:.:Telekinezi hakkında bilgisi olanlar buyrun içeri:.:

Konusu 'Metafizik - Bilimkurgu - Mitoloji' forumundadır ve вαтυнαη∂єнα tarafından 3 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. dilosssss

dilosssss New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: :.:Telekinezi hakkında bilgisi olanlar buyrun içeri:.:

telekineziyi herkes yapabilir psi-wheel en alt seviye gelismek için bu konunun uzmanları kapak çalısmasını önerio.bir içeceğin kapağını ters bir sekilde yere koyuosn onun ortasındaki çıkık noktaya odaklanıosun.amacı hareket ettirmek değil konsantrasyon.ondan sonra psi-ball yapabilirsin.

2. seda.sndr

seda.sndr Işıl...

Aldığı Beğeni:
    26
    Ödül Puanları:
    28

Bende geçen sene uğraşıyordum..Ancak çok ilgilenemedim..Tekrar aklıma getirdin çok teşekkürler.

3. Chance

Chance Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    185
    Ödül Puanları:
    63

nedense psi-topu daha yapan görülmedi :)

ispatı olmayan şey yoktur.

4. Zamnest

Zamnest Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    8

aslında bunu yaptım diyenlerde kanıtlayamıyorlar rüzgar veya göz yanılması gibi şeyler olmadığının ispatı yok:rolleyes:

5. Chance

Chance Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    185
    Ödül Puanları:
    63

zaten bu iddiacıların hiç biri bilimsel ortamda gözlem sırasında gerçekleştirememiş, hala ortalığa çıkıyolarya psi-top diye ne diyim :D

6. izafet uye

izafet uye Misafir

bn telekineziye yeni başldım.inanmayanlar için söylüyorum.telekinezi gerçekten mümkün.bende başlarda inanmazdım ama beyin gerçekten mikrodalgalar yollayarak cismi hareket ettiriyor.burda cisim durduk yere hareket etmiyor.onu hareket ettiren sizin kontrolünüzde beyninizden giden mikrodalgalardır.sadece onu kullanmak önemlidir.

ayrıca bn rüzgarsız ortamda cisimden 1,5 metre ilerden cismi hareket ettirebiliyorum.

7. Ezgi7141

Ezgi7141 New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Konu ve yorumlar oldukça eski ama hala takip edenler için birşey söylemek istiyorum. Şu psi wheel olayı ; aslında son bir kaç saat önce denemeye başladım. İlk seneler önce duyduğumda ellerin ısısından statik elektriklenmeden alakalı falan diye düşünmüştüm. Bugün deneyene kadar da elle hakkındaki düşüncem devam etti. Kağıt silgi iğne masanın üstünde,40-50 cm uzağımda, hava akışı çok az ve ellerimle mekanizmayı çevrelemedm. Dikkat ettiyseniz çevrelemedim dedim. Ellerin etkili olup olmadığını merak ettim . Yaptığım tek şey ; zihnimi boşaltmak oldu. Zihnini kısa süreli yani 10-15 saniye dahi olsa boşaltabildim , ellerim ceplerimdeydi ve mekanizma hiç titremediği halde saat yönünde kkısa kısa dönmeye başladı. Tam tur değil öyle kosa kısa .. Sonra zihnimden tam tersi dönmesini istedim yani kendi istediğim yere dönecek mi bakalım dedim , saat yönüne doğru hızlanmaya başlayacakken bir odaklanıyprum ters yönüne yavaş dönüyor sanki inatlaşır gibi saat yönüne devam ediyr ben yine aynı.. Sanki ortada bir enerji var ben bir yere itiyorum karşımdan başkası diğer yana itiyor gibiydi. Bunlar son bir kaç saatte oldu. Hadi dedim burnumdan falan hava çıkıyor da dönüyor , birazz daha uzaklaştım, nefesimi tuttum. Mekanizmaya odaklandm ama birşey olmadı. Olmadı etmedi derken zihnimde kısa süreli bir boşluk oldu ve aynı itme olayı gerçekleşti. Nasıl olduğu hakkında pek de bir fikrim yok. Yalnız başımı çok ağrıttı , ensem uyuştu resmen ..

Lé kATuVale bunu beğendi.
  8. Lé kATuVale

Lé kATuVale ALIKANKA007

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    627
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler Ezgi ..

Sayfayı Paylaş