Son Dakika!! Muhsin Yazıcıoğlu ÖLDÜ !

Konusu 'Güncel Olaylar' forumundadır ve Nokta [.] * tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Nokta [.] *

Nokta [.] * Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    494
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG]İHA İDDİASI: Muhsin Yazıcıoğlu ÖLDÜ!!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    İHA muhabiri İsmail Güneş helikopterde bulunan kendisi hariç herkesin öldüğünü söyledi.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Büyük Birlik Partisi(BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu Kahramanmaraş'tan Yozgat'a götüren helikopter Yerköy yakınlarında düştü..

İHA MUHABİRİ: BEN HARİÇ HERKES ÖLDÜ
    iha.com.tr'nin iddiasına göre; haber takibi için helikopterde bulunan İHA muhabiri İsmail Güneş yaralandı. Helikopkerin BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıdığı belirtiliyor. İHA muhabiri İsmail Güneş helikopterde bulunan kendisi hariç herkesin öldüğünü bildirdi.

MUHABİR AĞIR YARALI
    Güneş'le kurulan telefon bağlantısında kendisinin de ağır yaralı olduğu öğrenildi. Telefon bağlantısı kurduğumuz İsmail Güneş yaşadığı dehşeti ağır yaralı olduğu halde anlattı.

İŞTE TELEFON GÖRÜŞMESİNİN DEŞİFRESİ
    iha.com.tr: İsmail neredesiniz?

İsmail Güneş: Maraş yakınlarındayız herhalde

iha.com.tr: Durumun nasıl?
    İsmail Güneş: Ayağım kırık, kanamam var. Helikopterde benim haricimde 6 kişi vardı.
    iha.com.tr: Kazada ölen var mı?

İsmail Güneş: Ben hariç herkes öldü

Muhabirimiz İsmail Güneş ile irtibat kurduğumuz telefon aracılığıyla helikopterin yerini belirleme çalışmaları yapılıyor.

Ankara'dan şuanda ambulans helikopter kazanın yaşandığı bölgeye hareket etti.
    KAYNAK
    ALLAH RAHMET EYLESİN.. [​IMG]

Last edited: 25 Mart 2009
  2. Street_Racer67

Street_Racer67 Firari

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    596
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Son Dakika!! Muhsin Yazıcıoğlu ÖLDÜ !

Allah Rahmet Eylesin...

3. kralsuskun

kralsuskun Misafir

bu haber daha kesinleşmedi ekipler şuanda yeni ulaştı...... ama ümit yokki gibi öldürüldü gibi geliyor bana inşallah yaşıyordur..

4. insomniac

insomniac Misafir

inş. yaşıyordur......

5. 1ömürlkmisafir

1ömürlkmisafir Fani

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    275
    Ödül Puanları:
    83

Simdi Tvlere Baktım Allah'a Sükür Yasıyormus:) Yani Öldü fln Yok.

6. Kurt Cobain

Kurt Cobain New Member

Aldığı Beğeni:
    287
    Ödül Puanları:
    0

benim biLdiğim kadarıyLada yaşıordu ..

7. ۰ĸєηji_вατusλγ

۰ĸєηji_вατusλγ New Member

Aldığı Beğeni:
    61
    Ödül Puanları:
    0

Allah razı olsun ya,hakikaten üzülmüştüm öldü deyince...

Çok büyük geçmiş olsun...

8. R1sk

R1sk Misafir

Ölmedi şükr . . . .

9. VeLeD-i MeTaL

VeLeD-i MeTaL Misafir

Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'na ulaşıldığını bildirdi.

Bilici yaptığı açıklamada, “Bana gelen bilgilere göre, kurtarma ekipleri olay yerine ulaştı. Muhsin Yazıcıoğlu yaralı, şuuru açık. Arkadaşlar kendisini hastaneye ulaştıracaklar. Henüz hastaneye kaldırılmadı” dedi.

Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterin, Kahramanmaraş'tan Yozgat'a giderken Kayseri Erkilet Havaalanı'nda yakıt ikmali yapacağı öğrenildi.

Yerel Kanal 46 Televizyonu'ndan alınan bilgiye göre ise, BBP lideri Yazıcıoğlu'nu, Göksun yakınlarındaki Çardak bölgesinde polisler buldu. Ambulans beklenmeden, Muhsin Yazıcıoğlu hemen Göksün Devlet Hastanesi'ne götürülmek üzere yola çıktı.

Kesin bir bilgi olmamasına rağmen ölmediği söyleniyor. Ki ölseydi eğer tüm haber sitelerinde flaş haber olarak geçerdi.

Bu da DHMİ'den yapılan açıklama;

AA muhabirinin Ulaştırma Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre, saat 13.30'da Kahramanmaraş'tan hareket eden Yazıcıoğlu ile 5 kişinin bulunduğu özel helikopter ile Yozgat'ın Yerköy ilçesi yakınlarında temas kesildi.

Bunun üzerine teknik ekiplerin yaptığı araştırmada helikopterin Yerköy yakınlarında bir dağın eteğine düştüğü anlaşıldı.

Helikopter pilotunun, 112 Acil Yardım'ı aradığı, kazada yaralananlar bulunduğunu belirterek ambulans istediği öğrenildi.

Kazada, Yazıcıoğlu'nun da aralarında bulunduğu 5 kişi yaralandı. Bölgeye ambulansların sevk edildiği bildirildi.

10. ۰ĸєηji_вατusλγ

۰ĸєηji_вατusλγ New Member

Aldığı Beğeni:
    61
    Ödül Puanları:
    0

TOPÇU: GENEL BAŞKANIN DURUMU İYİ

BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu, düşen helikopterin bulunduğu yere ulaşıldığını açıkladı. Topçu, Kayseri Valisi'nin kendisini aradığını ve helikopterde bulunanların ciddi bir sağlık sorunu olmadığını kendisine ilettiğini kaydetti. Topçu, Yazıcıoğlu'nun büyük bir ihtimalle Kayseri Devlet Hastanesi'ne götürüleceğini belirtti. BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'n da içinde bulunduğu helikopter Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi yakınlarında düştüğünü ifade eden Topçu, şu an itibariyle helikopterin düştüğü alana ulaşıldığını ve yaralıların hastaneye kaldırılmadığını açıkladı. Topçu, helikopterin yerinin cep telefonu sinyalinden belirlendiği belirtti. Topçu, Yazıoğlu'nun seçim döneminde ilk defa helikopter kullandığını ve helikopterin partililer tarafından kiralandığını dile getirdi. Yazıcıoğlu'nun içinde bulunduğu helikopterin düştüğü haberini alan yüzlerce BBP'li parti genel merkezine geldi. Haber sonrasında partinin telefonları kilitlendi. (CİHAN)

11. Nokta [.] *

Nokta [.] * Well-Known Member

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    494
    Ödül Puanları:
    113

Asılsız Bi Habermiş..Neymiş Kilitmiş.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş