Beğendiğiniz İletiler {2}

Konusu 'Sosyal Ağlar Genel' forumundadır ve cemil489 tarafından 15 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. insomniac

insomniac Misafir

Cevap: Beğendiğiniz İletiler {2}

iphone, ipad, ipod, imac, itunes, icloud, ifenalık geldi.

trabzonspor'un şampiyonlar ligi'ne direkt katılmasına karar veren uefa, kendisine sempatik gelen bucaspor'un da ligden düşürülmemesini istedi...

ulan hayatımı yazıya döksem ancak yemek kitabı olur. ne kadar hıyar, salça , maydonoz varsa geçti şu fani ömrümüzden.

'' çabuk show tv'yi açın, doktorlar yok.''

Türkiye'nin en tanınmış ses sanatçısı "overlokçu ayağınıza geldi" diyen kadındır. sesini duymamış bir insan evladı yok bu ülkede. yoksa gitsin atsın kendini köprüden aşağıya.

uefa:sen !
    fener: ben?
    uefa:sen?
    fener: ben?
    uefa: sen!
    fener : eee beeen?
    uefa: sen gelme lan ayı

2. -Zeynep

-Zeynep o'n dakika.

Aldığı Beğeni:
    15
    Ödül Puanları:
    18

+Aşkım uykun varsa uyu istersen kıyamam
    -Tamam bebeğim iyi geceler.
    Odunsun Uğur ! İyi geclr

-Niye böyle yapıyorsun?
    +Ben hiçbir şey yapmıyorum.
    -Ben yapıyorum yani dimi? Tamam.
    +Ne alakası var ya?
    -Tamam ya, tamam.

+Çok trip atıyosun
    - atmayanını bulursun o zaman.

+dışarı çıkma
    -çıkmıyacaktım zaten
    +çıkmada zaten
    -çıkmamda zaten
    + ii
    - tm
    + pki
    - ii gclr
    +snda.

+Napıyosun?
    +Oturuyorum sen?
    +Benimle böyle soguk konusma , bir sorun varsa açıkça söyle !

Nerdeydin bu saate kadar?
    -Tel şarjdaydı aşkım.
    -İyi tmm benim de şarjım bitiyo ii gclr

--------------------------------
    Bugün binlerce evde vitrine yapılan baskınla bayramlık çikolatalar ele geçirildi; çocukların yüzü gülerken anneler sinir krizi geçirdi..

Avatar filminde Neytiri'yi oynayan Zoe Saldana'ya "avatardaki sen misin ;);)" dedim, evet diyince de msn'ini istedim.

"Bülent Ersoy bile şuan sevgilisiyle yatıyor; sen yalnızsın! " kabusundan uyandım bir sağa döndüm bir sola döndüm nasıl üzüldüm bilemezsin..

Tamam gol oldu; o'yu uzatınca sevinciniz de mi aynı orantı ile artıyor beyler?

biri, benim yatağımı tehdit amaçlı kirletse hiç endişelenmem. çünkü bilirim ki annem yatağımı kirletenlerin cezasını verir.

Kimi kızların ölmeden önce gözlerinin önünden geçen film şeridi sadece 'makyaj temizleme' den ibaret olacak. Nasıl bilirdiniz boya küpünü?

Gündeme oturan bi arkadaşım olsa, oturmaya mı geldik der oynamaya kaldırırım.

3. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.615
    Ödül Puanları:
    113

oruçla geçirilmiş gün "tartılmış" bir gündür. Allah'ın hatırı başka şeylerin hatırına ağır basa basa geçer. son t/artılı gün hoşgeldi.

secde kafayı en verimli kullandığın yerdir: secde etmeyen kafa boşa çıkar, boş çıkar. kafası olan secde eder. ancak kafasızlar secde etmez

sekerdegilramazanbayrami şekerin suçu yok..ağza şükür yerine şeker koyanda suç.şükürleri olsa şekerleri de olacakzaten.şekertadındadırşükür

sekerdegilramazanbayrami da değil şükür bayramıdır aslında. oruçla şükrün tadına varamayanlar şekerle açığı kapatmaya çalışır, afiyet ola

birşeyleri ardımıza bırakıyorsak, eksilen biz olmuşuzdur hep

4. cemil489

cemil489 ForumVeterineri

Aldığı Beğeni:
    395
    Ödül Puanları:
    83

...::: UYARI :::...
    tek satırlık paylaşımları, aynı kişi ismi altında birleştireceğim...
    Önceki konunun 4 ayda geldiği noktaya, 2 haftada geldik...
    Kimse alınmasın diye (aslında yapmamam gereken ama, dargınlıklar olmasın yapılmasını uygun gördüğüm bir) uyarı yapıyorum...
    Bu hafta sonuna kadar birleştirme işlemi bitmiş olur...
    En az 5 paylaşımlık hale getireceğim...

5. insomniac

insomniac Misafir

"her canlı golümü tadacaktır" - lionel messi.

sayılarla aram hiç iyi değil ne demek lan? 15 ile kavgalı mısın? ya da ne biliym 43 kız arkadaşına mı asıldı?

"acun ılıcalı somali'ye 50 bin tl bağışlamış, fenerbahçeye destek içinse 240 bin euro ödemiş. anlaşılan fenerbahçenin durumu somali'den daha kötü..."

facebook'u kullanarak para kazanmak ister misiniz ?
    hesap -> hesap ayarları -> hesabını dondur.. şimdi git bir iş bul kendine..

lisedeyken türkçe, ingilizce ve almanca derslerinden başarısız olmuştum. karneye bakan babamın sitemini hala unutamıyorum: "bari birini geçseydin de hangi milletten olduğunu anlasaydık!

--barcelona'nın kurduğu 3 kişilik barajın keban barajından daha pahalı olduğu bir dünyada yaşıyoruz.

6. çöl çiçeği

çöl çiçeği Member

Aldığı Beğeni:
    6
    Ödül Puanları:
    18

'İnsan' olma 'bilme' ile gerçekleşmektedir. Bunun en yüce belirginliği de kendini bilmedir. 'Kendini bilme' ne rastlantısal olarak, ne de daha önceki bir kararlaştırma ile ve ne de gaybi ilham, kalbi duyumsama veya iç ışıması ile olur. Başkası (Lautrui) ile yürüttüğü ilişkilerinden yola çıkarak insan, 'ben' (Lemoi)e ulaşmaktadır. 'Başka' olanı tanımakla ve duyumsamakla 'kendisi'ni keşfetmektedir.
    Ali Şeriati

7. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.615
    Ödül Puanları:
    113

Ya Tam Açacaksın Yüreğini, Ya Da Hiç Yeltenmeyeceksin! Grisi Yoktur Aşkın, Ya Siyahı,Ya Beyazı Seçeceksin.
    Issız kaldığın an, kendin için bir âlem ol.

Gül Veren Elde, Her Daim Bir Miktar Koku Kalır.. Hz Muhammet.. S.A.V
    Bazen Arkasına Dönüp Bakması Gerekir Insanın; Nerden Geldiğini Unutmaması Için.
    Bazen Arkasına Dönüp Bakması Gerekir Insanın; Nerden Geldiğini Unutmaması Için.

Bir An Bekle, Arkana Dön Ve Unuttuklarını Anımsa.. Kaybettiysen Ara, Kırdıysan Af Dile, Kırıldıysan Affet; Çünkü Hayat Çok Kısa.

Şeytan ona uymamız için yalvarıyor....Peki biz çok iyi insanlar olduğumuz için mi onu kıramıyoruz... (A. Huxley)

8. -Zeynep

-Zeynep o'n dakika.

Aldığı Beğeni:
    15
    Ödül Puanları:
    18

Seneye tatilde Doktorlar yerine Kavak Yellerini izliycez.Sakinleşmek için kokladığın kolonyayı boşver kafaya diksen kendine gelemezsin.

"Geçen bayram bize gelmediler, biz de gitmeyelim." cümlesinden gelen soğuk hava tüm sülaleyi etkisi altına aldı.

Tabii ki de önce sütlü, sonra bitter çikolatalar bitecek.

Bence Kenan İmirzalıoğlu esmer olduğu için pepsi reklamında;Kıvanç Tatlıtuğ ise sarışın olduğu için yedigün reklamında oynuyor.

Okey oynarken "Elin nasıl" sorusuna "Manikürlü!" diyen kıza burdan alkış yolluyoruz

Genç Osman tahta çıkınca ilk iş olarak çıkan tahtanın yerine taktırılmasını emretmiştir.

Pepsi yaşatır seni. Sigara öldürür. O zaman pepsi ile sigarayı aynı anda iç. Bi nötrleşme olsun. Of be ölümsüzlüğü buldum..

-Merhaba, ben iş başvurusunda bulunmuştum da biz sizi ararız demiştiniz.
    +Evet.
    -Aramayınca korktum. Başınıza bişey geldi sandım.

Genç yaşta hayatın zorluklarıyla mücadele etmeyi, annemin poşetlere attığı düğümlerden, babamın kapağını delice sıktığı şişelerden öğrendim.

iphone6 kablosuz şarj olcakmış, i7 bulaşık yıkayabilcekmş, i8 açık kalp ameliyatı yapabilcekmş,i9 iyilerin dostu kötülerin düşmanı olcakmış.

Cep telefonundaki yılan oyununda yılanın boyunu tam ekran kadar yapıp tek çizgi haline getirip ilerlemesini izleyenler! Ordasınız biliyorum.

Last edited: 2 Eylül 2011
  9. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.615
    Ödül Puanları:
    113

Allah' diyen hayvanlara rastlıyoruz. Şaşırmayın ! Ben, Seni seviyorum' diyenine bile rastladım....(c.safi)

Kendini dünyalar kadar değerli zannedenlere kısa bir not; Dünya beş para etmiyor..

6 milyαr insαnın içinden yalnızca birini seversin. Sonra onun sevilmeye layık olmadığını anlarsın, Bütün dünyayı suçlarsın....(c dündar)

"Bitti" -Bu kadar acı tek bir söze nasıl sığabiliyor merak ediyorum.

Cevap veriyorum Zamanla herşey geçer diyen akıllılara; "Geçen tek şey zamandır anlayan, anlatsın anlamayanlara...(c süreya)

Aslında bir insanı sahip olduğu gerçeklerinden çok, hayallerinden tanırsın

10. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.615
    Ödül Puanları:
    113

Bağışlayın beni! (-Organ)

Kadınlar hep yanlış anlaşılmştır. Mesela Hansel ve Gretel'deki cadı. Kadın hayalindeki evi yapmış. Ama iki enik gelip yiyince 'cadı' olmuş.

Hilal Cebeci ''Kim girdi'' uygulamasıyla profiline girenleri çıkanları görmek istedi o kadar giren çıkan vardıki önüne geçemedi:)

Yok böyle tatlı bir şey :D Kim olacak, ben :D

Aklıma bir şey takıldı .O ayakkabı külkedisinin ayağına tam oluyorsa neden ayağından düştü? sadfghjk♥

Onemli olan hayatin zorluklarina, yasanan sikintilara ragmen incitmeden aski yasayabilmektir.

Bu galibiyeti maçın Rus hakeminin annesine ithaf ediyorum. #12devadam

Lisede 30 liralık demir yüzük alıp "biz sözlendik" tribine giren sevgililer naber? Hayal gücünüze çok selamlar, sevgiler.

11. υмяυм∂ışı ...

υмяυм∂ışı ... кαуıтѕız υує!

Aldığı Beğeni:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    senden beni sewmeni... benim icin olmeni istemiyorum... sadece bi gece yalnizligimin yerine yatmani istiyorum...

Dokunma bana yanarsın.. Kalbım hala sımsıcak!!

Gönül yorulunca ter gözden akar .. "Bad_girl"

Last edited by a moderator: 5 Eylül 2011
  12. -Zeynep

-Zeynep o'n dakika.

Aldığı Beğeni:
    15
    Ödül Puanları:
    18

Kızlarda ilk aşk acısı;hoşlandığı çocuğun 'poz ver vesikalık çekicem' diyerek suratına futbol topuyla şut çekmesiyle kafa bölgesinde oluşur.

Yeter bee, babaa ! ders çalışmıcam artık nette takılıcam!
    + Ne dedin ne dedin?
    - Test kitaplarımi diyorum nereye koydunuz.

Son dakika; Pinhani Mehmet Ali Birand'a aşık olduğunu ve şarkısını ona yazdığını belirtti. Birand'a Birand'a Birand'aa.

Melih gökçek spor yöneticiligini, Teoman müzigi, Sinem Kobal oyunculugu bıraktı. Sabri sana söylüyorum Nihat Dogan sen anla

Cep telefonu dediğin cebinde durur, sizinki el telefonu." - Babam.

Son dakika: Kanal D'nin yeni dizisi Bizim Yenge'nin setinde görünen Kıvanç Tatlıtuğ endişeye yol açtı.

Patlıcanı çok kıskanıyorum. Tuzlu suda beş dakika yatınca içindeki tüm acıyı dışarı atıyor.

Yalnış ameliyet yapan doktordan açıklama Geldi : Ama ya 7. bölümdü işte aynısını yaptım, tekrarını Bile izledim

13. υмяυм∂ışı ...

Aldığı Beğeni:
    12
    Ödül Puanları:
    38

--Ressama sordum ; "Mutluluğun resmini çizebilir misin ?" Ressam dedi ki ; "Ben çizerimde sen anlayabilir misin ?

--‎'' erkekler için ilişkiler çikolata gibidir araya her zman bi fıstık girer. kadınlar için ilişkiler tost gibidir araya mutlaka bi ksar girer :) ''

--"bana ^ben sadece seninim.^ diyen, iki gün sonra başkasına aynı şeyi söylüyor. tıp buna kişilik bozukluğu diyor,
    bense .........

14. υмяυм∂ışı ...

Aldığı Beğeni:
    12
    Ödül Puanları:
    38

--benzinlikte sigara içmeyiniz. hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı...

--‎'' - aldığım ah'ları ne mi yapıyorum ? biriktirip ahahahah olarak kullanıyorum ''

--erkekler göbeği için "türk kası o ya" diyebiliyosa, kızlar da selülitleri için "bacak gamzesi" diyebilmeli... ben hayatta eşitlikten yanayım!

--"bir erkekten kusursuz aşk beklemek, tavuğa çikolata yedirip kinder sürpriz yumurtlamasını beklemek gibidir."

--söz kesmek
    kına yakmak
    nikah kıymak

-evlilik değil katliam yapılıyor sanki!

15. υмяυм∂ışı ...

Aldığı Beğeni:
    12
    Ödül Puanları:
    38

--
    Ölüm Hayatta Büyük Kayıp Değildir... Asıl Büyük Kayıp Yaşarken İçimizde Ölenlerdir..!

--
    Hayatındaki insanlara çok değer verirsen giderler. Değer vermezsen de giderler. Yani insanlar gider... Çok uğraşma... .)

--
    Dün 'Seviyorum'dedin..
    Bugün 'bitireLim'..
    -SöyLe şimdi sevgili dün mü "ŞEREFSİZDİN" bugün mü ???

--
    Erkeğin fazla para harcayarak elde ettiği kadınla, Kadının çok makyaj yaparak elde ettiği erkek, aynı sezonun mallarıdır (;

--
    Geçmişteki acılarına
    Gülümseyerek baktığın an;
    Büyümüşsün demektir.-

16. υмяυм∂ışı ...

Aldığı Beğeni:
    12
    Ödül Puanları:
    38

--
    Sus be kadın..
    Sen adamı ''aşık'' edersin.
    Az kaldı şimdi alacağım seni kalbime..
    "Allah yarattı demeyeceğim eşek sudan gelinceye kadar seveceğim".

--
    "Bana 'kötü kalplisin' demiştin. Haklıydın. Çünkü orada sen vardın."

--
    "Kadınlar duyduklarına erkekler gördüklerine aşık olur. O yüzden kadınlar makyaj yapar erkekler yalan söyler..."

--
    Ardına bakmadan çekip gidenlerin peşine düşmek için yaratılmadık biz.
    Bir görünüp bir kaybolmak ayın ve yıldızların işidir.
    Sen insansın..
    Hatırladın mı?

1 person likes this.
  17. ßad_girl

ßad_girl bitsedegitsek

Aldığı Beğeni:
    75
    Ödül Puanları:
    48

Öyle çok yanar ki canın,
    Dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın.
    Oysa sadece sevmişsindir..

*Fidder Of the Roof

18. insomniac

insomniac Misafir

ben feleğin blendırından geçmişim.

tehlikenin farkında mısınız? 18.457.185 tatil fotoğrafı facebook'a yüklenmek üzere yola çıktı.

"Allah'ım, kendine şair diyen insandan sana sığınırım".

"bir şeyi uzun süre bekledikten sonra umutsuzluğa kapılıp hiç içine sinmeyen başka bir şeye razı olduğun anda o beklediğin şey çıkageliyorsa ve onu mecburen hiç hak etmediği bir yere koymak zorunda kalıyorsan tetris oynuyorsun demektir."

hani ev alma komşu aldı.hani komşu komşunun külüne muhtaçtı.öyleyse wireless'e şifre koymak niye ?

hayat sevince güzelmiş. kim bu sevinc? neden bir tek ona güzel? biz ördek miyiz lan? açıklama bekliyorum

"bu bayram sen benim şekerim ol, öbür bayram ben sana kurban olurum..."

19. υмяυм∂ışı ...

Aldığı Beğeni:
    12
    Ödül Puanları:
    38

--
    “El tarafından evlat edinilmiş sahipsiz bir birlikteliğin sonucuydu
    ihanetin…!
    P*çliğine verdim; Gidebilirsin..”!

--
    Sezdirmeden öldüm farkettirmeden öleceğim..
    Birini bırakıp başka birini severken
    Hep seni özledim çünkü ben!
    Evet bilmiyordum. Bilmiyordum kelimelerden arınmış bir cümle kurar gibi sevişmeyi. Sevişirken sözlük kullanıyordum hala.

--
    Ama seni seviyordum.!
    Ve sevdiğimi sevgimi anlatma telaşıyla hata üstüne hata yapıyordum.!

20. Kadı Kızı

Kadı Kızı Özün Sözü

• Platin Üye
    Aldığı Beğeni:
    1.615
    Ödül Puanları:
    113

somali'ye 50.000 tl bağış yapan acun ılıcalı,fb'ye destek için locasına 240.000 € ödemiş.fenerbahçe'nin durumu somali'den daha kötü sanırım.

biz batıdan 1 saat ilerideyiz, onlar bizden 40 yıl...

Eşşeklik ve dallamalık bir bilim dalı değil..ortada o kadar çok profesörü var diye aldanmayın!

Sevgiliniz Sap ise onu serbest bırakın kesin geri döner. Ne demişler keser döner sap döner

Sevgilisinden ayrılan bir erkeğin suratının rengi değişir, Kadının ise saçının rengi...(c dündar)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş