Oyun konsolları hakkında tavsİyeler

Konusu 'Oyun Konsolları' forumundadır ve al sanat tarafından 19 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. al sanat

al sanat New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gözlüktan Artık Sıkıldınız Mı?

Yanındaki bir durumu fark ettin mi?Arkadaşların kaç kişi gözlüklü?Daha genç çocuklar da gözlük takıyor.Siz de gözlük takıyor musunuz?

Gözlük takmak nasıl hissediyorsunuz?Bana göre gözlük takmak benim için çok rahatsız.Spor yaparken,gözlük sık sık düşüyor.Bazen de çok tehlikeli mesela basketbol oynarken veya futbol oynarken.

Bazılar lens takıyorlar fakat lens daha tehlikeli ve gözlerimize zarar veriyor.

Durumu değişmeyi düşünüyor musunuz?Gözlerimizi korumak için size birkaç tavsiye etmek istiyorum.İnşallah siz yararlanabilirsiniz.

1.Güneş ışığının altında kitap okumayın.

2.Araba yolculuğu zaman kitap okumayın.Pencere dışındaki manzaralar daha güzel.

3.Kitap okurken iyi oturmalısınız.Kitaptan çok yakın durmayın.

[​IMG][​IMG]

4.Çok bilgisayar oynamayın ve çok televizyon izlemeyin.

5.Daha egzersiz yapın özellikle dışarı çıkıp egzersiz yapın.

Şikayetler:

Çalışan insanlar: Ben de bilgisayar oynamak istemiyorum ama mecburum.

Erkekler:Ders çalışmaktan çok yorgunum.Bilgisayar oyunları oynamak çok hoşuma geliyor.Biraz stresten uzaklaşabilirim.

[​IMG][​IMG]

Bugünlerde neyi bulduğumu tahmin edin!!

İşte bu!Play Station!Dh.gate.com'dan aldım.

DH.gate.com Se7ensun

Fark ettim ki bununla oyun oynarken canımdan spor yapıyorum.Televizyon içindekileri takip ediyorum.Bilen insanlara göre ben oyun oynuyorum,bilmeyenlere göre ben dans ediyorum.Ne güzel bir şey değil mi?Hem oyun oynayabilirim hem spor yapabilirim.

Bir de televizyonun ekranı daha büyük,bilgisayardan televizyon az zarar veriyor.

Arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte oynayabilirsiniz.Mutluluk birlikte paylaşabilirsiniz.Bak sana!

Denemek İstemiyor musunuz?Fiyatlar da uygun!!!

HAYDİ BERABER OYNAYALIM!

Detaylı bilgi için TIKLAYIN:

Dhgate.com Se7ensun Çinli Yeni Elektronik Akıllı Satıcısı | Kameralar Fotoğraf Mağazası YAOMENG MALL tr.dhgate.com'da | Dhgate

Sayfayı Paylaş