evde kolay oyuncak yapımı

Konusu 'Soru - Cevap Bölümü' forumundadır ve misafir tarafından 12 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. misafir

misafir Misafir

bir oyuncak yapmam lazım fakat bir bebek ya da araba yapmamızı istemiyorum bu yüzden bende sitelere baktım ve hiç bir şey bulamadım bana değişik ve kolay yapılabilen bir oyuncak gösterir misiniz
    Last edited by a moderator: 12 Mart 2012
  2. judgeofnight

judgeofnight Bi şekilsiniz hani!!!

Aldığı Beğeni:
    91
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: evde kolay oyuncak yapımı

Kağıttan gemi yap. Suya koyduğunda da batmaz :D

[video=youtube;wUf7npwVn90]http://www.youtube.com/watch?v=wUf7npwVn90[/video]
  3. ezgi ödak

ezgi ödak Misafir

KULLANILMAMIŞ BİR VEYA TEKİ OLMAYAN ÇORAPLARDAN OYUNCAK AYICIK YAPTIM BEN

MALZEMELER
    TEKİ OLMAYAN ÇORAP
    MAKAS
    İĞNE / İPLİK
    KALEM (KESERKEN DOĞRU KESMEMİZ İÇİN ÇİZİCEZ)
    İÇLERİNİ DOLDURMAK İÇİN PAMUK

MALZEMELER BU KADAR ÇOK BASİT YAPILIŞ ŞEKLİ :

İLK OLARAK ÇORAPIN PARMAKLARA GELEN KISMINI KALEMLE BİR AYICIK KAFASI ÇİZİCEKSİNİZ KULAKLARIDA OLMASI LAZIM KULAKLI BİR ŞEKİLDE ÇİZİN SONRA ÇORABIN LASTİK OLAN YANİ BİTİMİ OLAN YEREDE İKİ TANE AYAK ÇİZİCEKSİNİZ SADECE KAFAYI KESİCEKSİNİZ SONRA KAFANIN İÇİNİ PAMUKLA DOLDURUP DİKİCEZ SONRA AYAK KISMININ İÇİNEDE PAMUK DOLDURUCAZ KARNINI KESMEMEYE DİKKAT EDİN KARNIYLA BİRLİKTE AYAKLARIDA DOLDURUN. SONRA KÜÇÜK BEYAZ BİR ŞEYİ YUVARLAK OLUCAK ŞEKİLDE KESİP AYICIĞIN AĞZININ YAPILACAĞI YERE DİKİN SONRA İKİ KÜÇÜK DÜĞME İLE GÖZ YAPIN AĞZINIDA KALEMLE ÇİZİN VE BİRLEŞTİRİN BENİM YAPTIĞIM AYICIK BÖYLE OLDU

[​IMG]SİZCEDE NASIL OLMUŞŞ ÇOK ŞEKER BEN BUNU KARDEŞİM TOPRAĞA YAPTIMM ÇOK GÜZEL OLDUU :)

Sayfayı Paylaş