Facebook sertifika hatası veriyor nasıl düzeltilir?

Konusu 'Sosyal Ağlar Genel' forumundadır ve teko tarafından 30 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. teko

teko Active Member

Medya:
    1
    Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    38
    Facebook sertifika hatası nasıl çözülür?

Facebookta şu sıralar sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi facebook'a giriş yapılamıyor ve güvenlik sertifikası süresi doldu şeklinde bir hata alınıyor.

Eğer sizde facebook'a girerken güvenlik sertifikası süresi doldu şeklinde bir uyarı alıyorsanız yapmanız gerekenleri hemen anlatalım. Muhtemelen sizde bu yazımızı okuduktan sonra sorunsuz bir şekilde facebook'a giriş yapabileceksiniz.

Öncelikle arkadaşlar bu hatanın nedeni bilgisayarınızın saat ve tarih ayarlarındaki değişikliktir. Hemen bilgisayarınızın saat ve tarih ayarlarına girin ve düzenleme yapın.

Facebook'a girerken kullandığınız tarayıcının çerezlerini temizleyin.

Firefox için çerez temizleme yöntemi

Chrome için çerez temizleme yöntemi

2. misafir

misafir Misafir

Cevap: Facebook sertifika hatası veriyor nasıl düzeltilir?

bu olay bendede oldu ama ne cerez temizleyerek nede saat ayarlarıyla düzeldi nedenini bir türlü bulamadık twitter ve facebook acmıyor bir kac gün öncesine kadar hiç bir sorunum yoktu gayet rahat girebiliyordum internetde cok aradım ama kesin bir cözümü yok xp kullanıcıları için belki saat ayarı falan kar ediyordurda win 7 için bu ayarlar güncellemeler falan kar etmiyor

3. Misafir

Misafir Misafir

arkadaşlar bende xp yükledim format öncesi xp yüklüydü ve sorunsuz açılıyordu facebook ama fomat sonrası açılmaz oldu saat ve tarih ayarları normal prox ayarları otomatik çerezleri sildim tüm tarayıcıları denedim olmadı facebook giriş sayfasında kalıyr ve herhangi bir uyarıda vermiyor tüm siteler açılıyor facebook açılmıyor gıcık tarafı benim işyerimde aynı pc den giriyorum faceye ama arkadaşın evine götürüp deniyoruz girmiyor sorunu çözebilen olmamış tam olarak çok araştırdım nette bu sorunu hakkında söylenen herşeyi denedim olmadı şimdi win 7 yüklüyorum bakalım sorun çözülecekmi merak ediyorum bu konuda mantıklı bir çözümü olan varsa paylaşırsa sevinirim

4. Legadema

Legadema Balıkesirspor

Aldığı Beğeni:
    34
    Ödül Puanları:
    28

Tarih i güncelleyin anakart pili bitik benim bilgisayarımın kendi güncellemiyo heraçtığımda 2001 tarihi sertifika hata veriyo güncelliyorum düzeliyo.

5. Misafir

Misafir Misafir

nasıl güncellicem lütfen söylermisin

6. Misafir

Misafir Misafir

nasıl oluyo anlamıyorum düzeltiyorum ama bilgisayarı kapatıp geri açtığımda tekrer başa dönüyo formatımı sildi hiçbişey olmuyo artık bilgisayarım iyice yavaşladı .. yardımcı olurmusunuz.. ? ..!!

Sayfayı Paylaş