Php Öğretme Garantili Ücretsiz Eğitim Videoları seti

Konusu 'ASP, Perl, Php, Html' forumundadır ve eyksel tarafından 4 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. eyksel

eyksel New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar millet; PHP Programlama dili ile ilgili sıfırdan farklı bir çizgide anlatım yapmak üzre eğitim videolarını çekip bu konuda başlığı altında yayınlayacağım. Eğitim yarıda kalırmı falan diye düşünenlere yarısından fazlası çekildi ve montaj beklemekte. Hafta iki gün Pazartesi ve Perşembe olmak üzere burada yayınlıyor olacağım. 3 tane hazır olan eğitim videosunu aşağı ya ekledim. Hep beraber keyifli öğrenmeler.

Bildiğini pekiştirmenin en güzel yolu öğretmektir.

Last edited: 4 Temmuz 2016
  2. eyksel

eyksel New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    7 numaralı ders yüklendi.

3. eyksel

eyksel New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

8 numaralı ders yüklenmiştir. bazı arkadaşlar merak edip soruyor. arkadaşlar allah sağlık verdiği müddetçe eğitimlerin yarım kalması söz konusu değil. Bu eğitimleri çekmemin benimde bildiklerimi tekrar etmem açısından muazzam faydası var. Peki sadece eğitimleri çekip yayınlayacakmıyız. Tabiki hayır öğrendiklerimiz ile uygulamalar yapacağız. Örneğin şimdi döngüleri gördükten sonra ve formlara göz attıktan sonra uygulamalarımız başlıcak.

Örneğin formlardan girilen sayıları toplama.
    Sayısal loto tahmin programı vb güzel uygulamalarımız olacak.

Bu eğitimlerin sonunda bir tane özel CMS yönetim panelli site oluşturacaz ve tamamen tüm kodlarını paylaşıcam. Herkes kendi sitesini öğrendiklerinle değiştirip tamamen kendine özgü tema ile kişiselleştirebilecek.

Ama sabırsız olmamak lazım. Bu ilk konular sıkıcı olabilir ama bu öğrendiklerimize çok ihtiyacımız olacak.

Dikkat ederseniz videolarda bir şeyi belki üç dört defa tekrarlıyorum. Amacımız sıfırdan programlama öğrenmek isteyenlere yardımcı olmak.

4. eyksel

eyksel New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    9 numaralı ders yüklenmiştir.

5. eyksel

eyksel New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları: