Redyellow'un Kervan'ı 2070 (14.11.2017) Bush da kandırmış!!!

Konusu 'Türkiye' nin Sorunları' forumundadır ve redyellow tarafından 14 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. redyellow

redyellow Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    534
    Ödül Puanları:
    113

AKP meclis başkanlığı için mevcut başkan ismail kahramanı TEKRAR aday gösterecekmiş.

Ancak bu konu akp genel başkanı erdoğanı sorulduğunda "BEN DE SİZLERDEN ÖĞRENDİM, bana düşen hayırlı olsun demek" gibi son derece dikkat çekici bir söz söylemiş.

Ne yani akp meclis başkanlığı gibi ciddi bir konuda akp genel başkanının haberi, bilgisi vs. olmadan mı hareket ediyor???

Yok artık!!!

Erdoğanın bu çıkışı acaba Kahramanı adaylıktan vazgeçirtir mi?

''Fetullah Gülen benimle görüşmek için 5 milyon TL teklif etti''

Bunları söyleyen doğu perinçek.

Beyaztv de bir programa katılmış ve 1996 yılında böyle bir şeyin olduğunu söylemiş.

Perinçek bu aralar pek rağbette, çok da konuşuyor, ne kadarı doğru ne kadarı eğri bilemiyoruz.

Yorumsuz aktaralım.

Irak merkezli şiddetli bir deprem oldu önceki gün, Türkiyeden ve irandan da hissedildi, Türkiyede can kaybımız yok şükür ama iranda ve ırakda yüzlerce can kaybı var.

Ve maalesef BİZİM ÜLKEMİZDE bu deprem için yukardaki yazıları yazan İNSANLIKTAN NASİPLERİNİ ALMAMIŞ İKİ AYAKLI YARATIKLAR VAR!

Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyor bunlar, nasıl böyle acaipleşiyor bunlar anlamak mümkün değil. Bu yaratıklarla aynı havayı almaktan insan utanıyor.

Binali yıldırım abdye gitmişti, orada cnn televizyonuna konuşmuş.

"BİZ BUSHA İNANDIK; SORGULAMADAN AFGANİSTAN'A ASKER GÖNDERDİK" demiş.

Birincisi bunları kandıranlar kervanına abd de eklenmiş oldu.

Bizimkileri Bush da kandırmış yani!

İkincisi darbenin arkasında fetö var, bize iade edin diyorlar, abd de delil istiyor, abdnin delil isteğine "Amerika bu saldırının arkasında El-Kaide var, El-Kaide sorumlu dedi. Kimse ABD’ye El-Kaide’nin yaptığına dair delil var mı diye sormadı" diye cevap veriyor.

İyi de bu sözler aynı zamanda "bizim elimizde DE sizin el kaide olayında olduğu gibi delil vs. yok, aynı sizin gibiyiz" anlamına gelmez mi?

İadesini istediğiniz bir kişiyle ilgili böyle konuşma olur mu yahu??

Bunlar hakikaten ne söylediklerini de bilmiyorlar.

Üçüncüsü siz hiç sorgulamadan, delil vs. var mı demeden yardım göndermişseniz o kusura bakmayın ama bizim saflığımızdandır, sorsaydık kardeşim.

Akpnin DERİN yazarlarından abdulkadir selvi "AK Parti hiç bu kadar Atatürkçü olmamıştı. Ey yüzde 50 artı 1, nelere kadirmişsin." diye yazmış.

Bunu da yorumsuz geçelim!!

1994 yılında sınır karakolunda vatani görevini yaparken firar ettiği iddiasıyla Suriye topraklarında vurulan ama FİRAR ETTİĞİ gerekçesiyle şehit sayılmayan hatta vatan haini denilen piyade er Nihat Özcan'a tam 24 yıl sonra şehitlik unvanı verilmiş.

Gerçekten çok ilginç bir haber.

Kader Katibi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş