MLS Zayıflama Yöntemi Nedir?

Konusu 'Estetik ve Diyet' forumundadır ve _TuRKuaZ_ tarafından 21 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. _TuRKuaZ_

  _TuRKuaZ_ Hayal-i İnsan

  Mesajlar:
  2.463
  Aldığı Beğeni:
  113
  Ödül Puanları:
  63
  Kadınların en çok şikayet ettikleri basen ve göbek yağlarında, istenmeyen vücut şekillerine kalıcı çözümler getiren bir yöntem. Özellikle doğum sonrası oluşan yağlanmaları tamamen yok eden bu yöntem, son derece acısız ve herhangi bir yan etki bırakmadan uygulanmaktadır. Analiz sistemi ile yapılan yağ dokusunun boyutu ile ilgili ölçümler yapılmakta ve yağ dokularının kaç defada ve hangi formüllerle yok edileceği belirlenir. Vücuttaki yağlar sıvı haline dönüştürülerek, yok olmasını sağlıyor. Herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan yapılan bu uygulama sonrasında, günlük yaşantımıza kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Kalıcı ve kolay bir uygulama olan bu işlem sonrasında yenileme ve tekrar yağ oluşumu beklenmemektedir. Herhangi bir yan etkisi ve vücuda zarar veren bir etkisi bulunmayan MLS yöntemi, son derece mutlu edici sonuçlar vermektedir.


  mls-300x230.jpg


  Hastane ortamına gerek duyulmadan, ağrısız ve yan etkisiz yapılan bir uygulamadır. Kişilerin analiz edilen yağ miktarlarına göre uygulanan, ortalama 2 veya 3 seansta uygulanan bir sistemdir. Obezite rahatsızlıkları olan kişilerde, önce diyet ve egzersiz daha sonra da MLS uygulamasına geçiliyor. Bu uygulamanın en büyük özelliği ve faydası, hastanede yatmaya gerek görmeden uygulanması, ve sonrasında herhangi bir morluk ya da rahatsızlık hissedilmemesidir. Günümüzde en iyi ve de sağlıklı olarak yapılan bir uygulamadır. Zayıflama ve kilo vermek isteği artık günümüzde fiziksel bir görünümden çok, hastalıkları davet etmesinden dolayı rahatsızlık vermeye başladı. Şişmanlık gittikçe obeziteyi ve bir çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Kişiye özel zayıflama uygulamaları yapan ve kalıcı olarak yağlara veda etmemizi sağlayan, herhangi bir yan etki göstermeyen rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir.


  Sonuçlar, ilk uygulamada kendini göstermekte ve bu da kişileri motive edici bir güdülemeye gitmektedir.Yağ oranına göre, seanslar birden fazla olabilir ve kısa sürede vücut kendi şeklini almaya başlar. Şişman olmanın, bir çok hastalığa davetiye çıkardığını bilmeli ve kişiye özel olan bu programlı uygulamaları mutlaka denemeliyiz. Yaşımız ilerledikçe ve sık kilo alıp verilmesinden dolayı kaynaklanan, kollarda ve gıdı bölgesindeki yağlardan, sarkmalardan hiç bir diyet ve egzersizlerle kurtulamayacağımızı biliriz. Yapılan seanslarla, ve bu başarılı yöntem sayesinde, deforme olmuş ve kötü görünümlü yağ birikintilerinden kurtulmamız MLS yöntemi ile acısız ve ağrısız olarak tek çözüm yoludur. Hayatımız boyunca yaptığımız aç kalarak yaptığımız ve kısa süreli olarak bize fazla kilo ve kalıcı yağlarla geri dönen uygulamaları artık bir kenara bırakmalı, önce sağlık sonra estetik görünüm için MLS yönteminin yüzümüzü kalıcı olarak güldürmesine izin vermeliyiz.

  Alıntı.
   

Sayfayı Paylaş