Kizlar Nelerden HoŞlanir?

Konusu 'Kadınca Serbest alan' forumundadır ve mystery210 tarafından 9 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. mystery210

mystery210 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kızların hoşlandığı şeyler standarttır. Bunların ne olduklarını mutlaka bilmelisiniz. Peki nedir bunlar?
    Müzik dinlemek, Sinema, Cafeler, Makyaj, Dedikodu..

Tabiki kızlar bahsettiğimiz bu şeylerden sanat olanlarıyla gerçekte kesinlikle ilgilenmezler. Diğerleriyse onlar için neredeyse hayat biçimidir. Kızların hepsi müzikten hoşlandıklarını söyler ama müzikten kasıtları sizinkiyle aynı şey değildir. Kızlar için büyük önemi olan 3 sanatçı(!) vardır. Bunlar: Tarkan, Doğuş ve Cengiz Kurtoglu'dur. Bunlardan hoşlanmayan kız görmedim. Ama klasik olarak hepsi bunlardan nefret ettiklerini söyleyecektir. Sakın inanmayın. Trip atıyorlar. Demek ki yapmamız gereken şeylerden biride kızların hoşlandıkları müzik türleri hakkında az da olsa bilgi sahibi olmaktır. Bu ne işinize yarayacak? Kızı tavlamanın en kolay yolu kızla ileri derecede muhabbet kurmaktır. Bu muhabbetlerin ilk kurulum aşaması ise müzik geyiği ile olur. Bakın bi örnek verelim:2 yıl önce okulda bi kızı kesiyodum, kız metalci gibi gözüküyo. Yani en azından üzerinde IRON MAIDEN t-shirtüyle okula gelmiş. Merdivenlere oturmuş. Takmış kulağına walkmani, beni kesiyo. Peki ben ne yapıyorum. Hemen kızın yanına gidiyorum. Tanışıyor değiliz. Olsun, sorun değil, tanışırız. Kızdan walkmanini istiyorum, şahsen ben de Heavy Metal dinlerim. Amacım hemen oracıkta kızla bi metal müzik muhabbeti kurup kızla muhabbeti koymak. Ama o da nesi? Bu kız bana walkmanini verdiğinde ben dumurdan dumura koşuyorum. Çalan kaset:Cengiz Kurtoğlu Klasikleri... Kopmamamak için kendimi zor tutuyorum ve hemen anında taktiği değiştirip Cengiz'ci moduna giriyorum. Kız iki günde tav oluyo, bi süre çıkıp ayrılıyoruz. Bu olaydan çıkartılacak çok önemli dersler var: Kızlar hiçbir zaman gözüktükleri gibi değildir. Kız tavlamak istiyosak her zaman uydurmaya hazır olmalılıyız Kızın suyuna gitmezsen asla kızı tavlayamazsın

Kızlar çoğunuzun sandığı gibi yakşıklılığa değil karizmaya önem verir. Yani çok karizmatik bir erkeğin kız tavlama şansı çok yakışıklı bir erkekten yüz kat daha fazladır.
  2. arman06

arman06 Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    bir kıza karşı bişey hissetmiyorsan ne gereği var onunla yalandan dolaşmak ?...
  3. ►!R€MSU◄

►!R€MSU◄ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    78
    Ödül Puanları:
    48
    çok saçma ben söylediğin sanatçılardan sadece tarkanı severim diğerlerini dinlemem müzik dinlerim ama hertür müzik ve kızları kandırmak sizin bahsettiğiniz kadarda basit değildir!!! saçma bi konu
  4. eLanur

eLanur New Member

Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Bune yerden yere VuRuLduk gibi de yani erkekler sanki ak kaşık
    bayanları ne zaman anladılarkİ?
    yada anlıycaklar bellisiz ..... ya karizma yada yakışıklı en 1. sıra insanlık kişilk olmalı haa hepsi carsa süperixxX kısları okadar basit görmeyin bence..Duygusal ız sadece sizlerde anlayışlı olun tüm bayanlara karşı dimi kıslar...(Nerdesinzz):Dyanlızmıyım baqem..
  5. eLanur

eLanur New Member

Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Kızdan walkmanini istiyorum, şahsen ben de Heavy Metal dinlerim. Amacım hemen oracıkta kızla bi metal müzik muhabbeti kurup kızla muhabbeti koymak. Ama o da nesi? Bu kız bana walkmanini verdiğinde ben dumurdan dumura koşuyorum. Çalan kaset:Cengiz Kurtoğlu Klasikleri... Kopmamamak için kendimi zor tutuyorum ve hemen anında taktiği değiştirip Cengiz'ci moduna giriyorum. Kız iki günde tav oluyo, bi süre çıkıp ayrılıyoruz. Bu olaydan çıkartılacak çok önemli dersler var: Kızlar hiçbir zaman gözüktükleri gibi değildir. Kız tavlamak istiyosak her zaman uydurmaya hazır olmalılıyız Kızın suyuna gitmezsen asla kızı tavlayamazsın
    Bu yazına asla v asla katıLmıorum ya nedemk kız tavlamak için uydurcan anında tavlıon sen 1-2 kişiye rastladınsa tüm bayanları o şekil yargılayamazsınki aa Yanlış... cıxx yaf kısla r nerde :D çenem düşerse forumda tutamazsınz beni Pişt :D
  6. benolmusumnick

benolmusumnick Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    132
    Ödül Puanları:
    63
    saat dolayısıyla şu an yalnızsın :ex154:

otuz yıldır insan ruhunu araştırıyorum, yine de kadınların ne istediğini anlamadım...

sigmund freud
  7. eLanur

eLanur New Member

Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    İnan Çok Şey istemiolar anlayana tabiki..
    dioki bayanları tavlamak çpok basittir az kandır yeterli Hımm siz erkekleride anlamak pek kolay dil..
  8. Kadı Kızı

Kadı Kızı Zulcenahay

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.189
    Ödül Puanları:
    113
    aman ya sallıyo kafasına göre...bi kıs görmüş örnek verio ondan..senle başka bir erkek nası bir değilse kıslarda bir değildir..öle olsalardı ayrı ayrı yaratılmazlardı...ben snin yaptığını yapıp sırf sen bi iki safsatayı,gereksiz düşüncelerini de bisimle paylaştın die de bütün erkekleri aynı kefeye koymam..o zmn bütün erkekler içki içer adam bıçaklar genellemesi ortaya çıkar...ee bu durumda bütün insanlar canidir...ya mantıklı düşün biras ya...hem sana ne demeli o beğenmediğin kız için kendinden ödün verion..
  9. eLanur

eLanur New Member

Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Harikasın cnm bencede :D her bayan bir dil bazen duygusallığa kapılıp yine üzülen biz olsakta ... nie anlamaslarki bizi be arkadaş 30 yıldır bu konuyla ama bizi anlamamış wind:S
  10. benolmusumnick

Aldığı Beğeni:
    132
    Ödül Puanları:
    63
    kadınlar her zaman daha fazlasını isterler [​IMG]
  11. eLanur

eLanur New Member

Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    HımmS erkeklere ne demeLi :;)
  12. Kadı Kızı

Kadı Kızı Zulcenahay

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.189
    Ödül Puanları:
    113
    kadınları suçluyosunuz bu kadar da merak ediyorum bunu kendinizin suçluluğunu bastırmak için yaptığınızı düşünüyomusunuz ki...çamur at izi kalsın sistemi
  13. benolmusumnick

Aldığı Beğeni:
    132
    Ödül Puanları:
    63
    yalan mı her zaman daha fazlasını istemiyormusunuz erkeklerin o anda yapamıyacakları ne varsa kadınlar işte tam onu isterler [​IMG]
  14. eLanur

eLanur New Member

Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    hiçte diL yaa sizler yanlış insanlarla karşılaşmışsanz o ayrı tabikide ama siz erkekler bence daha fazla ister naparsak yaranamayıs biz onlara...
  15. Kadı Kızı

Kadı Kızı Zulcenahay

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.189
    Ödül Puanları:
    113
    bence yanış bi yargı...hem yüz vermeyin istemesinler...en fazla ne isteyebilirlerki...romayı yak mı dediler sana yada istanbulu yeniden keşfet...basit şeyler isterler ama siz yapmaya üşendiğiniz için o sorunluluktan kaçtığınz için öle değerlendirirsiniz..savunma sisteminin yapısı..madem bu kadar kitap okudun bunu bilirsin heralde...
  16. blue__dream

blue__dream Misafir

bencede yanlş düşünüyo.bir iiki kızda görmüşse erkeklerin çoğu böyle.bizde genelleme yaparsak ooooo :)
  17. waMpir_qirL

waMpir_qirL New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kim kimi tavLıyo:D

ben öLe sandığınız kızLARdan deiLim [​IMG]:cool:
  18. SozluSabotaJ

SozluSabotaJ Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    lol böle şelerle biyere varamazsınız :D
  19. saymin_60

saymin_60 New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cevap: Kizlar Nelerden HoŞlanir?

Yani istediğim fazla şeyler değil aslında bi sevgi azda olsa karşı tarafın değer vermesi benimle dertleşmesi sevgiye ve aşka saygı duyması sadece bunlar bana yeter diğer özelliklerin önemli değil bu özellikler varsa seni tek geçerim :=)
  20. saymin_60

saymin_60 New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cevap: Kizlar Nelerden HoŞlanir?

Yani seni bana verecekler alırım elime çatır çatır seni yerim ahh işte bi gelsen bak ben sana neler yapıyorum :)

Sayfayı Paylaş