stardoll hileleri

Konusu 'Soru - Cevap Bölümü' forumundadır ve Misafir tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Misafir

Misafir Misafir

Cevap: stardoll hileleri

oncelıkle uye gırısını yap mervechampion nıcklı kızın suıtıne gel hedıye gonder sora tekrar uyelık cıkısı yap ve tekrar gırdıgınde suıtınde 2 canta gorıceksın;);););)
  2. Misafir

Misafir Misafir

ayda bi kere dergiye gir orda seçeneklerde animalstic gibi bi şey var ona bas sonra orda hayvanlar çıkıcak ordan da en son hayvana tıklayın beni evlat edin e tıklayın suitinize bakın bakalım.. (gerçek tir bende var (file_139) ) bu kadar...
  3. Misafir

Misafir Misafir

hediye gönerin
  4. Misafir

Misafir Misafir

Stardoll hileleri:
    hilar adlı kişinin suitesine gir hediye gönder 2. gün yine 3. gün yine 4. gün yine hediye gönder 10000 dolar geliyo.
    bi de beyzanur_cin adlı kişinin suitesine gir en yüksek puanı ver 2.gün yine ver 3.gün yine 4.gün yine 5.gün yine bi de :)

- hilar'a son gün en yüksek puanı ver suitende bak ne göreceksin ;)

-beyzanur_cin'e de son gün hediye ver suitende kocaman bir renkli oda göreceksin . Bunlar doğru ister inanın ister inanmayın siz bilirsininz ben olsam bu fırsatı kaçırmazdım ben bile denedim oldu şuan paramdan dolayı ücretsiz süperstarım iyi eğlenceler...
  5. Misafir

Misafir Misafir

stardollda seankal die birisine gir hediye yollaaa 5 gün puanınız 40 puan aryıo starpoint fazla oluo inamazsınız ama ben öteki kulanıcımdan yaptım ve çok fazla oldu starpointt
  6. Misafir

Misafir Misafir

cancanım dergi stardolldan bahseden bir site suit senin stardoll sayfan anladın mı yoksa bidaha mı anlatim
  7. Misafir

Misafir Misafir

starpoint deil star para kazanıyosun tebrikler
  8. Misafir

Misafir Misafir

süperrrrrrrrrrrr
  9. Misafir

Misafir Misafir

morecheaper adlı bir kişiye hyediye gönder suitinde sana çanta elbise ayakkabı ve başka bir çok şey gelsin diğerlerine inanmayın
  10. Misafir

Misafir Misafir

bana stardoll hileleri lazım popilerim ama lazım sadee buuu
  11. Misafir

Misafir Misafir

suit kendi evin demek
  12. Misafir

Misafir Misafir

suitine git bir iki hafta her gün gir sonra orada bir kaverengi kutu belirir onu 2 gün sonra aç tammm 20 tl gelir :))
  13. Misafir

Misafir Misafir

neye inananacagımı şaşırdım yaaaaa
  14. Misafir

Misafir Misafir

yeni hesap aç kendinin eski hesabını kaydet yeni hesabı kapat eski hesabı aç ordan
    kendi yeni açtığın hesabı kabul et .sonra yeni hesabı aç ordan ismini yaz gir bölümüne orda hediye resmi var ona tıkla ordan hediye seç yolade ordan kapat eski hesaba gel bu kadar.
    açıklaması:kıyafet olmuyo ama eşya oluyo denedim hem zaten star doll açması kolay...
  15. Misafir

Misafir Misafir

cole ve dylan ark demek stardollda dylan sprouse ve cole sprouseye arkadaşlık isteği yollayınca iki dolar gelio demek istemiş arkadaş :D
  16. sevimli_kc

sevimli_kc Misafir

B€DAVA eŞYA NAsIL ALıCAm????
  17. kollina_234

kollina_234 Misafir

bnim dollarım kalmadı nası kazanıcam hergün giriyorum ama bazen gelioo we bn hiçbi hileyi yapmayı başaramıyorm mesela bedawa t-shirt we bedawa poster kazanmak için dergiye sinemaya sonrada suitine git diyo yaptm ama suitimde ne poster nede t-shirt wardı :(
    ((dergide hiç bişeye bakmadan , sinemayı izlemeden suite gittim))
  18. Misafir

Misafir Misafir

arkadaşlar nasıl oldunuz ben yapamadım bir sürü şey istiyo tlaefon gibi
  19. Misafir

Misafir Misafir

twilight kıyafetlerini nerde bulabilirim?
  20. Misafir

Misafir Misafir

"Stardoll hileleri:
    hilar adlı kişinin suitesine gir hediye gönder 2. gün yine 3. gün yine 4. gün yine hediye gönder 10000 dolar geliyo.
    bi de beyzanur_cin adlı kişinin suitesine gir en yüksek puanı ver 2.gün yine ver 3.gün yine 4.gün yine 5.gün yine bi de

- hilar'a son gün en yüksek puanı ver suitende bak ne göreceksin

-beyzanur_cin'e de son gün hediye ver suitende kocaman bir renkli oda göreceksin . Bunlar doğru ister inanın ister inanmayın siz bilirsininz ben olsam bu fırsatı kaçırmazdım ben bile denedim oldu şuan paramdan dolayı ücretsiz süperstarım iyi eğlenceler..."

Buna sakın inanmayın salak kendi adını vermiş ona oy vermenizi sağlamaya çalışıyo ggeerrii