Facebook Görüntülü Konuşma Sorunu

Konusu 'Sosyal Ağlar Genel' forumundadır ve DokuzyüzSeksen tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. DokuzyüzSeksen

DokuzyüzSeksen Moderator

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48
    Facebook Görüntülü Konuşma ,

Facebook Görüntülü Konuşma için ayarlar;

Kameranızın doğru kurulduğundan emin olun. Aygıt yöneticisinden kamerranın sürücüsünün kuruolu olduğuna ve üzerinde herhangi bir hata işareti olup olmadığıa bakın. Mikrofonu deneyin. Mikrofon sesini windows ses kaydedici ya da başka bir yazılımla deneyin.

Microsoft Live Messenger kullanıyorasnız Messenger içinden ayarları kontrol edin. Live Messenger menülerinden Araçlar'a tıklayın ve ardından ses ve Görüntü Ayarlama seçeneğini açın. gelen ekranda Sına butonuna basarak ses kontrolü yapın. Mikrofo başlığı altındaki grafikten mikrofonu test edin. İleri butonuna basarak kamera ayarlama kısmına gelin. Burada görüntünüzü göremiyorsanız Web kamerası seçin yazan yerin hemen altındaki kutudan kameranızı seçin. Görüntünüz geldiyse son butonuna basarak ayarlamayı bitirin. Web kamerası seçeneklerinden hiçbiri görüntü vermiyorsa web kamrerası sürücülerini kontrol edin.
  2. hanogluiso

hanogluiso New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: Facebook Görüntülü Konuşma Sorunu

çok güzel olmuş
  3. Misafir

Misafir Misafir

Cevap: Facebook Görüntülü Konuşma Sorunu

ben hiç bişi analamadım nedenmı bende kamera var markası sonia ve ben arkadasımla face de konusuyorum ama goruntu gitmiyor ben bunun sebebini araştırmak istiyorum yardım edın nolur

Sayfayı Paylaş