'Mutlu aşk yoktur' demeyin

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve demirdoven tarafından 20 Mart 2017 başlatılmıştır.

 1. demirdoven

  demirdoven Member

  Mesajlar:
  826
  Aldığı Beğeni:
  17
  Ödül Puanları:
  18
  Klinik Psikolog Dr. Ayşe Bombacı 23 Mart Perşembe günü uzun süreli ve mutlu ilişkilerin sırlarını misafirlerle paylaşmak üzere Yaşam Akademisi’nin konuğu olarak Akbatı ziyaretçileriyle bir araya geliyor.

  Klinik Psikolog Dr. Ayşe Bombacı ‘Mutlu ilişkinin sırrı nedir?’ sorusunu irdelemek ve tartışmak üzere 23 Mart Perşembe günü saat 14.00’te Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında Akbatı ziyaretçileriyle buluşuyor. Çift ve aile terapisti unvanına da sahip olan Bombacı, gerçekleştireceği söyleşide, ilişkilerde birlikte çıkılan yolculuğun heyecanının kaybedilmemesi için gerekenleri, çiftlerin sorumluluklarını ve beklentilerini tartışacak.

  Birine âşık olmanın mutlu bir ilişki için iyi bir başlangıç olduğunu fakat ilişkide kalıcı mutluluğu sağlamak için bundan daha fazlasının gerektiğini söyleyen Bombacı, aşkın planlanamayacağını ama kişilerin nasıl bir ilişki yaşamak istediğini planlayabileceğini belirtiyor. Kişilerin ilişki yaşarken kendi dünyalarından vazgeçmemesi gerektiğini savunan Bombacı’nın ‘İlişkilerde Mutluluğun Formülü’ başlıklı söyleşisi 23 Mart Perşembe günü saat 14.00-16.00 arasında gerçekleşecek.


  Ayşe Bombacı

  Almanya’nın ünlü üniversitesi Heidelberg’de yüksek lisansını yapan Dr. Ayşe Bombacı, klinik psikoloji ve gelişim psikolojisi alanlarında uzmanlaştı. 2011 yılına dek Heidelberg Üniversitesi’nde çalışmalarını sürdüren Dr. Bombacı, 2015 yılı itibariyle Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde psikoterapist ve eğitmen olarak devam ediyor.
   

Sayfayı Paylaş