V9 Nasıl Kaldırılır Resimli Anlatım

Konusu 'Program Anlatım' forumundadır ve teko tarafından 26 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. teko

teko Active Member

Medya:
    1
    Aldığı Beğeni:
    24
    Ödül Puanları:
    38
    V9 Nasıl Kaldırmak için yapmanız gerekenleri kısaca sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacağız.

Sizinde bilgisayarınıza kurduğunuz özellikle bedava olan bir programdan sonra boy gösteren v9.com daha ne olduğunu bile anlamadan winfoFlash yazılımımı açıldı v9.com toolbar ve anasayfa ayarlarınımı yaptı bu sorunu çözmek oldukça basit merak etmeyin.

Öncelikle Denetim Masasına gidin Programlar ve Özellikleri'ne girin.Gelen listede v9 'u bulun ve kaldırın

Programı kaldırmış oldunuz fakat henüz işlem bitmiş sayılmaz böyle kolay kurtulunmuyor v9.com dan açılış sayfanızı eski haline geri getirmeniz gerekiyor..

Böyle bir durumda yapmanız gereken şudur Masaüstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın daha sonra özellikleri seçin hemen ardından çılan pencerede ilk önce kısayol daha sonrada dosya konumunu aç deyin.

V9-Kaldırma-İşlemi-01.jpg

Google Chrome’unuzun yüklendiği sayfada old_chrome.exe ve chrome.exe olarak iki tane chrome ikonu göreceksiniz.Öncelikle chrome.exe’yi siliniz daha sonra old_chrome.exe isimli dosyaya sağ tıklayarak chrome.exe adını verin..

V9-Kaldırma-İşlemi-02.jpg

Google Chrome simgesine tekrar sağ klik tıklayarak özellikleri seçin hemen ardından yine kısa yol menüsü altında bulunan hedef bölümündeki linki düzeltmelisiniz oraya kullanacağınız ana sayfanın kinkini yazın Buradaki linkte bulunan chrome.exe’den sonraki bölümü silerek kullanacağınız sayfa linkini yazın ve sonra uygula diyin daha sonra açılış sayfasınızı istediğiniz şekilde düzenlemeniz mümkün olacaktır...

V9-Kaldırma-İşlemi-04.jpg
  2. kocahisar

kocahisar İntikam

Aldığı Beğeni:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: V9 Nasıl Kaldırılır Resimli Anlatım

kaldırdım bekliyorum
  3. baboli789

baboli789 New Member

Aldığı Beğeni:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cevap: V9 Nasıl Kaldırılır Resimli Anlatım

Arkadaşlar bende de aynı sorun vardı
    “AdwCleaner” adlı ücretsiz program ile sorun ortadan tamamen kalktı. Allah razı olsun bu programı yapanlardan
    Last edited by a moderator: 11 Temmuz 2013

Sayfayı Paylaş