Kız Nasıl Tavlanır

Konusu 'Erkekçe Serbest Alan' forumundadır ve McClane tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. McClane

McClane Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    292
    Ödül Puanları:
    83
    Kız Tavlama Nasıl Olur?
    1-İlk olarak kızların zor ama ulaşılmaz olmayan alamet-i harikalar olduğuna inanacaksın.
    2-Karşı cinsin takıldığı mekanları keşfedecek ve bu ortamlara kayacaksın.Yani bir çeşit etüt çalışması yapacaksın.
    3-Biriyle tanışırken her şey ilk cümleyi kurana kadardır.Bunun için ortak bir mevzu tesbit edeceksin.Mesela,ikinizde aynı tiyatronun gişesinde bilet sırasındaysanız."Pardon rahatsız ediyorum ama bu oyunun konusunu biliyor musunuz acaba?"veya"Oyunun nekadar süreceğini biliyor musunuz?" diyerek bir diyalog yaratacaksın.Artık zaten bir şekilde tanışmış olduğun için utanılacak,sıkılacak bir şey kalmamış olacak.Akabinde daha özel sorulara ve derin muhabbetlere yelken acabilirsin.
    4-Kızın bakışları iyi takip edilmeli.Sana karşı bir beğenisi varsa elbet sana karşı ufacık bir bakışı kendini çok rahat eleverecektir.Fakat pas vermiyorsa üstelemenin anlamı yok.
    5-Kendine, rağbet gören bir erkek imajı çizeceksin.(Burası senin kişisel yeteneğine kalıyor)
    6-Genellikle sanılanın aksine fazla duygusallık göstermeyeceksin.Kızlar vıcık vıcık duygusallıktan hoşlanmazlar,ilk aşamada mantıklı duygusallık gayet yeterlidir.Çıkmaya başladıktan sonra istediğin kadar duygusallık gösterebilirsin.
    7-Karşındaki kıza, kendisini hiç olmadığı kadar değerli hisettirmelisin.Senin yanında kendini önemli hissetmeli.
    8-Espiri ve şirinlik herzaman gerekli fakat bu hiçbir zaman kendini gülünç düşürecek seviyede olmamalı.O, çok ince dengeyi iyi sağlamalısın.
    9-Kızı etkilediğin gibi arkadaşlarını da etkilemelisin.Zira kızlar,arkadaşlarının düşünceleri ve sözlerinden, biz erkelere göre ,çok daha fazla etkilenirler.
    10-Kızın fikir ve düşüncelerine herzaman katılılacaksın fakat ufak eleştiriler yapmaktan da çekinmeyeceksin aksi halde seni karaktersiz biri olarak görebilir.
    11-"Güzeliğin on para etmez bendeki bu sevda olmasa" mısralarını her daim aklında tutacaksın,bu sana muhtaç olduğun kudreti verecektir.
    SEVGİLERLE...

not:benim değildir yazı :D
  2. Mıknatıs

Mıknatıs Womanizer

Aldığı Beğeni:
    375
    Ödül Puanları:
    83
  3. Mєтнüѕєηα

Mєтнüѕєηα Aka Kemalist ●

Aldığı Beğeni:
    295
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Kız Nasıl Tavlanır

biri 18 madde biri 11 madde ayrıca heralde okumadın maddeler farklı..
  4. Misafir

Misafir Misafir

Arkadaşlar ben pılotonik aşık bir insanım kızla aynı sınıftayız kıza 1 defa teklif ettim düşünim dedi bende tamam dedim kızı sıktım ve red etti bide kız benım en yakın arkadaşımdan hoşlanıyor 3 müzde aynı sınıftayız ben nasıl edip kızın ilgisini kendime cekmem gerek bu konuda cok başarısızım lütfen yardımcı olun bi cevap yazın çok seviyorum
  5. Misafir

Misafir Misafir

üzülme aynısı nı biraz değişiği oldu merekn etme herşey düzelir zamana ver
  6. Seeexxxyy

Seeexxxyy Misafir

Ya dostum takma ilgilenme sana mutlaka der o var mı bu var mı bu var mı verme ağır ol biraz arkadaş ol dozunu kaçırma ama karizma ol biraz yap saçlarını giyin böyle kanka olma yavaş yavaş kanka diyince uzaklaş sonra gözlerine bak mutlaka sana bakar çevir hemen gözleri anlamasın bişimi oldu de kankalarla yakınlaş biraz popüler ol ama çok değil kız ayağına gelir kank şebeklik yapma ağır ol dinle beni olur.Bak ozaman ama asla çıkma lafından bahsetme belki kankan kızı sevmez popüler ol kanka. A-G-I-R O-L D-O-S-T-U-M :D
  7. Misafir

Misafir Misafir

sınıfta tartışma ortamı açacaksın herhangi önemli birini sınıfın ortasıonda sözdalaşında yeneceksin ve kızı ilgisiniemin ol çekersin
  8. hisseci

hisseci Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    8

teşekkürler güzel paylasım
  9. Misafir

Misafir Misafir

Kızın birene teklif ettim havalı degilsindedi havalı oldum bna göre degilsin dedi karizmatik oldum hyr dedi neden acaba?
  10. Chance

Chance Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    186
    Ödül Puanları:
    63

kız tavlamanın en iyi yolu kız tavlamaya çalışmamaktır.
  11. Cyanide

Cyanide Member

Aldığı Beğeni:
    5
    Ödül Puanları:
    18

Doğru aslında birazı :)
  12. Misafir

Misafir Misafir

arkdaşlar bizm okulda bi kız var kızla aynı snıfta diiliz n kız bni tanıo n bn kızı kızı bikaç kere gördm ve çok hoşlandm muhabbeti nasıl başlatablirm acil cewp istiorum 17 yaşındayım hiç sewgilm olmadı acil o kızla çıkmak istiom
  13. izafet uye

izafet uye Misafir

ya ben kıza çıkma teklif ettim sevgilisi varmış o yüzden kabul etmedi ve şimdi benden nefret ediyo ne yapabilirim ne olur yazın
  14. izafet uye

izafet uye Misafir

bırak mükemmel olmayı unut onu elde etmek için hiç birşey yapma sen kendin için birseyler yap oda senin için birseyler yapasın sen bu işin mantıgını çözemedinmi daha tavlayan olma tavlanan ol neden tavlayan olasınki birseyin üzerine ne kadar gidersen o senden o kadar çok uzaklaşıır arzularına sırtını dönkü seni takip etsinler :)
  15. izafet uye

izafet uye Misafir

bende tavlaya bilsem
  16. izafet uye

izafet uye Misafir

kızla aynı sınıftayız ben çıkma teklifi etmekten utanıorum kız bişi sölicekti geçenlerde arkide vardı yanımda dedi o çıksın dedi gitmedi sonra erkekler tuvaletine çağırdı bi kızla çıkıyor musun dedi hayır dedim birisini ayarlıyım mı dedi yok dedim sonra temizlikçi geldi çıkardı yarın oldu fazla konuşmadık saçını düzleştirmişti yarın ne yapmam gerek
  17. misaf

misaf New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

aasadasddasdasasd
    Last edited: 23 Aralık 2010
  18. misaf

misaf New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

absbabbabdjkşK
    Last edited: 23 Aralık 2010
  19. misaf

misaf New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Lj gnjnjnnnnnj
  20. This UgLy

This UgLy ÇiRKiN_KR@L

Aldığı Beğeni:
    14
    Ödül Puanları:
    18

Bana Saçma GeLioR Bu KonuLar Seviosan Zaten Bu Kadar Kasmazsın Kendini Hee SevmioSan BunLara Uymazsın Zaten Yüzsüzsündür o Kızın Karşısında :)

Sayfayı Paylaş