GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +rep!!!

Konusu 'Yamalar' forumundadır ve orcbugra06 tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

 1. orcbugra06

  orcbugra06 Member

  Mesajlar:
  244
  Aldığı Beğeni:
  19
  Ödül Puanları:
  18
  YAMALARIN ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞI BİLİNMEMEKTEDİR!EĞER VİRÜS VARMI DİYE MERAK EDERSENİZ VİRÜSTOTAL'DEN ARATINIZ!RAR ŞİFRESİ VARSA SORMAYINIZ VE KURULUMU İÇİN YARDIM İSTEMEYİNİZ!  GTA San Andreas Liberty City 2 Harita Yaması

  GTA San Andreas Liberty City 2 Harita Yaması indirecek kişiler bu mod ile birlikte San andreas içerisinde bulunan bize yol gösteren ışık tutan harita yerine sizlkere burda sunduğumuz Liberty City 2 haritası eklenecektir. Oyuna renk ve değişiklik katacak bir yama olduğunu rahatlıkla belirtmeliyiz. Bu yamayla birlikte oyuna yeni bir soluk gelecektir.

  Download CHIP.eu - Freeware, Shareware, Demos, Tests, Reviews, Questions and Answers, Tips, Community

  Yama Boyutu: 104Mb


  GTA San Andreas TRABZON City Modu indir

  Sizlere müthiş bir gta san andreas yaması sunacağız. Şimdiye kadar bizimle Kütahya, Turk city gibi eklentilerle sevilen oyuna ülke görüntüleri katmıştık. Şimdi sırada San Andreas kullanıcıları için TRABZON city var. Boyutu biraz fazla gibi olsada emin olun indirilmeye değer bir San Andreas yamasıdır. 2 link halinde suncağımız yama yapımcısı Tayfun Key'dir. İçerisinde arabalardan tutun, karakollara, gemilerden benzin istasyonlarına ve buna benzer sayamayacağımız kadar çok özellik eklenecek.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 185 Mb

  Gta San Andreas Mod installer yaması

  Gta San Andreas Mod installer yaması sayesinde sevilen oyuna güncellemeler eklenecektir. Modern mod yamasının farklı bir türünü bu eklentide görmek mümkün olacak. Mesela gta san andreas daki değişik dükkanlar, evler, otomobiller, caddeler vs. bunların belirli bölümlerinde değişiklik ve güncelleme görünecektir. Yani gta sevenlerinin indirmesi gereken bir yamadır.

  ftp://ftp.gtagaming.com/sanandreas/mods/10/sami1.zip

  Yama Boyutu: 3.3 Mb


  GTA San Andreas Su silahı Yaması

  GTA San Andreas Su silahı Yaması indirerek oyun karakterimizin eline bir silah vereceksiniz ama sadece su sıkmasını sağlayacak. Bu durum sanırım oyuna biraz komiklik katacaktır. 275 kb boyutlu rarlanmış dosyayı sizlere sunacağız. GTa dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış dosya içinde bulunanların hepsini img tools klasörü içerisine atmanız gerekecektir.

  http://www.gtaindir.net/images/file/_cU9PcP__GTA_su_silahi.rar

  Yama Boyutu: 275 Kb

  GTA San Andreas 2 Kişilik Harita indir

  GTA San Andreas 2 Kişilik Harita indirerek Gta'yı 2 kişi oynama tadına varacak ve zevkini hissedeceksiniz. Burda yapmanız gereken çok basit dosy içerisinde kurulumla ilgili bilgiler mevcuttur. Size kolay gelsin diyor indireceğiniz gta dosyasını sunuyoruz.


  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 1.5 Mb

  GTA San Andreas Renault Kango Polis Arabası indir

  polis.jpg

  GTA San Andreas Renault Kango Polis Arabası indirerek polislerin kullandığı araca binerek gta da görevleri yerine getirin. İşe eğlence katacak bu oyun yamasını kullanmanız çeşitlilik ve bolluk sunacak olması dosyanın sahip olunmasını için yeterli sebeplerdir. Özellikle ülkemizde çokca kullanılan Renault Kango arabasından dolayı bu gta yaması indirebilir.

  http://www.gtaindir.net/images/file/renault_kangoo_polis.rar

  Yama Boyutu: 0.3 Mb


  GTA San Andreas itfaiye Arabası Yaması

  itfaiye.jpg

  GTA San Andreas itfaiye Arabası Yaması indirerek yangın söndürmek için imdada yetişen bu güzel aracı oyuna ekleyiniz. Küçük boyutu ve resimleriyle size kısa sürede kolaylık sağlayıp, oyuna renk katacaktır. Sabırsızlandığınızı düşünerek bu gta dosyasını indirme olanağı tanıyoruz.

  http://www.gtaindir.net/images/file/itfaiye.rar

  Yama Boyutu: 0.5 Mb

  Gta SanAndreas Smakkie Mod indir

  smakkiemod.png

  Gta SanAndreas Smakkie Mod indirerek içerisinde çok seveceğiniz birbirinden farklı markalarda otomobiller, değişik özelliklere sahip bisikletler, helikopterler, ve farklı bölgelerde kullanılabilecek silahlarla gta san andreas oyunu oynayanlar için çok farklı bir yama olacak. Bu yamayı indirip kullanabilmeniz için bilgisayarınızda gta san andreas yüklenmiş olmalıdır.

  Not:Sizlere sunulan yamayı sıkıştırma programlarından birini kullanarak açın ve gta san andreas oyununun kurulum dosyalarının olduğu yere oyun kapalı iken ekleyiniz. Sizlere sunulan yama 4 ayrı bölümdür. Sizlere kolay gelsin.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 0.8 Mb

  GTA San Andreas Alfa Romeo Araba Yaması indir

  alfa%20romeo.jpg

  GTA San Andreas Alfa Romeo Araba Yaması indirerek kırmızı renkte çok güzel bir arabayı gta san Andreas'da kullanabileceksiniz. Gördüğünüzde içinizden keşke böyle bir arabam olsa diye geçirebilirsiniz. Bundan dolayı size en azından gta oyununda bu fırsatı verelim istedik.

  http://www.gtaindir.net/images/file/gta san andreas alfa romeo.rar

  Yama Boyutu: 0.2 Mb


  GTA San Andreas Online Oynama Multiplayer yaması indir

  GTA San Andreas Online Oynama Multiplayer yaması indirerek GTA'nın en beğenilen oyunu olan San Andreas'ı online oynama imkanını yakalayabileceksiniz. 22 mb boyutlu yamayı kurup bu işe en kısa zamanda başlayabilirsiniz. Sizleri çok bekletmeyelim istiyoruz ve gerekli gta dosyasını huzurunuza çıkarıyoruz.

  http://chelmianin.neostrada.pl/stuff/mtasadm_v1.0-dp2.exe

  Yama Boyutu:22 Mb


  GTA San Andreas Ambulans Arabası Yaması

  ambulans.png

  GTA San Andreas Ambulans Arabası Yaması ile San Andreas oyunu kullanıcıları içerisinde birbirinden farklı 3 ayrı ambulans görüntüsünün bulunduğu dosyayı oyuna ekleyebilecek ve Türkçe bir görüntü ve araç sahibi olacaklar. Beğeneceklerinin düşünerek gta indirmek isteyenlerin huzuruna çıkarmak istedik. İçerisindeki beni oku dosyası ingilizcedir.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 4 Mb


  GTA San Andreas Helikopter Yaması

  helikoter1.jpg

  GTA San Andreas Helikopter Yaması gta sevenlerini şevke getirecek oyunu tekrar oynamalrını sağlayacak bir yama olarak karşılarındadır. Resimde gördüğünüz polisi ifade eden bu helikopter eklentisiyle işlerinizi daha zevkli olacaktır. Gta yamaları indirmek isteyenlere armağanımız olsun.

  http://www.gtaindir.net/images/file/helikopter1.rar

  Yama Boyutu: 0.7 Mb


  GTA San Andreas Anadolujet Uçak Yaması

  ucak.jpg

  GTA San Andreas Anadolujet Uçak Yaması ile Türkiye'de çok iyi bir yere sahip hava şirketi Anadolujet'in uçağını gta serisinde görebileceksiniz. Gta indir sitesi olarak sizlere oyunda ülkemizi ifade eden eklentileri sunarak seriye olan tutukunuzu pekiştirmek istiyoruz.

  http://www.gtaindir.net/images/file/1228045794_AnadoluJet B737 800.zip

  Yama Boyutu: 1 Mb

  GTA San Andreas Ralli Harita yaması

  GTA%20San%20Andreas%20Ralli%20Harita%20yama.jpg

  GTA San Andreas Ralli Harita yaması ile yarışlara çıkacak ve güzergahı iyi bildiğiniz için rakipleri rahatlıkla geçebileceksiniz. Gta yamaları indirmek isteyenlere farklı bir yamayı ücretsiz sunuyoruz.

  http://www.gtaindir.net/images/file/1156548055_San Andreas Rally_by AP Polo.rar

  Yama Boyutu: 230 Kb


  Gta San Andreas Türkiye Modu indir

  Gta%20San%20Andreas.jpg

  Gta San Andreas Türkiye Modu indirerek San andreas serisini bilindik yerlerde ve araçlarla oynayacaksınız. İçeriğinde 300 civarında Türkiye ile alakalı dosya içeren gta yaması sayesinde Rockstar games'in yapmadığı yendiliği kendiniz yapabileceksiniz.

  Grand Theft Auto: San Andreas SanAndreasTurkishmod_by_Ry.rar

  Yama Boyutu: 749 mb


  GTA San Andreas Scooter Yaması

  scooter.jpg

  Scooter özellikle Türk toplumunda iyi yer edinmiş bir araçtır. GTA'nın ayrıntılarını scooter ile aşmak isteyenlere tercih etmesini tavsiye ediyoruz. San Andreas'ın tüm olanaklarını görmek ve sonsuz tad alma hissinde olanlar mutlaka bu yamayı indirmelidirler.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 1100 Kb

  GTA San Andreas Hızlı Bisiklet Yaması

  speedbike.jpg

  GTA San Andreas Hızlı Bisiklet Yaması ile elinizin altında müthiş bir araç olacak. Görüntüsü ve farklı yapısıyla tüm gta'cıların denemesi gereken bir yama olarak huzurlarınızdadır. Oyun içerisindeki macerayı ve aksiyonu tüm imkanlar dairesinde görme çabasını güdenlerin mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz yamadır.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu:344 Kb

  GTA San Andreas Modern Mod Yaması


  GTA San Andreas modern mod yaması oyunun çok kullanılan ve beğenilen eklentileri arasında üst sıralarda kendisine yer bulmuştur. Bu yamayla birlikte oyun daha modern bir yapıya bürünmüştür. Oyun içerisinde bulunan otobüs, belli yerler, binalar değişikliğe uğramıştır. Daha çok Türkiye içerik eklenen eklentide bayraklar kızmızı-beyaz , takımlar dan İstanbul ünlü takımları olan Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gelmiştir.

  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
  RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

  Yama Boyutu: 181Mb

  GTA San Andreas Kaliteli Görüntü Yaması

  gtasangrafik.jpg

  GTA San Andreas Kaliteli Görüntü Yaması ile gta san andreas'dan daha net görüntüler alabilecek ve aksiyonu daha taze takip edebileceksiniz. İşinize yarayabilecek ve kullanılabilecek yamalardan biridir.

  http://www.gtaindir.net/images/file/1239619237_ENBseries.rar


  Yama Boyutu:120 Kb  İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER YORUMLARINIZI VE REPLERİNİZİ ESİRGEMEYİN:cool::cool:
   
 2. orcbugra06

  orcbugra06 Member

  Mesajlar:
  244
  Aldığı Beğeni:
  19
  Ödül Puanları:
  18
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  6000'den fazla kişi girmiş ama bitanesi bile yorm yazmamış.Helal olsun size
   
 3. тне јіģѕαw

  тне јіģѕαw 9 Million Sam

  • Platin Üye
  Mesajlar:
  59.683
  Aldığı Beğeni:
  633
  Ödül Puanları:
  113
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  Türkiye Modu güzeLmiş =)
   
 4. denpeh

  denpeh New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  cok güzel ama şu daha kaliteli görüntü şeyini neye yapıcaz:):):):):):):rolleyes:
   
 5. daidara

  daidara New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  abi tamam da smakkie modunu yukledin oluo ama bazen graja qirdiğimde hata verio ne yapacam normal oynadıgımdada hata werıo :S yrdım edin
   
 6. kenanuygun

  kenanuygun New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  ya su silahı yamasını indirdim img tools nerede yardım eder misiniz ????
   
 7. KHEMAL

  KHEMAL New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  s ü p p e r olmuş k a r d e ş :D kemal bunu beğendi . . . :p :eek:
   
 8. XuBi

  XuBi New Member

  Mesajlar:
  40
  Aldığı Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  sağol kardeş...
   
 9. ugur_ksk

  ugur_ksk Member

  Mesajlar:
  39
  Aldığı Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  8
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  Arkadaşlar yüklenmiyor rapidsharede hata veriyor
   
 10. cimbom52

  cimbom52 New Member

  Mesajlar:
  2
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  arkadaslar ben gta san andreas ambulance araba yaması nı indirdim o dosyaları nere atcam
   
 11. cimbom52

  cimbom52 New Member

  Mesajlar:
  2
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  arkadaslar ben gta san andreas ambulance araba yaması nı indirdim o dosyaları nere atcam acill cevap +++ REPP
   
 12. nfstr

  nfstr New Member

  Mesajlar:
  5
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  Trabzon mod çok süper
   
 13. nfstr

  nfstr New Member

  Mesajlar:
  5
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  :icon_ban: nedense trabzon moddaki arabalar çalışmıyo
   
 14. feat44

  feat44 New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  aga yha smakkie modunun altındaki 4 linkide indirmemiz gerekiyomu ? bide indirdiğimiz programları nereye atıcaz bi söylesen sana zahmet + rep veirim
   
 15. orcbugra06

  orcbugra06 Member

  Mesajlar:
  244
  Aldığı Beğeni:
  19
  Ödül Puanları:
  18
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  YA ARKADAŞLAR BEN BU YAMALARIN HİÇ BİRİNİ İNDİRMEDİM VE ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINIDA BİLMİYORUM(KONUNUN BAŞINA YAZDIĞIM ÜZERE)

  bEN SADECE YAMALARI TOPLADIM VE SİZE SUNUYORUM .....
   
 16. chapq1n

  chapq1n New Member

  Mesajlar:
  2
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  ya dosyaları nere kaydetcez d ye fln mı ?
   
 17. denizaslan

  denizaslan New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  türkiye modu güzel :):)
   
 18. kaantank

  kaantank New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  BEYLER BEN HEŞEYİ YAPTIM AMA ARABAYI OYUNDA BULAMADIM NERDE BİLİYORMSUNUZ Bİ YARDIM EDERMİSİNİZ. msn= kaantank07@hotmail.com
   
 19. çılgıntako

  çılgıntako New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  nasıl yükleniyo bu yamalar :D:D:D:D:D:D: acil yardmm
   
 20. İlkebay

  İlkebay New Member

  Mesajlar:
  1
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cevap: GTA SANANDREAS BÜTÜN YAMALARI İÇERİDE!!!HEMDE HEPSİ TEK LİNK!!!OLUMLU YORUMA +

  Türkiye modunu indiriyorum inşallah iyidir:D
   

Sayfayı Paylaş