Redyellow'un Kervan'ı 2024 (13.09.2017) Yeme Bizi Çıavuşoğlu!!!

Konusu 'Türkiye' nin Sorunları' forumundadır ve redyellow tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. redyellow

redyellow Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    489
    Ödül Puanları:
    83

Şemdinlide yola kurulan patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 1 güvenlik korucusu şehit olurken, 1 askeri personel ve 2 korucu ise yaralanmış.

Şehide rahmet, yaralılara acil şifalar, ülkemizin, askerimizin, polisimizin düşmanı hainlere de LANET olsun.

ABD "Arakanda şiddetin artmasından ENDİŞE DUYUYORUZ" demiş.

Bak Bak Bak… endişe duyuyormuş!!

Tam BÜYÜK ŞEYTANA YAKIŞIR bir tavır.

Sadece laf üretiyorlar, güya vahşete karşı gibi davranıyorlar ama icraat sıfır!

Aynı şeyin tersi olsaydı, yani Müslüman iktidar Budist azınlığa bu vahşeti uygulasaydı abd, bm, batı şimdiye kadar çoktan müdahale ederdi değil mi?

UTANMAZ BUNLAR, İKİYÜZLÜ BUNLAR!

Gazetci Ahmet takan "2019 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde recep tayyip erdoğanın aday OLMAYABİLECEĞİ" iddiasını yazmış köşesinde.

Ben sağlık durumuyla ilgili bir sıkıntı olmadığı sürece erdoğan'ın adaylıktan vazgececeğini düşünmüyorum.

Fatih beyediye başkanı tarihi bir mescidi restore ettiklerini söylemiş ve eski-yeni görüntüsünü yayınlamış.

Fakat restorasyonun aslı ile hiç alakasının olmaması tepkilere sebep olmuş.

Bence de güzel olmamış, tarihi durumuyla hiç alakası yok yeni halinin, Tarihi görüntüsüne uygun olmalıydı, alalade bir yapı olmuş.

Hatta tarihi katletmişler bile denebilir.

Odtü-yol-ağaç katliamı tartışması devam ediyor.

Melih gökçek "kesilen ağacın iki katı ağaç dikilecek" demiş.

Gökçeği sürekli eleştiriyorum ama bu sözüne katılırım, daha önce de büyük gürültüler olmuştu yol çalışmalarında ama defalarca oralardan geçen ve gören birisi olarak söylüyorum ki gerçekten de yol geçen yerlerde öncekinden kat be kat daha fazla ağaçlandırma yapıldı.

Rekabet kurumu hac ve umre seyahatleri düzenleyen türsab ve acentalar hakkında REKABET soruşturması açmış.

Bir şey çıkar mı bilemiyorum ama gerek diyanet gerekse şirketler hac ve umrede HACILARI KAZIKLIYORLAR.

Bunlara yani hacıları kazıklayanlara THY'nı da ilave edebiliriz. Medine ve ciddeden çok daha uzak mesafedeki yerleri yarı fiyatına düzenleyen THY da bu soruşturmaya dahil edilmeli ve hacıları kazıklamalarının önüne geçilmeli.

Mhp lideri bahçeli abdde hakkında tutuklama kararı verilen eski ekonomi bakanı zafer çağlayan konusunda yine hükümete destek vermiş.

Halbuki mhp daha önce bu 4 bakan konusunda çok sert açıklamalar yapmış, tbmmde komisyonda aklanmalarına muhalefet etmiş ve komisyon kararına şerh koymuştu.

Hatta “Saat bedeli olan 240 bin euroyu Zafer Çağlayan’dan teslim aldım” yazılı belgeyi de mhp duyurmuştu.

Hemen her konuda 180 derece döndü mhp ve bahçeli.

Bu dönüşün sebebi ne sizce????

Ortadoğunun çıban başı, büyük şeytan amerikanın gayri meşru yavrusu İTrail denen terör yuvasının adalet bakanı "kurdistan devleti kurulsun" demiş.

Dün de bir generalleri "pkkyı terör örgütü olarak görmüyoruz" demişti.

Sırf ırkçılıktan dolayı, sırf filistin düşmanlığından dolayı İTrail yandaşlığı yapan Türkiye vatandaşlarına duyurulur.

ABD TÜRKİYEYİ İŞGAL EDECEK!

Bu iddia fatih altayının iddiasıymış.

Yok devenin nalı!

Son zamanlarda hiç gündem olamıyor fatih altaylı, o da böyle bir sallama yapayım belki gündem olurum diye düşündü herhalde!

Yayladaki bu yeşilliiğin, ormanın içine bu kazık gibi binayı diken vatandaş konuşmuş; Ailem çok kalabalık diyor, doğayı düşünerek böyle yaptık diyor.

Adam baya uyanık haaaa!

Tabi YERSENİZ!

Bu binayı yıkmazlarsa, yerle bir etmezlerse o belediyeye yazıklar olsun.

Kocaelindeki Erdoğana benzemeyen erdoğan büstü yerinden kaldırılmış.

Belediyelerin uğraştığı şeylere bakın Allah aşkına ya. böyle saçma sapan şeylerle uğraşacaklarına adam gibi vatandaşa hizmet edin, bırakın heykeli, büstü vs.

Ayrıca yaşayan siyasilerin, yaşayan insanların heykellerinin, büstlerinin dikilmesi çok saçma değil mi?

Bir de aklıma şu takıldı; Bu tip olaylarda yapılan masraf ne oluyor, kimden çıkıyor?

SENDEN, BENDEN!

Yap, at, yap, at.

At ağanın cep ağanın nasıl olsa!

Ve yine ayrıca şu büstün çirkinliğine bakın, bunu yapanların, yaptıranların, oraya dikenlerin gözleri kör mü acaba?

Erdoğanın yerinde ben olsam “hakaret” davası açardım bunlara!

Ortadoğunun çıbanbaşı, büyük şeytan abdnin gayrimeşru çocuğu terör yuvası İtrailli generalin sözleriyle ilgili haberler devam ediyor.

PKK TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL diyor.

Ortadoğunun İSTİKRARI için BÜYÜK KÜRDİSTAN KURULMALI diyor.

pKAKA ve İTRAİL!

Ne demişti atalarımız: İT İT'İ ISIRMAZ!

Türkiye/Almanya arasındaki silah satışı polemiği devam ediyor.

Türkiye olarak Almanyaya bağırıp çağırıyoruz silah satmıyor, satışı durduruyor diye.

Bir tarafdan da dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu "Kendi helikopterimizi, kendi savaş uçağımızı YAPIYORUZ" demiş!

Siz inandınız mı buna?

Ben İNANMAK İSTİYORUM ama maalesef inanamıyorum!

Ya Allah aşkına nasıl inanayım:

Madem kendi savaş uçağımızı, helikopterimizi yapıyoruz ne diye almanya ile kavga ediyoruz silah satmıyorsun diye?

Madem kendi savaş uçağımızı yapıyoruz; Ne diye trilyonlarca para verip rusyadan S400 alıyoruz!

SAVAŞ UÇAĞINI yapan her türlü silahı yapar!

Yeme bizi sayın çavuşoğlu!

Kader Katibi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş