Uzaylılar

Konusu 'Metafizik - Bilimkurgu - Mitoloji' forumundadır ve AlperenDemir tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. AlperenDemir

AlperenDemir Pozitif Çocuk

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Uzaylı yok diyenler biraz saf olabilir.Çünkü evren sonsuz ve dahada büyüyor.Bu kadar büyük bir yerde sadece insanlar mı var ? Bırak bu ayakları,uzaylılar var.Bunu Mayalarda biliyor.Marduk gezegenini bilen vardır.Bu gezegenin olduğu kanıtlandı(Nasa)Ama üstünde uzaylı olduğu muamma.Babillerde biliyor bu gezegeni: Reklam olmasın ama Vikipedi de bu gezegen bu şekilde geçiyor:
    Marduk, 36 milyar km. uzaklıkta olduğuna inanılan ve 3661 yılda bir dönerek dünyaya yakın geçiş yaptığı iddia edilen gaz gezegen. İsmini Babil tanrılarının kralı Marduk'tan alır.
    Son yörünge geçişini, MÖ 1649'da yaptığı iddia edilen Marduk, bir mite göre Thera yanardağının patlamasını da içeren bir dizi doğal âfete neden olmuş, Mısır’dan Çıkış mitlerine esin kaynağı oluşturmuş, yakındoğu başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde siyasi ve sosyal dengeleri altüst etmiştir.[kaynak belirtilmeli]
    Marduk, Babil ve Asurluların yaradılış destanlarında yer alan, tanrıların en bilgesi ve güçlüsüdür. Alexander Heidel'in yazdığı ve Türkçeye de çevrilen Enûma Eliş (Vaktiyle Yukarıda...) kitabında adı geçen bir yaradılış destanı kahramanı. Kötü tanrı Tiâmat'ı öldürmesi için özel olarak görevlendirilen ve onu öldürerek Babil şehrini kuran, yeri ve göğü yaratan, kendisine destek veren iyi tanrılara hizmet etsin diye insan soyunu da yaratan tanrı. Destan bir kısmı tamamıyla tahrip olmuş 7 kil tablet deşifre edilerek günümüze kazandırılmış. Yazıldığı tarih için ise, MÖ 700 den 1600 yılına kadar uzanan geniş bir aralığı söz konusu.
    Uranüs gezegeninin yörüngesinde- ki tedirginlikleri bilinmeyen başka bir gezegenin yapabileceği varsayımından hareketle Neptün gezegeninin keşfi, matematiğin bir zaferi oldu. Bundan sonra Neptün gezegeninin yörüngesindeki düzensizliklerden yola çıkılarak 9. gezegenin bulunması için matematikçiler ve gökbilimciler seferber oldular. Sonunda Plüton gezegeni 1930 yılında bulundu. Ancak 2006 yılında boyutu nedeniyle cüce gezegenler kategorisi altına alındı.

Bu biraz garip geldi bana çünkü orada uzaylı yaşıyor. Hatta o uzaylılarla konuşuldu.Şu an o metini kaybettim ama yakında sizlere sunacağım

Last edited by a moderator: 10 Aralık 2014
  2. romeo_

romeo_ hrkse slm

Aldığı Beğeni:
    113
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Uzaylılar

o uzaylı değil kanka
    sabrinin auta giden topu

3. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

:D:kopkop:
    O top dünyanın yörüngesini oturdu uydularla knk oldu

4. la_roux

la_roux Canımsın

Aldığı Beğeni:
    62
    Ödül Puanları:
    48

bence uzay hakkında yapılan araştırmalar yetersiz. Uzay hakkında bilinenler o kadar az ki... NASA çalışıyor diyorlar ama tek bir çalışmasını göremiyoruz bu işler yapılıyorsa ya gizli yapılıyor ya da kimse bir şey yapmıyor... O yüzden biz -sıradan kişiler- fazla yorum yapamayız.

5. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Bence sen bilmiyorsun.Ben o kadar araştırdım ki bilgilerin bazılarını anlamaya başladım.NASA binası bir düzmece.Bizim girebildiğimiz yerlerde bir şey yok.
    Olanlar dipteki katlarda .Bilir misiniz ?Nasa çalışan kişiler birkaç ay sonra öldürülüyor.Kimsenin haberi olmuyor

6. la_roux

la_roux Canımsın

Aldığı Beğeni:
    62
    Ödül Puanları:
    48

o buldukların gerçek bilgiler değil malasef zeki birkaç insanın ortaya attıkları düşünceler... ünüversitede lisede ilkokulda uzzay hakkında neden bize bir şey öğretilmedi ? nasada çalışanların bir kaç ay sonra öldüğünü (?) nereden öğrendiniz ?

7. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Bunlar değişik kaynaklardan derlediğim bilgiler.Onlara güveniyorum çünkü 5 kaynaktan 3 ünde bu yazıyor.Ama sende haklı olabilirsin.İnternetteki herşey doğru değildir.Ama bu yazdıklarımın içinde bir gerçek payı vardır.

8. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Evet belgeler sözlü de var başka da bilinmeyenleri araştırırım yanlış olabilir ama doğru da çıkabilir.Sana da saygım var haklı olabilirsin ama şunu untma Bize öğretmezler niye korkarlar bunu da yanlış diyorsan de sorun yok ama gerçekten bu bilgileri açıklayarak anlatmaya çoğu kişi korkar

9. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Ben bunları derleyerek anlattım korkmadım niye çünkü çoğu yanlış olabilir ama ya doğruysa

10. balamnaz

balamnaz şşşşşşştttt:)

• Bölüm Sorumlusu
    Medya:
    3
    Aldığı Beğeni:
    666
    Ödül Puanları:
    113

öldürüldüklerini bende okumuştum,çok fazla inanmasam da mantıklı geldi:=)

11. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

la_roux beyin fırtınası bölümüde bir konu paylaştım yorumlarını beklerim.

12. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Teşekkürler

13. serhatcan81

serhatcan81 KaraKartal

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Daha güneş sisteminden bile insanlı araç çıkaramıyorsak vay bizim halimize :D

14. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

:DDoğru öıkarırız çok zaman sonra hatta yakında 50 yıl falan

15. Proevening

Proevening Member

Aldığı Beğeni:
    5
    Ödül Puanları:
    18

Kardesm öncelikle tebrikler bilmeyenler için ve araştırmaya yeni başlayanlar için yararlı bir konu olabilir . Bu arada Marduk 19 Aralık 2012 De dünyanın yanından geçecegi düşünülüyor . Şuan yıldız olarak falan gözüküyor çogu yerde okudum dünyanın 4 katı ise neden hala gözükmüyor fln diyen var . Şuan yıldız olarak gözüküyor ama aralık ayına girdigimiz zaman o insanlar birdaha konuşsun bakalım . İnşallah es geçerde birşey olmaz es geçse bile bayaga bir zarar görecegiz.

16. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Nuh tufanı onun yüzündedn oldu diyorlar

17. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

ama kötü olan onun manyetik alanı dünyanınken fazla imiş.O zaman denizlerdeki gelgit olayları artacak.Belki volkanlar patlayabilir amma bunlar düşünce sadece

18. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Ahmet biz bu bilim işinde iyiyiz.Ya :D

19. AlperenDemir

Aldığı Beğeni:
    10
    Ödül Puanları:
    18

Ben bir yere gidecem 5 dk.sonra gelirim

20. Proevening

Proevening Member

Aldığı Beğeni:
    5
    Ödül Puanları:
    18

Tamam kardeşm . İyiyiz tabi bilim bizden sorulur ne sandınn :D Volkanlar patlicakta Türkiyede aktif olmayan volkanlar aşırı derecede aktif olcakmış marduktan sonra bidahada hiç pasif olmucakmış hep aktif diyorlar. İnşallah aktifleşmez Türkiyemize zarar gelmez.

Sayfayı Paylaş