Satılık DARKORBİT TR2 hesap ! 18 lwl !

Konusu 'Online Oyunlar' forumundadır ve BLACKFOREVER tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. BLACKFOREVER

BLACKFOREVER New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    18 LWL full goliaht , turuncu , 800 bin küsür uridyum var gemimde , 3 yüzük kurmay albay , sıralamada ilk 80 de , 670 küsür milyon tp var , 3 kapıda açık , Beyazı bol , vip üye , indirim avantaj paketi aklınıza ne gelirse gemide mevcut . 6 milyona yakın şeref var . Şirket eic , 28 alfa , 12 beta , 5 gama yapılmıştır , tanınan ve bilinen bir gemidir . Satma sebebim oyunu bırakıyorum değerli arkadaşlar ! İstediğim fiyat pazarlıksız : 650 YTL ilgilenen arkadaşlar TR2 de EİC ts sine gelsinler (Vampirlerin takıldığı ts ). Msn vermiyorum telefonda vermiyorum niyeti ciddi alıcılar arar bulur . TS de VADRİGAR isimli kişiyi bulsunlar ( satılan hesabın adı vadrigar değil yanlış anlaşılmasın ) Gemi sürekli online halen kasılmakta bu arada . GEMİ GEÇMİŞİ ÇOK TEMİZDİR PUSHİNG V.S. YOKTUR DİLEYEN ADMİNE İNCELETTİREBİLİR HESABI , ZATEN TS YE GELDİĞİNİZDE KİMİN GEMİSİ OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ .
  2. tzk

tzk New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: Satılık DARKORBİT TR2 hesap ! 18 lwl !

fiyatı çok almam
  3. BLACKFOREVER

BLACKFOREVER New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Almayabilirsin forum kirliliği yapma oke !
  4. illlll

illlll New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

bennnnnnnnnnn alıom carrr cokkk ucuzzzzzzzzzz msn ekle guzelbaris100@hotmail.com

Sayfayı Paylaş