Saçlarına dikkat et!

Konusu 'Geyik Muhabbeti' forumundadır ve al sanat tarafından 13 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. al sanat

al sanat New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ŞIK GİYİYORSUNUZ AMA HALA GÜZEL OLMUYORSUNUZ?

Çin'de bir atasözü var:"Kız sevdiği kişilere kendini süsler."Günümüzde sadece kız değil,erkekler de güzel olmayı çalışıyorlar.AVM'de her gün yeni elbise ler alanlar var.Herkes her gün çok şık giyiniyor.Kızlar her gün dört dörtlük makyaj yapıyorlar.

"Hayır,ben dışarı çıkmayı sevmiyorum.Makyaj yapmaktan nefret ediyorum.Makyajsız da çok güzelim."Benim gibi düşünmeyenler var mı?Bence eğer erkek arkadaşım beni seviyorsa,bunula ilgilenmiyor.Ben üç ay önceye kadar hala öyle düşünüyordum.

Ama bir gün sevdiğim bir erkeğe rastlandım.Sonra birbirimizi aşk olduk.Her defa onunla randevulaşırken,ben canımdan güzel olmak istiyorum.Size gizli bir sır söyleyim.Yalnız kalırken birkaç gün saçımı yıkamayarak dışarı çıkmıyordum.Erkek arkadaşım dış güzelliğine önem vermemesine rağmen şimdi her iki gün saçımı yıkıyorum.Çünkü kendimi en iyi durum ona göstermek istiyorum.

Şimdi ben de başka kızlar gibi şık olmayı çaba gösteriyorum.Fakat fark ettim ki biz saçımız yıkasak dahil saçımızdan hala memnun kalmıyoruz.Bazılar saçın kalitesi iyi değil,bazılar saç tarzı onlara uygun olmuyor.

Bir de bazılar güzel elbiseler giyiyor ve birbirine uyan ayakkabılar seçtiler lakin garip görünyorlar.Niye!?Burada şunu vurgulamak istiyorum. Hakikaten biz saçlarımızı önemsemiz gerekiyor. Burada sizinle birkaç tavsiye paylaşayım.

Yediğimiz şeyler saçlarımızı da etkiliyor.Mesela susam(kara), ceviz, ıspanak, havuç vb. Şöyle şeyler saçımızı daha karalaştırabilir ve saç dökmeni engelleyebilir.

Biliyoruz ki bazen vücudumuz masaj gerekiyor.Aslında saçlarımız da masaj yapmak ihtiyaç duyuyor.Şimdi internette tarak saç fırçası vardır.Çok ucuz.Bana göre her kızın çantasında en az bir bulmalı.

BURADA ALABİLİRSİNİZ:

[ Vanemai Toptan 2016 Güzellik Outlet Tarak Saç Fırçası Tarak Masaj Saç Fırçası Detangling Detangler Kalitesi Saç Tarak Anti Statik Şekillendirici Aracı, Tr.Dhgate.Com'da $5.02 | Dhgate ]

En son ve çok önemli bir nokta! İyi bakım lazım!Kaliteli şampuan ve saç bakım kremi kullanmalıyız.Aynı zamanda kuaförde saç bakım yapmalıyız.Öyleyse şampuanın ve saç bakım kreminin etkiler görebilirsiniz.Yoksa da israf ediyoruz.Eğer daha güzel olmak istiyorsanız,fönçekebilirsiniz.Ama saç bakım makinesine de dikkat etmelisiniz!!!

Vanemai işte tam da bu noktalarda ihtiyacınıza yetişiyor!

Vanemai şeylerin KALİTELERİ İYİ OLUYORLAR HEM DE UCUZ OLUYORLAR!

Detaylı bilgi için TIKLAYIN:

tr.Dhgate.com Çinli Makyaj Satıcısı | Nano Saç Bakım Makine Mağazası vanemai tr.dhgate.com'da | Dhgate

2. Teknogunay

Teknogunay New Member

Aldığı Beğeni:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Çok iyi bir anlatım..

Sayfayı Paylaş