Güzel Günleri Görün

Konusu 'Sosyal Ağlar Genel' forumundadır ve social35 tarafından 5 Ekim 2017 başlatılmıştır.

 1. social35

  social35 Member

  Mesajlar:
  38
  Aldığı Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Kişilerin yaşadıkları olayları başka birinden dinlemesi ve yakın gelecek tahmininde bulunması ilgi çekiyor. Bu yüzden farklı yollara başvuran kişiler bulunuyor. Evlerden kötülüklerin ve şerrin uzak durması için çeşitli büyüler yapılabiliyor. Bu işlem bir medyum sayesinde yapılsa da güvenilir birini bulmak oldukça zor. Artık internet üzerinden verilen iletişim numarası tuşlanarak sorunların tümüne çare bulunabiliyor. Evlilik hayatının düzene girmesi, günlük hayatta oluşan sıkıntıların giderilmesi hatta maddi sorunların giderilmesi için de bu yöntemler kullanılıyor.
  Evliliğinizi Kurtarın
  Aile içerisinde yaşanan pek çok sorun olsa da tek çözüm boşanmak olmuyor. Eşlerin evine, çocuğuna ve karısına bağlanması için bağlama büyüsü güvenilir kişiler tarafından yapılabiliyor. Bu büyünün özelliği dışarıda vakit geçiren erkeklerin evlerine geri dönmesi ve evlerine bağlanması şeklinde görülüyor. Bunun dışında eşine ilgi gösteren hayırlı bir koca olabiliyor. Güvenilir kişiler tarafından yapılan hayatın akışına göre hareket etmeyi sağlayan büyüler kötülük yapmak için kesinlikle kullanılmıyor.
  Aşk Büyüsünün Özellikleri
  Aşk büyüsünün yapılması için evli olmak gerekiyor. Evli çiftlerin zamanla birbirine karşı kötü davranışları olabiliyor. Bu davranışların giderilmesi ve karısını seven erkeklerin olması için aşk büyüsü yapılıyor. Bu yüzden, ortaya çıkan olumsuzluklar giderilerek, sağlıklı bir evlilik hayatı ortaya çıkıyor. Aşk büyüsü belirli bir ücret karşılığında yapılıyor ve kişisel olan eşyaların kullanılıp bir dua ile okunduktan sonra oluşuyor. Etkisinin uzunluğuna göre de farklılık gösteriyor.
   

Sayfayı Paylaş