Oyuncu Yetiştirmek İsteyenler İçin İdeal Antreman

Konusu 'Football Manager' forumundadır ve McClane tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. McClane

McClane Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    293
    Ödül Puanları:
    83
    <H2><H3></H3></H2>İçersinde hem as takım hem de genç takım için antremanlar vardır. Genç takım programını yedek takım yazdım ama aslı genç takım olacak kusura bakmayın. Kendim hazırladım her zaman taktik ve antremanımı kendim hazırlarım yakında takdiğimide paylaşmak istiyorum önce antreman ve yetiştirdiğim oyunculardan birkaç tane örnek bunlar icebergin görünen kısmı. [​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Aralarda yabancı oyuncular da gördünüz ve şaşırdınız doğal olarak. Onlar ne ayakdır ilk geldiklerinde ben de tam anlamamışdım ama tahminime göre sürekli olarak scout gezdirdiğim için scoutlar beğendikleri alt yapı oyuncularını benim takıma getiriyor, bir de 14-15 tane lig aktif olarak açık durumda onunda etkisi olabilir. 9. sezonumu oynarken takımım artık tamamen kendi yetiştirdiğim oyunculardan oluşmaya başladı.

İndirdiğiniz dosyadan çıkan programları belgelerimde bulunan Sports Interactive içindeki schedules klasörüne atmanız yeterlidir. Daha sonra oyuna girerek programlar--program düzenle-aç diyerek orada görünen programları uygulayabilirsiniz.

2. McClane

McClane Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    293
    Ödül Puanları:
    83
  3. Lé kATuVale

Lé kATuVale ALIKANKA007

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    263