Erkekler nasıl baştan çıkarılır?

Konusu 'Hayatın İçinden' forumundadır ve ATEŞ tarafından 4 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. ATEŞ

ATEŞ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    266
    Ödül Puanları:
    83
    Erkekler nasıl baştan çıkarılır, nasıl kadının etrafında parvane olur? İşte yolları...

Ulaşılmaz olan (sosyal, duygusal, cinsel, zihinsel, coğrafi vs. açılardan) kadınlar zaman zaman adeta dünyanın her köşesinden erkeğin kendilerine doğru çekildiğini hissederler. Sanki erkeklerin kilometrelerce öteden alabilecekleri güçlü bir koku yaymaktadırlar. Aşağıda beş adımda anlatılan felsefeyi uygulamaya başlarsanız, çok geçmeden siz de hoş erkeklerin çevrenizde pervane olduğunu göreceksiniz..

Telefon beklediğiniz ayağına yatın. Çok sayıda erkekten telefon beklediğiniz izlenimini verin. Sizin arayış içinde olan değil de aranan bir kadın olduğunuzu bilsin.

Kadınların partilere hazırlanmaları erkeklerden daha uzun sürer. Erkeklerin de ilişkiye hazırlanmaları kadınlardan daha uzun sürer. Her iki taraf da aceleyi sevmez. İçinizdeki duyguları olduğu gibi açığa vurmakta acele etmeyin. İlişkiye her zaman yumuşak bir giriş yapmak en iyisidir.

Birbirinizden ayrı geçirdiğiniz vakitlerle ilgili muğlak, gizemli bir hava yaratan açıklamalarda bulunun

Birlikte olduğunuz kişilerden bahsederken arkadaşım , onlar gibi işin rengi açığa vurmayan öznelerden yararlanın.

Yataktan önce en az üç buluşma kuralına her zaman uyun

Erkeklerin en üst limitinin üç buluşma olduğunu akıldan çıkarmayın. Sizi elde etmek ne kadar zorsa, karşılığında alacağınız ödül de o kadar büyük olacaktır!

Ulaşılmaz kadın rolünü sonuna kadar oynayın

Her zaman onun erişemediği bir şeyler bırakarak daha fazlasını istemesini sağlayın. Birlikte gittiğiniz bir partide tam havaya girecekken Külkedisi gibi mekanı terk edin. Telefondaki muhabbetin eğlence dozu tam kıvamındayken konuşmayı sonlandırın.
  2. SußZeRo

SußZeRo New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    guzel bı şey canım
  3. bugategonline

bugategonline New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    ben erkeğim bunların hiçbirine kanacağımı zannetmiyorum
  4. slamdunker

slamdunker Active Member

Aldığı Beğeni:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Birlikte gittiğiniz bir partide tam havaya girecekken Külkedisi gibi mekanı terk edin.

gidiş o gidiş olur birdaha dönemez (bence abartı)
  5. azizuzu

azizuzu Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    215
    Ödül Puanları:
    63
    geç bunları yaa. Geçen arkadasın biri de biz iki bakış atsak dedi onlar tav olurmuş.. Bana böyle ilk tanısmada kaynasmada iki bakıs atana ben pek iyi gözle bakmıyorum + tav mav da olmuyorum :D :D :D
  6. vega3

vega3 Active Member

Aldığı Beğeni:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    bnlar kşisine göre deişir
  7. emrahım

emrahım Misafir

Cevap: Erkekler nasıl baştan çıkarılır?

saçma.. benim sevgilim ona nekadar yakın davranırsam, ne kadar ona ait olduğumu hissettirirsem bana okadar daha cok bağlanıyo. ve bunu her fırsatta bana söylüyo :D neysem oyum kaçıp kovalamayla uğrasamam. :))

Sayfayı Paylaş