Kayıp Vatandaş Dev Piton Yılanının Midesinde Buldu

Konusu 'Enteresan Olaylar' forumundadır ve fsm tarafından 23 Eylül 2017 başlatılmıştır.

 1. fsm

  fsm Active Member

  Mesajlar:
  398
  Aldığı Beğeni:
  68
  Ödül Puanları:
  29
  25 yaşındaki Akbar Salubiro Endonezya'da yaşadığı köyde palm yağı hasatına gitmişti. Fakat Akbar asla geriye dönemedi. Adamın arka bahçesinde dev bir yılan bulan arkadaşları ise Dailymail'in haberine göre gördükleri karşısında şok oldu. İddialara göre olay gecesinde adamın çığlıkları mahallede duyulmuştu.

  7 metrelik dev piton yılanının içinden bir vatandaşın çıkarılması görgü tanıkları tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi.

  Pazar gününden beri kayıp olan Akbar Salubiro, Endonezya'nın Sulawesi adasında yaşıyordu ve komşu köye palm yağı hasatına gitmişti.

  Fakat Akbar, evine geri dönmemişti ve endişeli arkadaşları onu aramaya başladı.

  Ortaya çıkanlar ise korkunç oldu çünkü Akbar'ın cansız bedeni evinin arka bahçesindeki dev bir pitonun içinde bulundu.

  Akbar'ın eşi Munu ise haftasonu boyunca evden uzakta olduğu için olayları yerel medyada yer aldıktan sonra öğrendi.


  Köy muhtarı Salubiro Junaidi olayları şöyle açıkladı,

  "Etraftaki vatandaşlar Akbar'ın ölü bulunduğu gece yakınlardaki palm yağı tarlasından çığlıklar duymuşlar. Yılan yakalandığında, Akbar'ın ayakkabıları açıkça karnından belli oluyordu. Orada bulunan köylülerden biri yılanı keserek açtı ve Akbar'ın cansız vücudu yılanın midesinden çıktı."

  Bu tür piton yılanları kurbanlarını yutmadan önce boğarak öldürdükleri için Akbar'ın yılan tarafından yutulmadan önce hayatını kaybetmiş olduğu düşünülüyor.
   

Sayfayı Paylaş