Zynga Poker Bot (Chip Almaya Son Veriyoruz)

Konusu 'Online Oyunlar' forumundadır ve pokerbotsatis tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. pokerbotsatis

pokerbotsatis New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Chip kazanmak için bulunmaz fırsat Zynga Poker Robotu , Zynga Poker Bot!
    texaspokerbot gururla sunar
    • YENİ YENİ YENİ !!! Renge doğru oyunu eklenmiştir renk yakalayarak kazanmak artık çok daha kolay.
    • Site değişimi nedeni ile bot çalışmadığı durumda botunuz garanti kapsamında yenilenecektir.
    • Detaylı bilgi ve video için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. texaspokerbot.com
    Açıklama :
    -Botun dilinden anlamıyorum ayarları anlasam yapacağım dediniz mi hiç ?
    Çözüm: Botumuz tamamen Türkçe arayüze sahip. Ayarları herkesin rahatlıkla anlayabileceği şekilde titizlikle hazırlandı. Ayrıca sınırsız destek vermekteyiz.
    -Bot bir saat geçmeden durdu dediniz mi hiç?
    Çözüm: Botumuz açılan pencereleri kapatır. Ve odada yer yoksa odayı terk eder ve internet bağlantınızda sıkıntı olmadığı sürece durmaksızın oyun oynar.
    -Bot ufak masada saatlerce oynuyor kazanmasına rağmen daha büyük masaya neden geçmiyor veya masada saatlerce oynamış ama bu masada hiç şansı yok dediniz mi hiç ?
    Çözüm: Botumuz pas geçilen elleri sayabilmektedir. Sizin belirttiğiniz pas geçilen el sayısına ulaşınca masa değiştirerek hem şansının daha çok olduğu bir masa bulma imkanını hemde kazandıkça büyük masaya geçerek chiplerini katlama imkanını bulmaktadır.
    -Ufak masayada büyük masayada aynı oranlarla oturuyor ama ben büyük masada riskin az olmasını istiyorum dediniz mi hiç?
    Çözüm: Botumuzda masanın potuna göre giriş oranı belirleyebilirsiniz. Her farklı masa potuna göre farklı giriş yapabilirsiniz. Örn: ayarlardan 20k=20 , 200k= 10 girdiniz. 20k lık masaya 400k yani 20 pot katıyla , 200k lık masaya ise 2m yani 10 katı ile oturacak 20 katıyla yani 4m ile oturmayacaktır.
    -Ufak masada daha Fazla elde oyuna dahil olsun ama büyük masada sadece garanti olan ellere girsin. Kısaca botun içinde iki farklı oyuncu olsun, aynı kağıtlarda farklı hamleler yapsın dediniz mi hiç?
    Çözüm: Botumuzda masa pot sınırına göre 2 farklı oyuncu vardır.Bu sınırı yine siz belirlersiniz.Bu sınırdan küçük potlu masalarda oyuncu1 büyük veya denk masalarda oyuncu2 devreye girmektedir.Oyuncu 1 de olduğu gibi oyuncu2 dede hamle listesi vardır ve sizin belirttiğiniz hamlelerde oynamaktadır.
    -Elim çok iyiydi bot rest çekti kimse girmedi oyuna iyi kazanamadım dediniz mi hiç?
    Çözüm: Botumuzun pusu oyunu vardır . bu oyunda kazanacağınız kesin gibiyse botumuz rakiplerine pusu kuruyor ve elini rest çekerek belli etmiyor. Attırmıyor mu hiç? Rakiplerin hamleleriyle orantılı.
    - Oyuna herkes girdi ortada çok chip var, keşke bot bu oyuna girmiş olsaydı dediniz mi hiç?
    Çözüm: Botumuz çok kişinin girdiği büyük oyunları görebilmektedir . Elinde cift kağıt varsa (örn: 99 ) rest çekerek oyuna otomatik dahil olmaktadır. Peki elinde çift yoksa? O zaman sizin büyük oyun kısmında belirttiğiniz kağıtlarda oyuna dahil olacaktır ve her arttışı gör oyununu oynayacaktır.
    -Ufak kağıtlarla daha çok kazanılıyor büyük kağıtlarla hiç kazanamıyorum dediniz mi hiç ?
    Çözüm: İşte size masadaki kağıtlar açılınca oynama imkanı pot1 veya pot2 ye kadar gör dediğiniz ellerde sınır arttırımlara kadar oyuna dahil olur . Yere kağıtlar açılır ve botumuz skora göre oyun oynar .Ufak kagıtlarla da kazanabilirsiniz.
    -Yere 3 kağıt açıldı elimdeki kagıtla yerdeki en büyük kağıt büyük per oldu bot arttırmadı arttırsa diğer oyuncular pas dicek ben alıcaktım ama arttırmadı dediniz mi hiç?
    Çözüm: Yere üç kağıt açıldığında botumuz asıl skor oyununun dışında bir oyun oynamakta ve büyük per(çift oluştuysa) arttırarak rakiplerin diğer 2 kağıdın açılması neticesinde kazanmasına engel olmak için arttırmaktadır .Kent ve benzeri ihtimallerde arttırmamaktadır.
    - Bot keşke renkli ellere girseydi bak yine renk oldu dediniz mi hiç ?
    Çözüm: Renkli elleri(elinizde 2 tane kupa var mesela) belirtme imkanı veya tüm renkli elleri otomatik 2 pota kadar görme imkanı.
    -Bu el hep kazandırır ama rest çekmek yerine arttıranı görmek istiyorum dediniz mi hiç?
    Çözüm: Botumuzda belirlediğiniz ellerde pas demeden oyunun sonuna kadar gidebilir skor yüksekse arttırma yapabilirsiniz.
    -Bu el hep kazandırır ama rest çekmek istemiyorum biraz arttırmak istiyorum son kağıda kadarda pas demek istemiyorum dediniz mi hiç?
    Çözüm: Botumuzda arttır kısmında arttıracağınız elleri belirtebilirsiniz .El dağıtıldığında ne kadar arttırmak istediğinizi ve yere kağıtlar açılınca ne kadar arttırmak istediğinizi ayrı ayrı belirtebilirsiniz.Bot bu oyunda arttırmaya ve pas dememeye programlanmıştır.
    Renge doğru oyunu :
    Elimizde 2 tane karo oldugunu dusunelim yerede ilk 3 kagıtta 2 tane karo acıldıgını varsayalım.Botumuz renk ihtimalini artık görebiliyor ve son kağıt açılana kadar rakibin arttırımlarını görüyor böylelikle büyük ihtimalle renk yakalıyor ve kazanıyor.
    Botun Hamleleri :
    Rest(allin) : Rest çekmesini istediğiniz ellerde rest çeker.
    Arttırma(Raise): Belirlediğiniz oranlarda arttırır skora bakmaz pas demez.
    1 Pot gör : 1 pota kadar belirlediğiniz ellerde oyuna dahil olur.Skora göre oynar.
    2 Pot gör : 2 pota kadar belirlediğiniz ellerde oyuna dahil olur.Skora göre oynar.
    Herşeyi gör(callany) : Belirlediğiniz ellerde pas demeden oyunun sonuna kadar gider skor yüksekse arttırır.
    Renkli kagıtlar(suits) : Renkleri aynı(Örn:K-kupa 5-kupa) olan belirlediğiniz ellerde 2 pota kadar oyuna dahil olur .Skora göre oynar.
    Tüm Renkli kagıtlar(suits) : Belirtmenize gerek kalmadan tüm renkleri aynı olan ellerde 2 pota kadar oyuna dahil olur . Skora göre oynar.

Last edited by a moderator: 21 Aralık 2011
  2. Yağmur Kelebek

Yağmur Kelebek New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: Zynga Poker Bot (Chip Almaya Son Veriyoruz)

Merhabalar , peki bu bot nerde nasıl indirebilriz teşekkürler sevgilerimle

3. andres14

andres14 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

cok tesekkur ama lınk yok

4. sevecen53

sevecen53 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ya bunu yapan varsa ve işe yarıyosa,türkçe olarak anlatabilirmi ?1,000,000, chip veririm

5. twınsım

twınsım New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

arkadaş nerden alıcaz bu proğramı

6. esnuahmet

esnuahmet New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ınsallah ıse yarar kardesım

7. sus_19_24

sus_19_24 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

saol
    güzel aama bu daha güzel

8. sus_19_24

sus_19_24 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: ZynGa Poker Chip SATIŞI

bence deneyin

9. sus_19_24

sus_19_24 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

en iyisi bu hiç uğraşma sadece 10 k olsun hesabında

10. sus_19_24

sus_19_24 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

poker chip hilesi

11. kings34

kings34 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

tesekkurler

12. kings34

kings34 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

guzel paylasım

13. kings34

kings34 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

denedım ama olmadı

14. kings34

kings34 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

sadece kendım gorebılıorum nasıl iş bu

15. kings34

kings34 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

offf yaaaaaaaaaaaaaaaa

16. fuji0318

fuji0318 New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ee link nerde ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş