Hadisenin soyadı nedir?

Konusu 'Soru - Cevap Bölümü' forumundadır ve Misafir tarafından 24 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. Misafir

Misafir Misafir

Hadisenin soyadı nedir?

2. papati

papati HuKuMsuZduR

Aldığı Beğeni:
    67
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Hadisenin soyadı nedir?

Hadise Açıkgöz

Hadise Açıkgöz veya sahne adı ile Hadise 22 Ekim 1985, Belçika doğumlu Türk şarkıcı, bestekâr ve televizyon sunucusu.

Çocukluk

22 Ekim 1985 günü Anvers yakınlarındaki Mol kasabasında Sivaslı bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Kafkasya kökenli olan Hadise'nin annesi Sivas'ın Yıldızeli ilçesinin Fındıcak babası ise Merkez,Yavu köylerindendir. On bir yaşında anne ve babası boşanan Hadise'nin bir ablası, bir küçük kız kardeşi ve bir de küçük erkek kardeşi vardır. Yapımcılar ve dinleyiciler tarafından ilk olarak, bir Belçika televizyon kanalında, Türkiye'de "Pop Star"ın bir benzeri olan, "Pop Idol" isimli yarışmasında 2003 yılında farkedildi. Yarışmayı birincilikle bitirmemiş olmasına rağmen, albüm çıkarması için yapımcılardan teklifler aldı.

alıntıdır

3. Misafir

Misafir Misafir

Hadise Açıkgöz

Hadise Açıkgöz veya sahne adı ile Hadise 22 Ekim 1985, Belçika doğumlu Türk şarkıcı, bestekâr ve televizyon sunucusu.

Çocukluk

22 Ekim 1985 günü Anvers yakınlarındaki Mol kasabasında Sivaslı bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Kafkasya kökenli olan Hadise'nin annesi Sivas'ın Yıldızeli ilçesinin Fındıcak babası ise Merkez,Yavu köylerindendir. On bir yaşında anne ve babası boşanan Hadise'nin bir ablası, bir küçük kız kardeşi ve bir de küçük erkek kardeşi vardır. Yapımcılar ve dinleyiciler tarafından ilk olarak, bir Belçika televizyon kanalında, Türkiye'de "Pop Star"ın bir benzeri olan, "Pop Idol" isimli yarışmasında 2003 yılında farkedildi. Yarışmayı birincilikle bitirmemiş olmasına rağmen, albüm çıkarması için yapımcılardan teklifler aldı.

alıntıdır

4. Misafir

Misafir Misafir

çok şaşırdım hadisenin en büyük hayranlarındanım belli ki kimse araştırmamış. izafet.com a çok teşekkür ediyorum bu bilgiye ulaşmak için 2 saat uğraşmıştım sağolun çok teşekkürler. onun hayranları suya düştü bir yorum yazıp soyadına bakmamışlar bide ben 2 saat uğraştım bilgi için allah eksik etmesin sağolun....

5. 3346

3346 Misafir

Ben hadisenin soyadını bilmiyordum şimdi öğrendim

6. NESEOZGE2002

NESEOZGE2002 Misafir

HADİSE AÇIKGÖZ:agla:MÜŞ ÇOK UTANDIM HAYRANI OLDUM KİŞİNİN SOYADINI YENİ ÖĞRENDİM :agla:VE ONU AYNEN BÖYLE ÖPMEK İSTERDİM :ask: :meleksin:VESEN MELEKSİN

7. Misafir

Misafir Misafir

aslında çokta kötü bir soyadı yokmuş neden soyadını kullanmıyor ki acaba bence kullansın

8. Misafir

Misafir Misafir

ben hadisenin büyük hayranlarındanım 11 yaşımda olmama ramen çok merak ediyordum ve buldum

9. misafir

misafir Misafir

araştırmam için ünlü olarak yazmıştım ama soyadını bilmiyordum öğrendim:uyz:

10. YAPRAK KULA

YAPRAK KULA Misafir

soyadının elbette bir anlamı vardır. yoksa soyadını kullanırdı . bu arada benim soyadım kula eğer en sonunda k olsaydı benim soyadım kulak olurdu. e o zaman başkalarının soyadıyla dalga geçilmez . yani AÇIKGÖZ gibi

11. asya

asya Misafir

ben şaşırmadım.merak ediyordum.fakat soyadını kullanmalı.

12. yaprak gözcü

yaprak gözcü Misafir

çok teşekür ederim arkadaşlar ama benim soy ismimi kullanmamın birnedeni var ama önemli olduğu için kimseye demiyorum .

13. türkan

türkan Misafir

hadisenin hayranıyım çok seviyorum 11 e rağmen bayılıyorum özellikle şarkılarına ve resmine:meleksin::):kadikizi::ex56::ex55:

14. helinn

helinn Misafir

hadiseyi çok sevmeme rağmen daha yeni öğrendim :meleksin: :open:askim: :kopkop:hadiseye ve murat boza hayrenımmmmmmmmm :ex46::ask:

15. Benguelaa

Benguelaa Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    29
    Ödül Puanları:
    68
    Yaa benim de senelerdir aklımı kurcalıyordu bu muamma allah sizi inandırsın yaa. Kendimi çok iyi hissettim şu an

16. elif sude

elif sude Misafir

:meleksin: :meleksin::meleksin::meleksin::meleksin::ask::open:kopkop::kopkop::ex46::ex47::ex47::ex47::ex47::ex46::ex46::ex46:soy adını hep merak ediyodum şimdi nbuldum ve çok mutluyum bu arada10 yaşındayım 5yaşımdan beri merak ediyordum

Sayfayı Paylaş