türk malı bebek bezi

Konusu 'Soru - Cevap Bölümü' forumundadır ve berraksu_ltan tarafından 20 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Yeni Baba

Yeni Baba Misafir

Selamlar,

A101 Soffio markalı çocuk bezi çıkarmış, yerli üretim ve ıslaklık göstergesi bile var her boyunda, fiyatı tüm markalardan daha ucuz.

Ürünün facebook sayfasında kullanıcı yorumları da oldukça iyi, denemenizi tavsiye ederim.

2. Nazlı bebe

Nazlı bebe Misafir

3. Misafir48

Misafir48 Misafir

Bebek bezleri kisirliga sebeb oluyor.

Araştırmaya göre 0-4 yaş arası 48 çocuk üzerinde 7 ay süren araştırmalarda bir gruba tek kullanımlık bir kısma da daha sonra yeniden kullanılabilen bezlerden bağlandı. Bir kullanımlık bezlerin özellikle bebeklerde testisleri çok sıcak tuttuğu gözlemlenerek bunun ilerde sperm sayısının azalmasına neden olacağı belirtildi. Özelikle son 25 yıldır gelişmiş ülkelerde büyük sorun olan iktidarsızlığın bebek bezlerinden kaynaklanabileceğini söyleyen doktorlar "Cinsel organ çevresindeki ısı testislerin gelişmesinde büyük rol oynuyor. Sperm sayısının azalması ve iktidarsızlığın nedeninin bu bebek bezlerine bağlı olduğunu düşünüyoruz. Bunun bezin ne kadar kullanıldığı ile fazla bir ilgisi yok. Kısa süreli bile olsa testislerin çok sıcak ortamda gelişmeme ihtimali fazla" dedi.

Bunun markayla ilgisi yok

4. HADİYE ANIL

HADİYE ANIL Misafir

ARKADAŞLAR YAZILARINIZI OKUDUM VE BEN BEZ SEKTÖRÜNDE OLAN BİRİ OLARAK BU PİYASADAKİ BEZLERİN TAMAMI İSRAİL MALI VEYA ARACISIDIR VE ZATEN İÇİNDEKİ DİOKSİN MADDESİ İSRAİL ÜRETİLMEKTEDİR BU NEDENLE BEN ÇOCUĞUM VE KENDİM İÇİN KONYADA ÜRETİLEN MEG BABY YIKANABİLİR ÇOCUK BEZİ VE KADIN PEDİNİ KULLANMAKTAYIM TAVSİYE EDERİM

5. dede-nine

dede-nine Misafir

Bez. deterjan ve mama gibi malzemeleri alırken düşünmek lazım. Bir zamanlar bir doktorun yazısını okumuştum. Bunlarla neslimiz üzerinde kısırlaştırma yapılıyormuş. İş sadece sizin düşündüklerinizle sınırlı değil.

Last edited by a moderator: 5 Temmuz 2017
  6. Turgut57

Turgut57 Misafir

Sleepy kullanın Türk malı İnanmazsınız ama pirimadan bile daha iyi hemde çok uygun fiyati.

balamnaz bunu beğendi.
  7. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Aldığı Beğeni:
    936
    Ödül Puanları:
    113
    Zaten primadan hic memnun kalmadim :)

Sayfayı Paylaş