Gözünden ve göbeğinden kan akıyor

Konusu 'Güncel Olaylar' forumundadır ve ShaNv3Rdi tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

 1. ShaNv3Rdi

  ShaNv3Rdi PDR

  Mesajlar:
  3.542
  Aldığı Beğeni:
  151
  Ödül Puanları:
  63
  Gözünden ve göbeğinden kan akıyor
  [​IMG]
  Gaziantep'te 19 yaşındaki Aynur Gezer'in gözünden, tırnaklarından ve göbek deliğinden kan geliyor.

  Aynur Gezer'in babası Özdemir Gezer'in verdiği bilgilere göre, Şahinbey ilçesinde oturan Gezer Ailesi'nin 5 çocuğundan biri olan genç kız,12 Ekim Pazar günü kahvaltı hazırlarken gözünde sıcaklık hissetti. Aynaya baktığında sağ gözünden kan aktığını gören Aynur Gezer, durumu babasına anlattı. Baba Gezer'in ifadesine göre, Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne götürülen Aynur Gezer'in hastalığı belirlenemedi.
  Baba Gezer, 14 Ekim Salı günü de kızının el ve ayak tırnaklarının arasından, kulağından, ağzından, burnundan, göbek deliğinden kan gelmeye başladığını, bunun üzerine çocuğunu çok sayıda hastaneye götürdüğünü, yapılan tahliller sonrası doktorların kanı sıvılaştıran ilaç içmemesi tavsiyinde bulunduklarını ancak hastalığa kesin teşhis konamadığını iddia etti.
  Vücudunda herhangi bir kesik ya da yaralanma olmadan sürekli kan geldiğini anlatan Aynur Gezer de 'Gözümden, göbeğimden, tırnak aralarımdan kan geliyor. Korkuyorum. dedi.
  Gözünden kan gelmeden önce bir kızarıklık olduğunu, ilk kan geldiğinde sağ gözümde bir sıcaklık hissettiğini belirten genç kız, ''Ama acı hissetmemiştim. Aynaya baktığımda şoke oldum. O olaydan iki gün sonra bu defa ağzımdan, burnumdan, tırnaklarımın arasından ve göbeğimden kan gelince acı hissetmeye başladım. Artık ağzımdan ve sol gözümden gelmiyor ama diğer kanamalar aralıklarla devam ediyor. Kanamanın ne zaman olacağını bilmediğim için elimde mendille dolaşıyorum'' diye konuştu.
  Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yetkilileri ise Aynur Gezer'in 17 Ekim 2008 tarihinde kendilerine müracaat ettiğini, kendilerinden hastalığın teşhisi ile ilgili bazı tahlilerin yapılmasını istediklerini ancak ailenin daha sonra hastaneye gelmediğini bildirdi.


  AA

   

Sayfayı Paylaş