djdenver tarafından 5 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

 1. djdenver

  djdenver Member

  Mesajlar:
  88
  Aldığı Beğeni:
  12
  Ödül Puanları:
  8
  apnea00; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: İstanbul
  Kız arkadaşımla buluşmak için onu evinden aradım. İlk kez yalnız kalacak olmamızın heyecanıyla onun alo demesini bile beklemeden konuya girdim: “Akşam için hazır mısın? Sana çok özel sürprizlerim var, kalbin dayanabilecek mi?” diye sordum. Cevap: “Kızım şu anda banyoda ve çıkınca seni aramayacak!”

  İTİRAFTÖRHULUSİ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 40; İl: Bursa
  İki yıl önce Trabzon´da bir kahvenin önünden geçerken, içeriden gelen´´Gooollllll´´ sesiyle irkilmiştim. Merak edip sorduğumda ise 13 yıl önceki, Trabzonspor´un 4 – 3 galibiyetiyle sonuçlanan Lyon maçını seyrettiklerini söylemişlerdi.

  olamıtor; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: İzmir
  Babam babaanneme hayatının jestini yapıp uydulu televizyon aldı. Buna çok sevinen babaannem günlerdir tüm akrabaları arayıp: “Oğlum bana duygulu tilivizyon aldı.” diye haber veriyor. Babaannecim senin için piyasadaki en içli, en hassas, en duygusal televizyonu bulup getirdik. Güle güle kullan.

  adore_d; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 41; İl: Yalova
  5 yaşındaki erkek kuzenim, yüzü annesine benzetildiği için çok kızdı ve bir davet yemeği esnasında pipisini çıkarıp “Ama bu da babamınkine benziyor.” dedi!

  mini_milk; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
  Yaz gelirken fazla kilolarımdan kurtulmaya karar verdim. Ama üç aydır her rejime karar verdiğimde daha fazla kilo alıyorum. Aksi gibi ofisteki kızlar da durmadan zayıflıyor. Bu dengesizliğe bir dur demek için köşedeki tatlıcıyı durak edindim kendime. Her gün gelirken kızlara birer porsiyon tatlı getiriyorum. Çaylarına tatlandırıcı istediklerinde de şeker koyuyorum. Ben zayıflayamıyorsam bari onlar kilo alsın

  JOKER25; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: İstanbul
  Havuzda yüzerken osurup, yukarı doğru çıkan hava kabarcığını bana gösteren ve “Bil bakalım bu ne?” diye soran bir sevgilim var!

  müsaitbiryerde; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 37; İl: Muğla
  Küçük oğlum pipisine adımı vermiş!

  cılgıncocuk; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; İl: İstanbul
  Sevgili ev arkadaşım F... sekiz yıl sonra itiraf ediyorum. 3 sene boyunca, çok sevmeme ve kendi memleketimden getirmeme rağmen o güzelim baldan yemememin tek sebebi, çıktığım kızlar bana ballı oral yapmak istediklerinde ellerimi kirletmemek için onu bal kavanozuna daldırıp çıkarmamdır. Özür dilerim.

  nesuscambe; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İzmir
  Bir yıldır menapoz tedavisi gören annem yılın sonunda regl olunca “Hayırdır anne, regl mi oldun sen? şeklindeki soruma annemin şaşkınlık içerisinde verdiği müthiş cevap: “Hayır, yılbaşı oldum.”

  hasözacemiyazar; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Çanakkale
  Geri vites yerine 4. vitese takıp İnternet kafenin camından içeri giren bir baba ile fren yerine gaza basıp şarampole yuvarlanan bir annenin çocuğu olarak trafik canavarı geni taşımaktan korkuyorum

  Toegeven; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; Ülke: Belçika
  Bense Fanta Light istediğimde bana verilen “Abi ondan yok Marlboro Light var.” cevabıyla dumura uğramakla kalmamış, Marlboro Light´i almıştım. Üstelik sigara içmem. Hala niye böyle bir şey yaptığımı anlamış değilim. Adamı utandırmak istemedim heralde, diye kendimi kandırıyorum ama sanırım ben dört sene önce salaktım

  uglyking05; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; Ülke: ABD
  İki senedir beraber olduğum eski kızarkadaşım, “Saçlarını niye hiç uzatmıyorsun; aslında bu halin de güzel ama bir de öyle denesene.” demişti. İki senedir beraberiz ve bugüne kadar saçlarımı kel olduğum için kazıttığımı anlamadıysan…

  popstarolcam; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: Antalya
  Yedi yaşındaki oğlumun akla zarar sözleri: “Annecim, iyi ki Japon değiliz. Nasıl konuşurduk o saçma sapan kelimeleri. İyi ki Türk’üz.”

  ne_densiz; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Malatya
  Bir arkadaşımla birlikte bilgisayarcı olan bir başka arkadaşla sohbet ederken laf döndü dolaştı CD kopyalamaya geldi. Bilgisayarcı arkadaş “Bozuk, çizik CD’leri kopyalamak için alkol kullanıyoruz” dedi, ben de “Evet, ben de kolonyayla siliyorum, tertemiz oluyor” dedim. Bu arada dalgın ve aynı zamanda doktor olan öbür arkadaşım konuya bir yerinden giriş yapmak için “Biz alkol yerine Baticon kullanıyoruz yaralara; alkol eskiden kullanılırdı.” dedi. Bütün bu karşılıklı saçma sapan konuşmalardan sonra alchol´ün CD kopyalamak için kullanılan bir program olduğunu öğrendik ve sanırım bir daha unutamayacağız.

  yayayekokocambo; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: İstanbul
  Dul, yaşlı ve şeker hastası eski evsahibim gece horlaya horlaya uyurken, eve giren hırsız yükte hafif, pahada ağır ne varsa yüklenip götürmüş. Hatta adamın odasına girip cüzdanını dahi almış. Sağolsun giderken not bırakmayı da ihmal etmemiş: “Ayağını yıka be p...venk!”

  itirafs; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
  Üniversitenin ilk yılında ayrıldığım sevgilimin yokluğunu mutfakta boyum kadar bulaşıklar birikip kağıt tabak ve bardak kullanmaya başladığımda anlamıştım. Ama sonradan fark ettim ki aynı işi bulaşık makinası da yapıyor, üstelik bunun sesi daha az çıkıyor. Hem de bulaşık yıkadıktan sonra “Beni bu akşam nereye götüreceksin?” demiyor.

  XFILESX; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; İl: İstanbul
  Dün akşam otuz tane prezervatif tükettim. Daha hızlı prezervatif takabilmek için egzersiz yaptım!

  nesuscambe; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İzmir
  Babam yıllar önce çalışmak için gittiği Arabistan’da ‘hazır gelmişken hacı da olayım’ düşüncesiyle hacı olmuş. Türkiye’ye geldiğinde Kabe’de nefsin ortadan kalktığını bize anlatmaya çalışan babamın takdire şayan cümleleri: “Hakikaten orada nefis denen şey yok. Bizzat denedik arkadaşlarla; kadınlar yanımızdan geçerken dokunduklarında hiçbir şey hissetmiyorduk.” Bak bak, denemeye bak sen. Kadınlar sana dokunsun sen de bir şey hissediyor muyum, hissetmiyor muyum diye bak. Açın yolları, nefsini köreltmiş hacı geliyor

  adore_d; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 41; İl: Yalova
  Ben küçükken evcilik sırasında hem kadın hem kocası olurdum. Hem Cüneyt Arkın gibi kendime okkalı tokat atar, hem de Filiz Akın gibi bir elim yanağımda, ağır çekim yere düşerek ağlardım. Sonra tekrar kendi kocam olur, kendimi istemeden dövdüm diye teselli eder, ayaklarıma kapanırdım. Nerden gelmiş bu dayak fantezisi bilmem ki

  ocellatus; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 32; İl: İstanbul
  Eski kız arkadaşımla arabada penis muhabbeti yaparken bir arkadaşının sevgilisininden laf açıldı. “Biliyor musun? X´inki aynen bu vites kadarmış.” dedi. E bunda ne var diyeceksiniz, benim arabam otomatik vitesti

  küçebaşi; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Ankara
  Porno film izlerken örgü ören bir sevgilim var(dı)!

  nesuscambe; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İzmir
  Öğrencisinin resim dersinde kağıdına irili ufaklı askerler çizdiğini gören arkadaşım “Neden bunların bazıları büyük bazıları küçük?” diye sorduğunda altı yaşındaki çocuktan aldığı cevap: “E uzaktalaaar!” Uzaktalar öğretmeni elleme işte

  nesuscambe; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İzmir
  Eve yeni taşındığımız dönemlerde komşumuzun oğlu bize geldiğinde salonda oturup şöyle bir iç geçirdiken sonra “Benim bu evin her karesinde anılarım var. Sizden çok önce burada oturan kız benim arkadaşımdı. Şimdi yoklar ve ben üç yıldır aşk acısı çekiyorum.” demişti. Aşk acısı çeken aşık şu an sekiz yaşında. Ne ara aşık oldun da acısını çektin be çocuk

  elmalinargile; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; Ülke: Yurtdışı
  Avrupa´da doğmuş ve hayatında hiç cami görüp, ezan duymamis 4 yaşındaki kardeşim, ezanı ilk kez duyduğunda cadde ortasında kıvıra kıvıra oynamaya başlamıştı.

  mühendissim; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: Konya
  Babam arıcıdır. Bir gün olağan bakım sırasında babam amcam ve ben arılara bakıyorduk. Babam ansızın acılarla yerde yuvarlanmaya başladı, bir yandan da yeri tutuyordu. Bizimkini arı tam da ordan sokmuş. O sırada amcam şu akıllara ziyan cümleyi kurdu: “Feyzullah dua et, ‘Acısını al, şişini alma´ de!”

  sevimli_ben; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: İstanbul
  İnternette kariyer sitesinde gezinirken gördüğüm ilan: “Mağazamızda çalışmak üzere, hesap makinesini iyi derecede kullanabilecek, lise mezunu elemanlar aranıyor”

  Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük
  Eski sevgilime nispet yapmak için prezervatiflerimi onun eczanesinden alıyorum

  eymin79; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
  Çok moralim bozuk çok. Günlerce yeme, içme; hastalandığında sabahlara kadar başında bekle ama o ilk ´baba´ desin. Olacak iş mi bu ya.

  ilgincyasam; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 21; Ülke: Yurtdışı
  Babama biseksüel olduğumu söylediğimde hiçbir tepki vermedi, sadece; “İyi oğlum.” dedi. Çok şaşırdım ama böyle bir olayı bu kadar olgun bir şekilde karşıladığı için de çok gurur duydum onunla. Ta ki itirafimdan 4 gün sonra bana saldırana kadar. O zamana kadar neden mi bir tepki vermemiş? Biseksüelin ne demek olduğunu bilmiyormuş. Gitmiş, araştırmış, öğrenmiş!

  UNFORGİVEN5; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İstanbul
  Babamın cep telefonundaki resimlere bakarken kendi malum yerinin fotoğrafını gördüm. Babamdan hiç beklemezdim. Hala şoktayım.

  martıtopik; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: İstanbul
  Geçen gece yatmadan önce sevgilime “Hadi bana güzel bir şeyler söyle de öyle uyuyayım.” dedim. Aldığım cevabı tahmin bile edemezsiniz: “Bismillahirrahmanirrahim!”

  bırakınulenkızı; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: Aksaray
  Öğrenim gördüğüm fakültede, en yakın arkadaşlarımdan birisi benden 7 yaş büyük ve evli. Karısı da bizim bölümde ve bir üst sınıfta. Üstelik karısı arkadaşımdan 12 yaş küçük ve kocasını aldatıyor. Sınıfımızda cinayetten 9 yıl cezaevinde yatmış bir adam var. Şu anda önümde oturan kadın benden 4 yaş büyük ve dul. Sınıfın ve hatta okulun en güzel kızından hoşlanıyorum ama bu kız bana çok güvenen ve beni çok seven bir yardımcı doçentle evli. Sınıfımda bana deliler gibi aşık olan bir kız var ama maalesef abisi de bizim sınıfta.16 yaşında evlenen, 17 yaşında anne olduktan sonra boşanan ve şimdi 35 yaşında olan abla da kızıyla birlikte benim fakültemde eğitim görüyor. Sınıfta benim adımdan 6 tane var. 2 tane çift yumurta ikizi var. Sınıfımızın en büyüğü 42, okulun en büyüğü ise 47 yaşında. Hiç anlamadığım bir ders var; bu derse giren öğretim görevlisi bana gece gündüz taciz mesajları atıyor. 50 kişilik sınıfta sigara içen 2 kişiden biri benim. Çıldırmak üzereyim, sadece bizim fakülte mi böyle garip?

  o.sendin; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: Malatya
  Boyaları dökülüp de yatağımı kirletmesin diye duvarı gazeteyle kapladım. Sevgilimle sevişirken gazetedeki erkek resimleri aklına bir şey getirmesin diye hepsine bıyık, kaş çizdim.

  LÜTVEN; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 36; İl: Konya
  Neymiş; resmi daireye dilekçe yazan patrona “lütven” kelimesinin doğrusunun “lütfen” olduğu söylemeyecekmişsin.Bunu dün öğrendim ve bugün bana kovulduğumu ne zaman söyleyeceklerini tahmin etmeye çalışıyorum.

  absolutli; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 36; İl: İstanbul
  Geçtiğimiz günlerde 5 yaşına giren kızım uzun süre konuşmayınca onu doktorlara bile götürmüştük. Ama biz pedagoglara milyonları bayılırken, o, bir gün eve gelen babaannesinin “Annen nerede kızım?” sorusuna, “Kuaföre ağda yaptırmaya gitti.” diye uzun ve tam bir cümleyle cevap vermişti. Şimdilerde, “Sizinkinin ilk kelimesi neydi?” diye soranlara cevap vermekte zorluk çeksek de kızım konuştu ya…

  kanaryastar04; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Ankara
  Meyve ve sebzeleri kötü emellerine alet eden arkadaşlara ithafen. Az yiyin de kendinize bir vibratör alın kardeşim!

  78hazze; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 36; İl: İzmir
  Eski sevgilimle mekansızlık yüzünden çok bunaldığımızda solaryum salonuna gidip 15 dakika sevişip sonra onu 10 dakika makinaya yatırıp ( aklımızca anlaşılmasın diye ) çıkıyorduk. Otele vereceğimizden çok da azını ödüyorduk. Şükür ki artık evim var

  YOKKİNEEE; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul
  Eski sevgilimden ayrılırken salya sümük ağlamıştım. Bana uzattığı kağıt mendili gurur meselesi yapıp almamış, parkın ve kalabalığın ortasında çorabımı çıkartıp gözlerimi ve burnumu silmiştim. Tüm bunlar yetmezmiş gibi yol boyunca elimde çorabım burnumu silmeye devam etmiştim

  minoka; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İzmir
  Şu anda karşımda oturmuş benle görüşmeyi bekleyen erkek mühendisin fermuarı açık, yeşil çiçekli donu görünüyor. Doktora yapıyormuş. Profesör olsan ne yazar, o iğrenç donla hiçbir şey olamazsın!

  maviselina; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Bursa
  Sen misin şu televizyonlarda, adamların yüzüne bir bardak suyu atan kadınlara özenen. Suratımda patlayan tokadın acısını ne siz sorun ne ben söyleyeyim!

  Anlatayım; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Ankara
  Bir gün marketten çıkıyorduk. Arkadaşlara espri olsun diye açıl susam açıl dedim, ama kapıda tık yok. Kapının yanında bekleyen güvenlik görevlisi kızdan gelen ses: "Beyefendi, kapıyı kırk haramiler bozdu. Lütfen giriş kapısından çıkın." Tarumar olan Ali Baba karizmama mı yanayım?

  magmaninbekcisi; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: İzmir
  Bütün tırnakların uzun iken neden orta parmağımın tırnağının kısa olduğunu soran sevgili arkadaşlarım; size her ne kadar klavyede yazı yazdığım için kırılıyorlar desem de, işin esası masturbasyon sırasında hasar vermemek içindir.

  Anlatayım; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Ankara
  Bebeğini emzirmeye uğraşan annenin emmemek için direnen çocuğunu aynen şu evlere şenlik şekilde tehdit etti: “Emiyosan em; yoksa bak amcaya veririm.” Oy oy teyze, çocuğu mu korkutuyorsun amcayı mı ümitlendiriyorsun anlamadım.

  nonuçkapa; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul
  Henüz 2,5 yaşında iken boyundan büyük baltayı sürükleye sürükleye eve götürmeye çalışan abime komşu bir teyzemizin “Nereye götürüyorsun o baltayı?” diye sorması ve abimin “Bebeği kesmeye gidiyorum” demesi üzerine hayatı kurtulmuş biriyim.

  ne_densiz; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Malatya
  Boş evlerin veya dükkanların camında “Satılık değildir” veya “Kiralık değildir” yazısını çok görmüştüm ama ilk defa bir arabanın camında “Satılık değildir” yazısı gördüm. Mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır diyorum ama henüz bir şey bulamadım.

  GİÇİBAÇ; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 22; İl: İstanbul
  Sevgilimle geçen sene tatile çıktık. Onu sık sık ped, makyaj malzemesi vb. almak için dışarı yolladım. Aşkım aslında onların hiçbirine ihtiyacım yoktu. Ne yapayım, sen odadayken tuvaletimi yapamıyorum!

  hasözacemiyazar; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Çanakkale
  Endüstri mühendisliğini kazandığımı duyan insanların yorumlarından bazıları: 1) Olsun, seneye bir daha girersin. 2) Endüstri Meslek Lisesi mi? 3) Okulu bitir, sanayideki Yusuf Usta´nın yanına sokarız seni. 4) Bizim kız çok çalıştı, Allah´tan da maliyeyi kazandı. Sana da yardımcı olur istersen seneye. 5) İki yıllık mı, dört yıllık mı?

  crazywind82; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: Gaziantep
  İş yerimizi denetlemek üzere gelen heyetten biri, işçilerden birine, kalite politikamızı sordu. Yanıt: “Valla ben politikadan anlamam ama oyumuzu X patiye verdik”.

  itirafkar.com; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: Ankara
  Lamia Hanım kimsiniz bilmiyorum ama biri sizi deliler gibi seviyor. Nereden mi biliyorum? THY´ye ait B-737-800 tipi Bitlis isimli uçağın ön sağ kapısına birisi hiç üşenmeden size olan sevgisini yazmış. Hayranınızın aşk mesajı dünyayı geziyor

  deus ex machina; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: İstanbul
  Kavgalar, kırgınlıklarla geçen ayların sonunda sevgilimle barışmışız. Barışma hediyesi olarak haftasonu tatilindeyiz. Sevişeli çok kısa bir süre olmuş. O elinde kadeh, şehrin müthiş manzarasını ayaklarımıza cömertçe seren otel penceresinden dışarıya bakıyor. Odada yanan mumların ışığında çıplak bedeniyle Yunan tanrıları gibi görünen sevgilime doğru ilerliyorum, camın önünde öpüşmeye başlıyoruz. Bir an gözlerimi sımsıkı yumuyorum mutluluktan titryerek ve o sesi duyuyorum: Zaarrtttttt! Akabinde bir saniye öncesine kadar evlenme teklifi beklediğim sevgilimin dudaklarından şu kelimeler dökülüyor: “Bebeğim pardon ya, çıplak geziyoruz, soğuk şarap falan gaz yaptı herhalde.” Ben ne mi yapıyorum? O sevgili artık kocam olarak içeride uyurken bu itirafı yazıyorum

  Active Study; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: İstanbul
  7-8 yaşlarındayken sesimin çok güzel olduğuna ve çok ünlü bir şarkıcı olacağıma inanırdım. Bir gün evde yalnızken bizim telefon numarasını tersten çevirdim ve karşıma çıkan kadına ´Aynı çatı altında aşkımız bir yalanmış´ ı söylemeye başladım. Tabii telefon çat diye suratıma kapandı. Öyle sinirlenmiştim ki aynı numarayı tekrar çevirip kadına “Bakın ben ünlü olduğumda onu ilk ben dinlemiştim deme şansını kaybettiniz.” demiştim. Şimdi yine arayıp “Bir zamanlar telefonu yüzüne kapattığın fakir ama gururlu bir assolist adayı vardı.” desem mi?
   
  1 person likes this.
 2. alpamis

  alpamis Well-Known Member

  • Platin Üye
  Mesajlar:
  6.316
  Aldığı Beğeni:
  302
  Ödül Puanları:
  83

  bunun halini düşünmek bile istemiyorum :D:D:D:D

  teşekkürler eline sağlık...
   
 3. _mystick_

  _mystick_ Well-Known Member

  Mesajlar:
  1.730
  Aldığı Beğeni:
  79
  Ödül Puanları:
  48
  itiraf.com okudunuz anlaşıldı o steye bayılıom süpper...!!!
   
 4. kwonkara

  kwonkara New Member

  Mesajlar:
  2
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: En Aci İtİraflar

  adore_d; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 41; İl: Yalova
  Ben küçükken evcilik sırasında hem kadın hem kocası olurdum. Hem Cüneyt Arkın gibi kendime okkalı tokat atar hem de Filiz Akın gibi bir elim yanağımda ağır çekim yere düşerek ağlardım. Sonra tekrar kendi kocam olur kendimi istemeden dövdüm diye teselli eder ayaklarıma kapanırdım. Nerden gelmiş bu dayak fantezisi bilmem ki
  :) ohaaa :)) mükemmeldi.
   
 5. grasshopper

  grasshopper ♥f€n€r!m♥

  Mesajlar:
  905
  Aldığı Beğeni:
  25
  Ödül Puanları:
  28
  Cevap: En Aci İtİraflar

  süper saolsın:D:D:D
   

Sayfayı Paylaş