bir kıza nasıl çıkma teklif ederim???

Konusu 'Soru - Cevap Bölümü' forumundadır ve by_yAbAnCı tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. by_yAbAnCı

by_yAbAnCı New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bir kıza nasıl çıkma teklif ederim???
    lütfen cevap istiyorum...:)

2. Router

Router of aman nalaaan

• Administrator
    Aldığı Beğeni:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: bir kıza nasıl çıkma teklif ederim???

yaş 13 için sinema, tiyatro felan ideal sanırım:)

3. Legadema

Legadema Balıkesirspor

Aldığı Beğeni:
    36
    Ödül Puanları:
    28

Telefon yada netten deme şansın varsa şöle de ben senden çok etkilendim benimle çıkarmısın.
    ama şimdi kızlarda bi huy var ille yüzüne sölücen yoksa inanmıyolar :mad:

4. The HaMSii

The HaMSii Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    76
    Ödül Puanları:
    48

:D :D :D 13 yaşında ne izlicek :D Zaten +13 veya *** oluyorlar genelde,Sinemada yüksek ses içinde karanlık napcaklar :D Korkutma hemen milleti :D

Tiyatroda olabilir,fakat herkesin gözleri tiyatro sahnesinden çok onların üzerinde olabilir :D

İlahi Enver usta yaa :D

deer! bunu beğendi.
  5. SORPİX

SORPİX New Member

Aldığı Beğeni:
    0
    Ödül Puanları:
    1

benim le bir bardak soğuksu içermisiniz derim
    ondan sonrada konuyu acarım arkadaşın varmı falan ne biliyim sallarım o an birşeyler..:

6. enemyone38

enemyone38 Misafir

Hemen gidipte teklif etme altını dinle belki kızsenden hoşlanmıyordur sonra kabul etmeyince kızın yanında büzülürsün arkadaşlarından haber al vs kişilerden hoşlanıyorsa git yüzüne de .)

7. PisikoloJi'

PisikoloJi' Gizay ParlaK

Aldığı Beğeni:
    4
    Ödül Puanları:
    18

çıkma teklifinden önce çook yakın arkadaşı ol yani kankası gibi ol ona birşeyler ısmarla gez alışveriş mağazalarına girin yorum fln yap bu sana çok güzel olur fln diye sonra tel. 20 tl yüklet sonrada et :D bu kadar cık

8. enemyone38

enemyone38 Misafir

Bu yaşta ne yapacan sıkıntıyı git sbs çalış

9. by_yAbAnCı

by_yAbAnCı New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3

teşekkür ederim arkadaşlar

10. by_yAbAnCı

by_yAbAnCı New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3

çıkma teklifinden önce çook yakın arkadaşı ol yani kankası gibi ol ona birşeyler ısmarla gez alışveriş mağazalarına girin yorum fln yap bu sana çok güzel olur fln diye sonra tel. 20 tl yüklet sonrada et bu kadar cık
    zaat 1.sınıftan beri aynı sınıftayız qnq gibiyiz alış veriş desn grup halinde gittiğimiz yerlerde yorum yaptım tl işini denemedim ama yinede saol:)

11. izafet uye

izafet uye Misafir

ben de bu konuları pek bilmiyom bu aralar cok beğendiğim cok güzel bir kız adı rabia vee onu ncok seviyom yolda beni görünce gülmeler hatta arkadaşalrımla yolda giderken kızla karşılaştık kızın bana gülümserken yanımdaki mallar üstüne alınıyor ama bana okuldada aynı şeyler veekızla tlfonda acıldım suratım a söle dedi veee ağzımdan laf almaya calışıyor sanki beni seviyor benimde onun sevdiğimi öğrenmek istiyormuş gibi nasıl yüzüne söylemeliyim yardım biliyom uzun oldu :DDDD ama cok önemlii ...................

12. ASİL_KURT

ASİL_KURT New Member

Aldığı Beğeni:
    1
    Ödül Puanları:
    3

bence onun yakın arkadaşıyla konuş senin hakkında ne düşünüyomus ögrensin zateh olumlu düşünyosa artık gerisi kolay

13. izafet uye

izafet uye Misafir

arkadaş bzim oKulDaKi KızLar HaVali erkek lerden hoşlanıor.!! ben okula ilk yazıldığımda neredeyse okuldaki en ezq çocuktum....sonra bir kızı sevdiğimi sandım kızda orspydu. teklif ettm hmn kabul etti ondan sonra sevmediiğimi anldım.d sonra başka ve başka vs vs
    ondan sonra neredeyse okulun en havlı çoçuqu oldm.sonra grçekten birkız sevdim yklaşık 1 ay önce yeni geldi aniden sevdim (yaş 13) kıza bişi diemedim snin gibi bole stelere bakt m ama anladım ki içinden geçeni kıza yawaş yawaş kabullendirmelisin o zmn sna özen gösterir...... yda kızdan uzq duruomus qibi yap qıza yaklaş ama farketttirme yani o sni uzaklasıo snsın ama sn yaklaş.d ozmn kız sni kovalamak istr snin için delirir:D
    başarılar şimdiden{BuNLaRı uYGuLaRSaN}

14. Misafir

Misafir Misafir

bence o kişiye kalbinden gelerek ;sinama, konser vs değil kalbinden gelsis KIZ TAVSİYESİ:meleksin:

15. brk.trk

brk.trk Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    74
    Ödül Puanları:
    48

benim olmanı istiyorum de :) :)

16. MeLoDy ` ~

MeLoDy ` ~ Misafir

benle çık deme kızın kalbine inmesin.
    yarim olur musun de çok romantik bence.

17. Konfüçyüs

Konfüçyüs Sarı Lacivert

Aldığı Beğeni:
    28
    Ödül Puanları:
    38

kadınım olmanı istiyorum de sonra kaç.

18. User name

User name Member

Aldığı Beğeni:
    3
    Ödül Puanları:
    18

İlk başta "çıkma" kelimesini ağzından çıkar. Benimle çıkar mısın falan deme çok itici.

19. Misafir

Misafir Misafir

Dostum aynı durumdayız benim 2-3 tane kız kankam vardı kanka ama sevgli değil cok yakın aynı sokakta oturdugumuz sınıf arkadasım ( iyi anlasıyoz ama takılmıyozz) kızlardan birine asık olduğunu söyledi bende onunla takılmaya basladım bizim kanka grubuna falan soktum bisiler icmeye gittik sonra (bir avmdeyiz) bir filme girik erkekler bi yerde kızlar bi yerde oturuyo film 1,5 saat sanıyoduk 2 saat mıs cıktıgımızda hava kararmıstı evler yakındı ama kızlar korkuyodu ben 2 kzı aldım evine bırakmaya gittim bizim kankalardan erkeklerde geldi benle o asık oldugu kız ve o cocuk kaldı kızı eve bırakmaya gitti ama kızı verirken bisi yapma ileri gitme dedik ve kolunu kıvırarak morarttık o da korkup tamam dedi onlar giderken 2 köpek kovalamıs onları kızı arkasına alıp tas atmıs köpeklere kızda korkup sarılmıs ona oda kormana gerek yok diyerek elini tutmus ve yürürken sana birşey söyliyeceğim demiş kıza seni cok seviyorum seninle daha yakın bir arkadaşlık teklif etsem kabul edermisin demiş kızda susmuş ve eve girmiş ertesi gün okulda kız gelip bana olayı anlattı ama erkekten çıt çıkmıyor bende iyi cocuktur dedim kabul et bisi yaparsa bize söle döveriz ilk bulusmanda da sizi duymucak sekilde ama görcek sekilde arkandan geliriz dedik oda gidip kabul etmiş erkek geldi bana knka dedi ağzını kappattım kız orda kantin sırasındaydı ondan sonra 2 erkek bunları gözledik ilk bulışmalarında sorun cıkmadı 1 ay sonra kız cıkmayı bitirmek istemiş erkekde hayır deyip kolundan tutmuş (kolunu acıtmış) kız geldi bize söyledi bizde kzı kullanrak onu bir cafeye cektik tam cafe girişinde 5 kişi tutup ağacların arasında bir dövdük bir dövdük anlatamam o olaydan sonra kız bana knkalıktan fazla şeyler duymaya başladı ve ben bilmeyerek bana su kızı ayarlasana dedim ağlayarak önümden kaçtı aramız kötüleşti...

20. xaviesta

xaviesta Well-Known Member

Aldığı Beğeni:
    467
    Ödül Puanları:
    288

[video=youtube;b0pvAoBccU8]http://www.youtube.com/watch?v=b0pvAoBccU8[/video]

Sayfayı Paylaş