Izafet Forum Son dakika.... :ikaz:

Konusu 'İzafet Magazini ve Gündemi' forumundadır ve hakki_ tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    Evet arkadaslar..

Izafet Forum olarak medya hayatina adim atmis bulunmaktayiz.Yayimcilik ilkemiz,tam dogru,tarafsiz,egitici haberlerle siz saygi deger halkimiza ulsamak.Gundemin sicak olaylarini,farli bakis acilariyla degelendirmek ve sizlere farkli bakis acilari sunmak en onemli amaclarimizdan.

Izafet forum ailesine hayirli ugurlu olsun.

2. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Izafet Forum Son dakika.... :ikaz:

son dakika.jpg

Dun gece 22:32 itibariyle forumumuza yapilan saldiri sebebiyle forumumuz kapatilmistir.Bu sebebpten dolayi bir cok uyemiz ve foruma girmek isteyen ziyaretcilerimiz izdihama sebep olmuslardir.Izdiham sonucu yarali sayisinin bi hayli fazla oldugu tahmin edilmekte.

Kapidaki izdiham..jpg

Izafet forum yonetim kurulu genel Sekreteri [MENTION=56092]Kadı Kızı[/MENTION]... Olayin sahsimiz'a ve milletimize yapilmis hunharca bir saldiri oldugunu ,faillerinin bir an once bulunmasi icin yetkililerin,hareket gecmeleri cagrisinda bulundu.

Bu olayin ardindan borsada Izafet Forum Holding hiselleri keskin bir dusus yasadi.

images.jpg

Olayin ardindan,yogun calismalar neticesinde forum tekrar hizmete sokularak halkimizin hizmetine acildiktan sonra,hise senetleri dususten yukselise gecti.

borsa cikis endeksi..jpg

Izafet Forum Holding halkla iliskiler ve basin sozcusu [MENTION=377633]balamnaz[/MENTION];Olayin ardindan kisa sureli bir sok yasadik.Bir an once,halkimizin magdur olmamasi icin,Emniyet guclerimizle kordinelik olarak kirz yonetimini iyi kontrol edip,forumumuzu halkimizin hizmetine tekrar sunmayi basardik"dedi.

Teknik islerden sorumlu [MENTION=195319]feveran[/MENTION];"Abi bende anlamadim,o sirada ben bodrumda elektirik panolariyla ugrasiyordum,bir salteri kapattim,bir anda sistem coktu.Sandim benim yuzumden oldu.Megerse adamlar saldirmis.Kac saat karanlikta mahsur kaldim" dedi.

hakki_ Izafet forum genel mudrulugunden bildirdi.

Last edited: 22 Ekim 2012
  3. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

son dakika.jpg

Zergenekon ucuncu dalga gozalti operasyonlarinin baslamasinin ardindan,bir cok kisi mahkemelere cikarilarak goz altina alindi.

Izafet Forum da gorevli [MENTION=195319]feveran[/MENTION]'da bu operasyon sonucu goz altina alindi.Us duzey sorumlu bir emniyet gorevlisinden aldigimiz bilgilere gore [MENTION=195319]feveran[/MENTION]'in sorgusunun halen surdugunu,cok ciddi olaylara isik tutacak bir sorgulama yasandigini soyledi.Ayrica bu sorguamanin ardindan feveran'in verdigi bilgiler neticesinde Izafet forum'dan bir cok yonetici ve uyenin sorgulanma ihtimali oldugunu soyledi.

hakki_ Emniyet Mudurlugunden bildiriyor.

4. DeJa Vu

DeJa Vu Misafir

Vayy hainler.Fevo senin kanlılarınmı saldırdı siteye netti.Zergenekonla ne işin var senin hacı aramızda yılanmı besledik bu zamana kadar.
    Hacı benide yanına alsana :D

5. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Mecliste kanunlastirilmaya calisilan hayvan haklari yasa tasarisi'na tepkiler cok buyuk oldu.Bir cok ilde protesto yuruyusleri yapildi.

protesto..jpg

Izafet forum ailesi de bu protetolara katildi.

de javu.jpg

Yoneticilerden [MENTION=450693]DeJa Vu[/MENTION] mikorofonumuza sunlari soyledi."Bu bir vahsettir.Bu insanlik ayibidir.Bu tasariyi geri cekmeleri icin Izafet Forum ailesi olarak elimizden geleni yapacagiz.Gerekirse barinaklara kendimizi zincirleyecegiz ve bu eylemlerimiz halkimizin da destegiyle etkili olacak"

Yogun protestolarin ardindan Meclis hayvan haklari yasa tasarisinda geri adim atti.

hakki_ Taksim Meydanindan bildirdi.

Last edited: 22 Ekim 2012
  6. DeJa Vu

DeJa Vu Misafir

Sıkıyosa çekmesinler Çenesi 5 ton basıyo salarım üstlerine Şivayı :D

7. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Izafet Forum Medya Holding basin aciklamasi.

Yayim hayatimizda bizimle calismak isteyen,tarafsiz,ozgur,haberciligi ilke edinmis muhabirler alinacaktir.Ilgilenenlerin,pazartesi saat 14:00 17:00 arasi oz gecmisleri'nin yazili oldugu CV'leriyle birlikte medya holding binamizda basin yayim isler'i sorumlusu hakki_ ile mulakat yapabilirler.

8. feveran

feveran Misafir

sedatpeker1.jpg

şafak operasyonu sonucu göz altına alınan feveran ç'nin 86 farklı dosyadan yargılanması bekleniyor. bunlardan en çok göze çarpan dosyalar forum içi adult bölümü paylaşımları ve genç kızlara özel mesajla sarkıntılık yapmak olarak belirtildi. adliyeye götürülürken basın mensuplarının görüntü almasına engel olan feveran ç., ''biz ne yaptıysak bu vatan için yaptık suçumuz 1 az fazla adam olmak ''demekle yetindi.

fha.

9. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    932
    Ödül Puanları:
    113

[MENTION=195319]feveran[/MENTION] kavgasız,izafet dalgasız olmaz:diss:
    o değil de biz kaçıncı dalga olduk panpalar ?

10. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Eki Görüntüle 19851

Bugun sokaklar yine sicak saatler yasadi.

Bir internet sitesinde [MENTION=377633]balamnaz[/MENTION] adli arastirmaci kose yazari'nin Horozlar'i tavuk diye lanse etmesi sebebiyle,olaya cok kizan horozlar sokaklara dokulerek protesto gosterileri duzenlenmek istendi.

Bir cok horoz sokaklara cikarak solganlar atti.

horozlar..jpg

Emniyet gucleri olaylarin buyumemesi icin bir cok yerde barikat kurarak,tedbir almaya calisti.

Polis barikat.jpg

Horoz birligi baskani,toplanan kalabalikla birlikte basin aciklamasi yapti.

basin aciklamasi.jpg

Olayi provake etmek isteyen feminist tavuklara polis izin vermedi.Mahalle aralarina kacan tavuklari kovalayan polisler zor anlar yasadi.

Polis horoz kovaliyor..jpg

Polisin yogun gayretleri sonucu tavuklar yakalanrak goz altina alindi.

Horoz yakalayan polis..jpg

Olaylar sonucu bir cok tavuk horoz ve polis yaralandi.

11. S.S.

S.S. MüşkülpesenT

Aldığı Beğeni:
    146
    Ödül Puanları:
    63

[MENTION=394460]judgeofnight[/MENTION] ı aradı gözler :diss:

12. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.607
    Ödül Puanları:
    113

Sürekli güncellenecek gibi duruyor. Öyleyse sabitleyelim mi?

13. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Ben elimden geldigince yazmaya calisacagim.Ama surekli olurmu orasini bilemem.Siz bilirsiniz.

14. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Izafet Forum Holding,bugun cok buyuk bir skandalla sarsildi.

Izafet Forum Holding,kimin yaptigi henuz anlasilamayan,Subliminal(Bilinc alti) telkin deneyleri icin kullanildigi ogrenildi.Holdingin guvenlik sistemine girilerek,bilinc altina telkin yapmayi amaclayan mesaj iconlari yerlestirildigi fark edildi.

Mustehcen goruntuleri sebebiyle ve bilinc alti telkine maruz kalmamnaniz icin iconlari sansurleyerek yayimlamak zorundayiz

O iconlardan bir kac ornek.

X X X X X X X X X X

Olayi fark eden ust duzey katilimcilardan [MENTION=451475]CULT[/MENTION] mikrofonlarimiza sunlari soyledi;

"Herzamanki gibi rutin forum sorfumu yapiyordum.Bir an iconlarin bulundugu bolume giris yaptim.Anaaa ne goreyim?!Subliminal(Bilinc altina telkin yapan) mustehcen iconlar ordan oraya kosusturuyor.Bunun yanlis bir durum oldugunu hemen anladim.Telefonla Izafet Holding Genel Mudur yardimcisi [MENTION=56092]Kadı Kızı[/MENTION]'ini aradim ve kendisine bunlarin burada ne isi var diye sordum.Oda bana "boyle bir seyin olmasinin mumkun olmadigini,disaridan bir sizma sonucu olma ihtimali oldugunu dusundugunu" soyledi"

"Bana pek inandirici gelmedi.Bende bu yalana inanacak goz varmi?Sanirim beni yeni uye sandi.Yaziya gelince yasak,icona gelince serbest.Ohhh ne guzel forum.Bu durumu esefle kiniyorum..." dedi.

Aksam ustu bir basin toplantisi yapan Izafet Genel Mudur Yardimcisi [MENTION=56092]Kadı Kızı[/MENTION] basin mensuplari'nin olay hakkindaki sorularini yanitladi.

Basin toplantisi.jpg

B.M-Efendim olayin nasil gerceklestigi hakkinda bir bilginiz varmi?

K.K-Hangi olay efenim?

B.M-Bu iconlari kim ve ne amacla yerlestirmis olabilir?

K.K-Kim onlar?

B.M-Bizde size soruyoruz,kim onlar?

K.K-Onlar dediginiz kim?

B.M-Iconlari yerlestirenlerden bahsediyoruz.

K.K-Kim olduklarindan haberiniz var yani?

B.M-Hayir efenim,biz size soruyoruz.

K.K-Yerlestirenler dediniz ama.

B.M-Soru amacli dedim efenim...

K.K-Cevabini bilmediginiz soruyu niye soruyorsun kardesim.Tovbe tovbe.

B.M- :honk:

K.K-Baska soru yoksa basin toplantisi bitmistir efenim.Diyerek apartopar basin toplantisini bitirdi.

Bu garip basin toplantisinin sebebi sonradan anlasildi.

[MENTION=56092]Kadı Kızı[/MENTION]'inin konusma metinlerini yazan asista'nin hasta oldugu ve bu yuzden elinde bir metin bulunmadigi icin aciklama yapmaktan kacindigi ogrenildi.

Olayi sorusturmakta olan Bas Komser [MENTION=387004]romeo_[/MENTION] 'ya olay hakkinda bilgi almak icin microfonumuzu uzattik.

romeo_.jpg

Efendim olay hakkinda ne gibi bulgulara ulastiniz?

Bas Komser [MENTION=387004]romeo_[/MENTION] ;Olayla ilgili incelemelerim devam ediyor... Tahkikat'in selamti acisindan baska bir aciklama yapmam.Olayin sebebi netlige kavustugunda gerekli bilgilendirmeler siz basin mensuplarina yapilacaktir...

Ben muhabiriniz hakki_ Izafet Forum Genel Mudurlugu binasindan bildirdi...

Cevat abi kestikmi?Bu saate acik corbaci varmidir?

15. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

son dakika.jpg
    ŞOK ŞOK ŞOK

Olmayacak olan oldu.

Bugun Izafet Forum ailesi ayrilik haberleriyle calkalandi.

Basta Yonetim Kurulu Baskani [MENTION=1]ROUTER[/MENTION] olmak uzere bir cok yonetici ve uye ayrilma karari aldilar.Sebeplerinin ne oldugu henuz anlasilamamisken,olaydan istifade diyen [MENTION=56092]Kadı Kızı[/MENTION] yenilik paketini acikladi.Simdi size o konusmasini sunuyoruz.

Isin ilginc yani,geyikler de ne oldugunu anlamamis! Mikrofonumuzu yoneltigimiz bir geyik sunlari soyledi.

anigif2.jpg

"Abi olaylarlar bizim bolumden patlak vermis dediler.Ama aramizda su ana dek ayrilan,yada ayrilmayi dusundugunu soyleyen bir geyik daha duymadim.Bende anlamdim neler oluyor"

Bu soylentilerin ardindan,foruma uye olmak icin yaslarinin dolmasini bekleyen bebişler,toplu halde ayirlma iddalarini duyunca cok sevindiklerini belirtiler.Birde forumun yeni yonetiminden bir talepte bulundular.Uye kayit yasinin 01-03 yas araligina cekilmesi

Bu haberin ardindan sokakta patentli kutlama yaptilar.

Patenci çılgın bebiş reklamı Video, haftada milyondan Fazla tıklanan... - Videoizle.co

Ben muhabiriniz hakki_ ilerleleyen saatlerde sicak gelismelerle karsinizda olmak umidiyle...Hoscakalin

Cevat abi kestikmi?Abi bu is nasil olacak?Yonetim el degisirse bizim isimiz sakata gelemzmi?

Last edited: 6 Kasım 2012
  16. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

[MENTION=56092]Kadı Kızı[/MENTION] geyik resmini gif dosyasi olarak hareketli resim sekilde koydum normal resim cikti,nasil duzelticegim?

17. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.607
    Ödül Puanları:
    113

İzin verilen kb dan fazladır. Yapabileceğiniz birşey yok :)

18. hakki_

hakki_ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Yeni yonetim basin ozgurlugune engel oluyor demek. :D

Tamam anladim.Sagol.

19. bartu223

bartu223 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

:)) Bravoooo

20. feveran

feveran Banlandı

Aldığı Beğeni:
    9
    Ödül Puanları:
    38

beyler yok mu forumda flaş haberler falan ben takip edemiyorum hiç magazin şeysini

Sayfayı Paylaş