ViralKing'i Bileniniz Var Mı?

Konusu 'Sosyal Ağlar Genel' forumundadır ve selinkzgnck tarafından 29 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. selinkzgnck

selinkzgnck New Member

Aldığı Beğeni:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar, şirketimde iletişim departmanında çalışıyorum. 1 haftadır ViralKing adındaki bu siteden mail alıyorum, mail şöyle;

“Biz ViralKing olarak markaların ve ajansların yüzbinlerce takipçisi olan Sosyal Medya Fenomenlerine ulaşarak en hızlı yoldan ve en düşük maliyetle hedefledikleri kitleye ulaşmalarını sağlıyoruz. Amerika tabanlı olan platformun Türkiye ağındaki kayıtlı fenomen sayısı 350'yi geçti, bununla birlikte 150 den fazla ajans ve marka ile iş birliğine başlamış durumdayız.

Şimdiye kadar onlarca projenin gerçekleştirildiği platformdaki başarılı örneklerimizden bir tanesi 2 gün gibi kısa bir zamanda, toplamda 4 twitter fenomeni ile anlaşarak toplamda 335.776 futbol takipçisi tarafından görüntülendi; 31.876 kişi marka ile etkileşime geçti. Aynı ölçekte bir reklam çalışması, fenomenler yerine Twitter üzerinden reklam verilerek yapılmış olsaydı 5 kat daha maliyetli olacaktı.

Aramızda sizleri görmekten ve birlikte başarılı projelerde yer almaktan mutluluk duyarız. Dilerseniz yüz yüze görüşerek kendimizi daha detaylı anlatmak isteriz.

Eğer konuyla siz ilgilenmiyorsanız ilgili kişiye yönlendirebilirseniz çok seviniriz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiler"

Nedir bu arkadaşlar, işime yarayabilecek bir şeye benziyor ama emin değilim duyan eden var mıdır?

Teşekkür ederim şimdiden.

egeözkonaklı ve yagmuryıldız bunu beğendi.
  2. Kader Katibi

Kader Katibi GöNüL DoSTu

Aldığı Beğeni:
    2.759
    Ödül Puanları:
    613
    Bende sizin gibi şimdi duydum. Kısa zamanda büyük atılım yapmış. Biraz zaman vermeli bence.

selinkzgnck bunu beğendi.
  3. egeözkonaklı

egeözkonaklı New Member

Aldığı Beğeni:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kader Katibi ve selinkzgnck bunu beğendi.
  4. Eolimitedhk

Eolimitedhk New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar arkadaşlarımız!Spor yapmayı sever misin?Her gün ne kadar ezgersiz yapıyorsun?Koşuyor musun?
    Günümüzde insanlar gittikçe sağlık ve ezgersiz yapmaya önem veriyor.Daha sağlıklı bir vücudumuza sahipmamız ve mükemmel bünye için spor yapmamız lazım!

Ama spor yaparken müzik yok????NO!Müzik dinleyerek biz ezgersiz yapıyorken daha heyecanlı ve mutlu olacağızödeğil mi?

Ama telefonumuzu nereye koyabiliriz?Elde tutuyorsa onu kolayca atıyacağız ya!Sen de bu problemden bıktısan bu ürün sen kesinlikle istiyorsun!
    Egzersiz Kapak Gym Kılıf iPhone 4 4S 5 5S 6 6Plus Binicilik Spor Kol Bandı Koşu

Ben bir koşucuyum,hiçbir şey beni engelleyebilir.Şişkoya veda et,az eşyala yeni hayatımıza gidelim!

Rengarenk ünrünler,kaliteli ve düşük fiyatılı ünrünler,hayatı kolaylaştıran ünrünler sağlıyoruz!
    Eo_limited_hk Toptan Egzersiz Kapak Gym Kılıf Iphone 4 4s 5 5s 6 6plus Binicilik Spor Kol Bandı Koşu, Tr.Dhgate.Com'da $1.43 | Dhgate

Hemen tıklayın!Kaçırmayın!

Sayfayı Paylaş