Top 10 En Güçlü Ülkeler

Konusu 'Komplo Teorileri' forumundadır ve Nev Can tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Nev Can

Nev Can Lider

Aldığı Beğeni:
    69
    Ödül Puanları:
    48
    Top 10 En Güçlü Ülkeler

[video=youtube;wgHK6nxXQuU]http://www.youtube.com/watch?v=wgHK6nxXQuU[/video]

Asker Sayılarına Gore 10 Ülke

[video=youtube;IteJNatOV8E]http://www.youtube.com/watch?v=IteJNatOV8E[/video]

En Güçlü 10 Müslüman Ülkesi

[video=youtube;tdJzH6jCzCo]http://www.youtube.com/watch?v=tdJzH6jCzCo[/video]

Emeğe saygı ... Nev Can

1 person likes this.
  2. Ezi0

Ezi0 Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    43
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Top 10 En Güçlü Ülkeler

1. En güçlü Müslüman ülke İrandır. Kimse karışmasa İran 4 saatte Ankaraya girer. Bence Türk ordusundan bir şey olmaz.

3. romeo_

romeo_ hrkse slm

Aldığı Beğeni:
    131
    Ödül Puanları:
    63

neye göre söylüyorsun bunu. kaç kez girdin içine o ordunun . neleri var neleri yok nereden biliyorsun. eğer yapabilselerdi (yeseydi ) çoktan yaparlardı , girerlerdi ankaraya. dünyanın en iyi ordularından biridir türk ordusu . adı yeter yüreği yeter. ama ordunun içindeki türk genci kendine güvenmiyosa, korkaksa ayrı tabi

4. brk.trk

brk.trk Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

Dünyanın en güçlü 3. ordusu olupta Müslüman Devletlerin en güçlü ordusu olamadık mı :D çözemedim gitti :)) Biraz mantıklı düşündüğümüzde eğer dünyadaki ülkeler arasındaki en güçlü 3. orduya sahipsek ve bizden önce gelen başka bir müslüman devlet yoksa en güçlüsü bzizdir yane haksız mıyım? :S

babawatch bunu beğendi.
  5. Ezi0

Ezi0 Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    43
    Ödül Puanları:
    48

Dünyanın en güçlü 3. ordusu olduğuna inanmıyorum ki müslüman orduların en güçlüsü olduğuna inanıyım. Ha mohaç meydan savaşı yapsaydık olurduk. :D bence şuan teknoloji konuşur.

6. Ezi0

Ezi0 Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    43
    Ödül Puanları:
    48

Ben girmedim o girenlerin söylediğine göre silahlar ve araçlar çok kötüymüş.
    reo kamyonları herkes bilir ordumuzun %40 lık motorlu araçları bunlardan oluşuyor.40-50 yıllık araçlar.
    1936 model 105 lik obüsler
    Makineli tüfeklere gelince mg-3 ler amerikanın 2. dünya savaşından sonra envanterinden kaldırdığı bir silah.
    f -16 ların sinyalle kitlenebildiğini dolayısıyla ABD nin bu yüzden rahatça bu uçakları bize verdiğini duymuştum..
    Piyadenin temel silahı G-3 piyade tüfeği..4 şarjör boşalttımı şişiyormuş.. beklemek lazım..
    Hayalet uçağımız yok
    f-18 f-14 f-22 görünmez uçaklar ve ağır bombardıman uçakları b-52 ler yok.
    biyolojik silahımız yok..

Nükleer gücümüz hiç yok...

Bunları göz önünde bulundurarak ordumuzun güçsüz olduğunu düşünüyorum.Ancak top yekün bir savaştan galip gelebiliriz bence...

7. romeo_

romeo_ hrkse slm

Aldığı Beğeni:
    131
    Ödül Puanları:
    63

[MENTION=443144]Ezi0[/MENTION]
    Piyadenin temel silahı G-3 piyade tüfeği..4 şarjör boşalttımı şişiyormuş.. beklemek lazım..
    Hayalet uçağımız yok
    f-18 f-14 f-22 görünmez uçaklar ve ağır bombardıman uçakları b-52 ler yok.
    biyolojik silahımız yok..

4 şarjör boşalttımı şişme olayını ben hiç görmedim kim yapmışsa helal olsun yani. bende g3 kullandım askerde takır takır atıyordu silah tutukluk bile yapmıyodu. mesele iyi bakmada . sonuçta eski silahlar ama zaten yavaş yavaş tedavülden kalkıyor g3 ler. hk33 diye bi silah var şimdi g3 kelaşnikov arası çok daha seri kusursuz :)

hayalet uçağımız yok diyosun ama heronlarımız var
    biyolojik silahımız ve nükleer gücümüz olup olmadığı konusunda kesin olarak kimse bişey söyleyemez . bazı şeyler gizli tutulur . onu dışında dediğin gibi eski silahlarımız çok tanklar obüsler vs. ama kullanabilmek önemli :eek: zaten kaç tane orduda son model silahlar var ki . varsa amerikada var israilde var bizde silah üretimi 0 nerdeyse

8. brk.trk

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

e tamam işte teknolojik açıdan kaçıncı sıradayız bence bir bak :) ya hocam kusura bakma da bilmeden yorum yapmasan bence çok daha iyi olur diye düşünüyorum.. ayrıca ordu'nun gücü teknoloji ile değil taktik ile güçlü olabilir.. kısacası teknolojiyi taktik belirler ;)

9. Ezi0

Ezi0 Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    43
    Ödül Puanları:
    48

Bana göre teknoloji taktikden önce gelir.TSK ya karşı bir garezim yok.Gönül isterdi ki dünyanın en iyisi olsun.Bende sizin dediğiniz gibi olmasını isterim.

10. Nev Can

Nev Can Lider

Aldığı Beğeni:
    69
    Ödül Puanları:
    48

Dunyada Sayılı Ordulardan bırıne sahıbız . ALLAH basımızdan eksık etmesın. Ama dedıgınız gıbı eksıklerımız de var. Türkıyenın herkesten farkı yedıden yetmıse bu vatan ıcın gozunu kırpmadan canları verebılmesıdır.

11. Herkes1Ben1

Herkes1Ben1 Şehzade

Aldığı Beğeni:
    16
    Ödül Puanları:
    18

biz bu yüzden hep kaybediyoruz neye göre söylüyosun bunu Kimse karışmasın Türk ordusunun girmiyceği alamycağı yer yok

12. Nev Can

Nev Can Lider

Aldığı Beğeni:
    69
    Ödül Puanları:
    48

KArdesım katılıyorum ...

13. brk.trk

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

mantık olarak yanlış düşünüyorsun.. taktiğin iyi değilse istersen uzaylıların teknolojisine sahip çık hiç bir şekilde başarılı olamazsın... osmanlı zamanında sadece taktik ile dünyanın en mükemmel teknolojisine sahip olan ülkeleri nasıl yendiğimizi unutmayalım... garezin olduunu felan idda etmiyorum ama biraz mantıklı düşünmek lazım.. yazmayı bilmedikten sonra eline kalem versek o teknolojiyi kullanabilir misin? hayır...

14. cemil489

cemil489 ForumVeterineri

Aldığı Beğeni:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kimse bana da karışmasa, bir buçuk saatte Tahran'a girerim... Hatta 4 saatte mangal yapıp geri gelirim...
    Bir ülkeye girerken kimsenin karışmaması mümkün mü yahu?
    Hadi onu geçtim... Hızlı trenle bile gitse 4 saatte Ankara'ya varamaz... Hangi araç gereçle, hangi zamanda gidiyor?
    Armut vakti de değil, bizimkiler ne topluyor şu anda?

15. Misafir

Misafir Misafir

Iran Turkiye kadar guclu degil. Su anda Islam dunyasinda en guclu orduya sahip ulke Turkiyedir.

16. Nev Can

Nev Can Lider

Aldığı Beğeni:
    69
    Ödül Puanları:
    48

Dost Düşman Ordu Görsün TSK'YI görsün ... Merhamatiyle , Şerefiyle , Gücüyle ... Güçlü ORDU Güçlü TÜRKİYE ....

17. Misafir

Misafir Misafir

Natonun askeri harcalamalarına en cok yatırım yapan ikinci ülkesi natoya üye ve cok iyi askeri egitim gormektedirler ve en önemlisi damarlarında olan TURKLUK kanı kimse sırtımızı yere getiremez

18. isimsizim

isimsizim ஐ¤ۣۜ..¤Ψ¤ۣۜ..

Aldığı Beğeni:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Türkiye!!!!!!

19. Misafir

Misafir Misafir

1-ABD
    2-Rusya
    3-Çin
    4-Türkiye
    5-İran
    6-İngiltere
    7-Fransa
    8-İsrail
    9-Güney Kore
    10-Japonya

20. khaos

khaos OyunBozan

Aldığı Beğeni:
    142
    Ödül Puanları:
    63

Konunun Komplo Teorileri bölümü ile ne ilgisi var. Mesala dünyanın en güçlü ordusu uganda ama bizim haberimiz yokmuş olsaydı bu bu bölümle ilgisi olurdu.

Sayfayı Paylaş