Mehmet Can Aslantaş ~

Konusu 'Otobiyografi' forumundadır ve Nev Can tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Nev Can

Nev Can Lider

Aldığı Beğeni:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    Merhaba arkadaşlar bu 3. Konum olacak diğerlerini sevmemiştim , buda son olsun ozaman :=)

Mehmet Can Aslantaş - Nev Can Kimdir ?

Allah'ın selamı ve rahmeti siz değerli kardeşlerimiz üzerine olsun.

Mehmet Can Aslantaş olarak biraz kendimden bahsetmek isterim kardeşlerim, 1991 Kayseri doğumlu 5 Yıldır Memleketimiz olan Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesine bağlı Tanır beldesinde ikamet etmekteyim.Bu dünya gelip geçiçi bir oyun yeridir diyenlerdenim. Herşeyi aldıgımız nefesi dahi ALLAH rızası için yapıyoruz ve yapacağız. Benim yaşama felsefem Yüce Allah , Peygamberimiz Hz Muhammed (s.a.s) ve İyilikler üzerine kurulu bir yaşamdır . Çevremdeki her müslüman benım kardeşimdir iyiside kötüsüde. Mühim olan aramızda dürüst ve yalansız bir kardeşlık kurmaktır. 3 günlük şu dünyada her iyi insanın istediği gibi benimde istediğim hayırlı işler yapmak ve hayır üzerine yaşamaktır. Sitelerim ve bloglarımda insanları aydınlatmaya çalısıyorum. Herşey Alemlerin Rabbi Olan Allah içindir. Bu arada mesleğim ise Özel Güvenlik Görevlisiyim. Ayrıca Aöf İktisat Lisans eğitimi alıyorum.

Resmiyetten çıkıyorum biraz Akrep burcuyum , alınganım dostlarım bana fazla şaka vs yapamazlar ... Herseyı yerine gore yaparım , şakada , ciddiyette :). Nerede nasıl davranılır bilirim ... Ayrıca cok hayalperestimdir o kadarıda olsun :) Evcimenimdir , ailemle sürekli vakit geçiririm , cunku onlar benım herseyım . kolay kolay sokaklarda benı goremez kımse. :D Hobilerim arasında seyahat başta olmak üzere ailem ve dostlarımla vakit geçirmektir. :) Günde en az 5 saatte müzik dinLerım aralıklı olarak Türk pop ve slov , türkü .. Fobilerım ıse yükseklık ve karanlık çok tırsarım . :telledim: Ailem ve arkadaşlarım başımın üstünde her zaman baştacımdır , cogu hatırlamasada ben sık sık herkesi ziyaret eder hal hatır sorarım , en sevdıgım iş bol bol ziyaret olur :)). Çevren her zaman kucuk oyle kalmayada devam edecek sanırım , kafam ve ıcım rahat en azından .. Baştan savma işi sevmem düzen benım hayatımın bir parçası :).

Mehmet Akif Ersoy ve bazı ilimcilerınde takipçisiyim , kitaplarını okuyorum , yorumluyorum hayatıma yön vermede yardımcı oluyor . :) Ayrıca dev bir Nazım Hikmet hayranıyım ve ayrı bir kitapLığı mevcut odamda. Bu netin yuzunden okuma alıskanlıgım yıpransada eh işte. :)

2009da Erciyes Üniversitesini bıraktım , 2010 de Nevşehir Üniverstesı gırdım dondurdum mezun olurummu bılemem , sanırım okumak bana göre değilmiş :) genede dışarıdan açıkogretım fakültesine devam ediyorum ... Okumakla adam olunmuyor dıyeyım :p

16 sene Kayseride doğdum büyüdüm oralara alışmışım , 5 senedır burdayım çoğunlugu il dışında geçti ama Kahramanmaraşa bir türlü alışamadım neredeyse hiç . Hayatımda çok keşkelerım oldu , hala keske dememeye çalısıyorum onun ıcın gelecege daha sağlam adımlar atmak için çabalıyorum , askerlık sorun sanırım , inşallah yakın zamandada askere gitmeyı planlıyorum nasip olursa .

Karmakarışık ve uzun bir özgeçmiş oldu sanırım okuyan herkese teşekkur ederım selametLe kalın . :)

Last edited: 7 Mayıs 2012
  2. Sidney

Sidney Hoi Hoi (:

Aldığı Beğeni:
    42
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Mehmet Can Aslantaş ~

Memnun oldum.:kih: Ben de Ela. :p

Last edited: 12 Mayıs 2012
  3. Nev Can

Nev Can Lider

Aldığı Beğeni:
    63
    Ödül Puanları:
    48

Evet Ela mennun olalı cok olmustu yenıden mennun oldum bende :D

4. playboy3540

playboy3540 eSrArLı GzLeR

Aldığı Beğeni:
    52
    Ödül Puanları:
    28

Güzel bir hayatmış, memnun oldum :)

5. AsAYRa

AsAYRa Katre-i Matem

Aldığı Beğeni:
    104
    Ödül Puanları:
    63

çok güzel anlatmışsın kendini kanka seni seviyom Allahım yolunu bahtını açık eksikbeni hiç unutma gönüllerimiz bir olur inş

6. Street_Racer67

Street_Racer67 Firari

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    663
    Ödül Puanları:
    113

Tanıdığıma memnun oldum. Zaten daha önceki otobiyografini okudum ama burada diğer yanlarını da öğrenmiş olduk :)
    Allah yolunu her zaman açık etsin. :)

7. Nev Can

Nev Can Lider

Aldığı Beğeni:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    Arkadaşlar bu konuyu silermisiniz rica etsem

8. fsm

fsm Active Member

Aldığı Beğeni:
    37