gta vice city

Konusu 'Oyun Yardım' forumundadır ve stripe41 tarafından 9 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. stripe41

stripe41 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben gta vice city yi kurduğum zaman hata veriyor.:wrong disc intersed.Please... Yani ***** yapmam lazım ama nasıl fifa da falan yapabiliyorumda bunda yapamadım ayrıntılı olarak anlatacak arkadaş varmı.Acil yardım?:(
  2. Gizemli

Gizemli New Member

Aldığı Beğeni:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Kardes senın yaptıgın ***** ta sorun olabılır yenı bır ***** la dene :::Ama ben yınede sana nasıl kurulacagını söyluyeyım oyunun kkısa yolu masaüstüne gelır kısayolun uzerıne sag yıkla özellık ler var onu tıkla acılan pencereden hedef bul var onu tıkla acılan pencere oyunun kayıtlı oldugu yer dır cd nın ıcındekı ***** dosyasını kopyala ve lık önce yaptıgımız hedef bul dosyasının ıcıne kopyala:::::::::: bıraz karısık anlattım baska bır yol daha var bu daha basıt olabılır:::cd den ***** ı kopyalaa oynu yukledıgın doyada oyn klasorune gır crak ı oraya yapıstır cıkan pencerede evet te oyuna gır ::: işni görduysem rep verırsen sevınırım
    1 person likes this.
  3. stripe41

stripe41 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kardeş sana cd içindeki dosya isimlerini yazıyorum:layout,setup.boot,data1.hdr
    readme(klasör),data1(zip dosyası),data2(zip dosyası),engine32(zip dosyası)
  4. byby

byby New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ilk başta oyunun ***** dosyasına gir ordan dimgesi olan yani resmi olan bişiyi kopyala sora oyunun simgesinin üstüne sağ tıkla özellikler hedef bula tıkla yapıştır yap olmassa ***** dosyasının içindeki dosyaları tümden kopyalamayı dene
  5. Eto99

Eto99 Member

Aldığı Beğeni:
    20
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş