Redyellow'un Kervan'ı 2041 (05.10.2017) Şehitler...Şehitler!

Konusu 'Türkiye' nin Sorunları' forumundadır ve redyellow tarafından 5 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. redyellow

redyellow Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    516
    Ödül Puanları:
    113

Şehitler….

Şehitler…

Maalesef hemen hergün şehit haberi geliyor, şehit haberiyle başlıyoruz.

Dün hakkaride pkakalı hainlerin askeri aracın geçişi sırasında EYP'yi infilak ettirmeleri sonucu 4 askerimiz şehit, 4 askerimiz de yaralı.

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun, yaralı askerlerimize şifa diliyorum.

10 eylül tarihinde içişleri bakanı "İHA'larla teröristlerin kol saatlerinin markalarını dahi görecek kabiliyetteyiz" demişti.

Yine Süleyman soylu 10 gün kadar önce "'İHA'larla yaptığımız operasyonlarda bir şehit bile vermedik' demişti.

Güzel, umut verici, moral verici açıklamalardı.

Ama sadece son bir haftada 20 civarında askerimizi şehit verdik, Allah aşkına bu nasıl bir iş?

Yöneticilerimiz, ilgililerimiz konuştukca şehit haberi daha fazla gelmeye devam ediyor.

YETER YAHU YETER!

SAVUNMA BAKANI Birleşmiş Milletler (BM) adına Mali'de görev yapan iki askerin kaza sonucu yaşanan patlama nedeniyle yaşamını yitirmesinde siyasi sorumluluğu bulunduğu gerekçesiyle İSTİFA ETMİŞ!

Durun durun!

Türkiyede değil bu olay, Hollandada olmuş!

Türkiyede böyle bir şeyin olmasının imkanı yok zaten değil mi?

Sayıştay raporuna göre Erdoğanın sarayının yıllık temizlik gideri 2 MİLYON TL.

Ve diğer harcama kalemlerinden de bahsediliyor.

Tek kelime ile İSRAF diyorum.

Yine aynı rapora göre Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın maaşı 2016 yılında 43 bin 750 TL’den, 49 bin 250 TL’ye çıkmış.

Erdoğan, 2017 bütçesine göre ise 53 bin 300 TL aylık alacakmış.

2015 sonu ile 2017 maaşı arasında yaklaşık 10 BİN TL fark var!

Asgari ücretlinin maaşı 100 lira artsın mıııııı artmasın mıııııı, çalışana-emekliye yüzde 3,5 mü verelim yoksa 4 müüüüü diye göbekleri çatlayanların maaşlarına bakın!

Vah Türkiyem vah!

Bu aralar İranla pek bir sıkı fıkıyız.

Genel kurmay başkanı iranda, C.başkanı Erdoğan İranda.

Erdoğan'a suikast davasında karar açıklandı. Gökhan Şahin Sönmezateş ile birlikte 34 sanık hakkında 4 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmiş, Eski yarbay Hüseyin Yılmaz beraat etmiş.

Bu görüntü SİSDAĞI YAYLASIndan.

Mantar gibi oraya buraya dağılmış yüzlerce ev.

Bizim köylerde bırakın yaylaya, ormana ev yapmayı köyün içindeki yapılı evi tamir ettirmek için bile bir sürü yerden izin, ruhsat alınırken buralara bu evler nasıl bu kadar rahat yapılmış???

İçişleri bakanı süleyman soylu TEK TEK YIKILACAK demişmiş buralar için.

Ama benim buna hiç inanasım gelmiyor nedense!

Bu inanılmaz görüntü Antalyada.

Köpeği öldürüp patilerinden tel örgüye asmışlar.

Yuh olsun artık yahu.

Ben de sevmiyorum köpekleri, sokaklarda, parklarda çok fazla sayıda köpek gezdirilir oldu, etrafı pisletiyorlar, çocukları korkutuyorlar ama her ne olursa olsun bu şekilde bir şey tasvip edilebilir mi?

Rahatsız olduysanız şikayet edin yahu.

UNUTMAYIN: MERHAMET ETMEYEN MERHAMET EDİLMEZ!

Yazıklar olsun.

Melih Gökçekin yerine şu anki Altındağ belediye başkanı veysel tiryakinin geleceği iddia ediliyormuş.

Şimdi gelir mi bilemiyorum ama ilk yerel seçimlerde bence akpnin ankara büyükşehir belediye başkan adayının veysel tiryaki olması büyük ihtimal diye düşünüyorum kişisel olarak.

O zamana kadar büyük süprizler vs. olmazsa benim tahminim bu yönde.

AKP'li Gökçek: Ümmetin lideri Erdoğan'dır.

CHP: Ümmetin lideri Peygamberlerdir.

Allah aşkına buna nasıl bir yorum yapayım???

YORUMSUZ diyeyim, yorumu siz yapın!

NOT: Bir hafta kadar şehir dışında olacağım, şöyle bir İZMİR civarında gezmeyi düşünüyorum. Allah izin verirse bir hafta sonra görüşmek umuduyla.

Lé kATuVale bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş